Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

6 hours ago, gado said:

Ако някой го интересува, има още.

На този са му слаби. По TLC имаше с една азиатка - там вадеше яките буци, и стискаше гной по една купа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 12/3/2021 at 2:25 PM, RaptoR said:

Амбреажът взел колажа от нашта група у фейса...

Какво е взел - твоята снимка наложена в/у класическия българин, или само класическия българин (фона)?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mIRCata said:

На този са му слаби. По TLC имаше с една азиатка - там вадеше яките буци, и стискаше гной по една купа.

Това е от по-нежните. Като за разгрявка.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Това е от по-нежните. Като за разгрявка.

Каква разгрявка? Кои нежни души пазиш. Я дай тежката артилерия направо.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, RaptoR said:


От онва питие имаш ли, че на Жоро ракията бавно, но сигурно свършва..... Както и първата доза пастърми. 
 

 

Имам и гроздова ако искаш, ама тя е бяла и не е седяла в дъбово буре? :D

13 hours ago, w00x said:

Някой чупил ли си е лакътя? Колко време отнема пълното оздравяване?

Дъщеря ми си счупи ръката лятото точно в лакътя. 1 месец гипс и после месец и половина пълно възстановяване, но тя е на 6 години. Тя ходи на море първо с баба и дядо, после с нас иначе раздвижването беше ад....

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, earache said:

Какво е взел - твоята снимка наложена в/у класическия българин, или само класическия българин (фона)?


Фонът естествено. Снимката е отпреди да има ФБ и е позната само тук.
Между другото за този нещастен човечец се говори, че е някакъв сърбин. Ако знае, че по стотина колажа на седмица се правят с него... По едно време бяха застъпали Киро брейка, та оня бушуваше... Групата е много забавна, ама понякога ми е жал за този мизерабъл, така зверски употребен... :bgrin:

ЕДИТ: Жоре бе как успяхте?!!? 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, earache said:

За сефте съм го виждал преди почти 5 години тук: https://m.facebook.com/Дневна-доза-Класически-Българин-408191632662508/. Преполагам е нелепо да го обвиняваш в кражба или плагиатство.


Аз много добре знам, че го има от години. И идеята ми изобщо не беше да го обинявам в плагиатство. По тая логика там всикчи са плагиати, понеже както казах по-назад - ежедневно се бълват колажи. Както и да е.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, получихте ли писмо с увеличението на КВч  от 1ви? 
 

Нашето енерго на село ни информира за 35%-тово увеличение :), та се чудя какво е положението в града.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mIRCata said:

Каква разгрявка? Кои нежни души пазиш. Я дай тежката артилерия направо.

Щото не знаеш какъв вой и какви фонтани от сополи се изригнаха, предния път, когато започнах да образовам тукашната Ууууважаема публика.

Ранима душа до ранима душа...

Ше кажеш, все едно, че на хипарите и кришнарите цирки им не излизат.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

ЕДИТ: Жоре бе как успяхте?!!? 

 

На голямата пързалката в градската градина. Пускаше се от горе и точно като си тръгвахме, как реши долу на металната част да се изправи и да се опита да скочи.... Естествено се подхлъзна и се удари на ръба с лакътя.... После процедурата е ясна, цяла вечер обикаляне по кабинети, детска клиника(като не можело да ида с колата, чакахме часове линейки), хайде обратно и за 5 минути и сложиха игла и гипс....

Link to comment
Share on other sites

Едното счупване беше много близко до ставата и трябваше да го държи нещо, та сложиха вътре в ръката едно като бастунче. Лекаря се справи отлично, зарасна супер, а не остана и белег само една точка на лакътя. 

 

За съжаление видях и друго, едно момче на 7 си беше бая натрошило на площадка ръката. Той нямаше гипс, но няколко планки, винтове и прочие, съпроводено с операция. След 6 месеца отново операция за махане на всичко..... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mIRCata said:

Решението е лесно - тема за пъпки :) и ранимите и чувствителните подминават.

 

Тя такава тема, че няма да има, няма да има.

Ама ако индийските драми тука продължават, яко ще развържа торбата.

Отделно, че и разни притежатели на психически отклонениа, дето се пинят, къв огромен проблем им е краткото спиране на тока. И се пъчат каква тъпотия са сътворили, че да им работи климатикът още поне половин час (не знаех, че се намираме в тропиците или далеч зад полярния кръг). Също малко ме напрягат, та ще трябва да бръкна и в едни други дебри на тубата.

 

П.п. Смешковци, знам, че яко си падате по купешките приказки, ама като един див селяк да ви река - Дори и скапаният ви домашен хладилник се явява термо помпа, та започнете да наричате нещата с истинските им имена, вместо да блестите с неграмотност!

Елементарният коефициент на термопомпен пренос е 1 - 3.21. И това при най-скапаната система, внесена от Бруната, щото не им се дават повечко пари на китайците. А съвремените системи със съответният междинен преносител дават и доста по-на горе. Пък и ако вземе, че и вместо въздух-вода се сложи една истинска вода-вода, нещата стават съвсем различни.

 

П.п. 2 Нека термопомпен пренос не се бърка с КПД, щото така ще ви подкарам, че ще молите Нетруут или Кръстника да ви затрие профилите!

Link to comment
Share on other sites

Нима има човек с по-голямо психическо отклонение от същия този индивид над мен...

А да, има и още един.

В тази страна лудите са извън местата, където трябва да са. Че и работа им дават. Понякога и работа дават, което пък най-често е трагедията на обществото.

Да не забравим и огромното самочувствие на простотията, която носят в себе си. Гордостта на тъмния балкански ... Ганю. Просто неотразимо.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Ше ме накарате да си наруша диетата и да проям пуканки :lol:


Време е! Попикавам се от смях, когато някой откртовен мизерабъл почне да се превъзнася... И пуканки не ми трябват! 

Между другото, Галицин, ако има някой с огромен проблем в действителност в това отношение, то това съм аз - две кратички спирания на тока в мое отсъствие, спиращи циркулацията на водата в аквариумите ми струваха по къмто 1000+ всяко. И това е финансовото изражение, оставяме колко години и какви уникални екземпляри си отидоха, както и че първия път тъща ми щеше да получи инфаркт и се наложи половин час да я успокоявам по телефона 

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2021 at 4:47 PM, gado said:

Ако някой го интересува, има още.

Благодаря! Гледах го одеве, докато вечерях. Знаех си, че си скрит романтик и гастроном! :blushing::love

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:



Между другото, Галицин, ако има някой с огромен проблем в действителност в това отношение, то това съм аз - две кратички спирания на тока в мое отсъствие, спиращи циркулацията на водата в аквариумите ми струваха по къмто 1000+ всяко. И това е финансовото изражение, оставяме колко години и какви уникални екземпляри си отидоха, както и че първия път тъща ми щеше да получи инфаркт и се наложи половин час да я успокоявам по телефона 

Дай да наслагаме ЮПС-и на тея шарани та да не мрът, ако спре тока.

 

Като стана дума за системи вода-вода, тая година поне 4-ма искаха да ме убедят, че видиш ли въздух-вода е много по-ефективна, защото помпата за подпочвената вода била супер мощна и много ток горяла.....

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, jozo said:

Дай да наслагаме ЮПС-и на тея шарани та да не мрът, ако спре тока.


То ми трябва само когато отсъствам по почивки. 2 помпи са по 180 вата мисля. Спре ли тока за минута и изпускат и край... Дълги непланирани спипрания не е имало не помня откога. За последните 10-на години обаче два пъти ме занулиха, та сега им го връщам петорно с четвъртит в дивия. 

-------------------------

 

Митаче, тебе кога да те чакам за оглед? :evil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...