Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, RaptoR said:


Не бе щото съм се "забвлявал" яко с тоя х♚й за крадене на пари. ДОкато една моя съученичка в гимназията, първата, в която исках да го сложа сподели откровено с мен наскоро - отне ми 3 години лазерни процедури за хиляди и сега само мъхче - повтарям - мъхче има.  

 

Не те разбрах.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, w00x said:

 

Не те разбрах.


Жените са принципно кухи лейки и/или хитри змии. Рейшиото е 98-2 в %. Когато й кажеш, че за 200 леа ще й отнесеш вълната по пичката хуква кат моя варан срещу пилешки сърца. Месец по-късно, вълнясала отново, реве че съ приЙбалъ. Ся говори ли ти нещо? Или да ти го обобщя направо - ТЪПИ СПРЪНДЖИ  

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Жените са принципно кухи лейки и/или хитри змии. Рейшиото е 98-2 в %. Когато й кажеш, че за 200 леа ще й отнесеш вълната по пичката хуква кат моя варан срещу пилешки сърца. Месец по-късно, вълнясала отново, реве че съ приЙбалъ. Ся говори ли ти нещо? Или да ти го обобщя направо - ТЪПИ СПРЪНДЖИ  


Буахахаха, харабия, и аз не разбрах, но определено ме разхили :D

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:


Жените са принципно кухи лейки и/или хитри змии. Рейшиото е 98-2 в %. Когато й кажеш, че за 200 леа ще й отнесеш вълната по пичката хуква кат моя варан срещу пилешки сърца. Месец по-късно, вълнясала отново, реве че съ приЙбалъ. Ся говори ли ти нещо? Или да ти го обобщя направо - ТЪПИ СПРЪНДЖИ  

 

Аха.

Лазерното епилиране има ефект определено. Или поне така съм чувал от множество източници. Те дават и гаранция някаква дори. По 6 месеца мисля. Може и година.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, w00x said:

 

Аха.

Лазерното епилиране има ефект определено. Или поне така съм чувал от множество източници. Те дават и гаранция някаква дори. По 6 месеца мисля. Може и година.


Ти колко лазерно епилиране плати? 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, w00x said:

Е, нали написах по-горе? Мнение на "потребители".


Ами не мен жена ми беше потребител. Да влизам ли в подробности? Че още преди да даде 200 лева се смях с глас и после още толкова? Взимат ти парите и толкоз. Ако си достатъчно балък естествено. Изненада ме моята съученичка с позитивно мнение, но пък тя си призна, че ТРИ ГОДИНИ е ходила на процедури. Един вид е оставила къмто 5 бона и нагоре.

Link to comment
Share on other sites

Обърках се, защото го спомена след като беше споменат фотоепилатора, а двете нямат много общо.

Няколко жени са ми казвали, освен това съм попадал на произволни мнения от потребители. Те се правят на интервали и цената е според зоната, съответно. Не е задължително да е дала над 5 000лв, освен ако тя самата не ти е казала.

За подмишници например е 30лв. Ходи се през месец и половина или 2 месеца. За пълно премахване са нужни средно 7 процедури, което за тази зона са си 210лв. После по 1 процедура годишно, да се поддържа. За 3 години подмишници - 270лв.

Та не е някакво шанаджийско, като фотоепилатора, заради който започна разговора. Той е 700лв и не прави абсолютно нищо. До момента не съм видял нито един коментар от реален човек, при който е имало ефект.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Та не е някакво шанаджийско, като фотоепилатора, заради който започна разговора. Той е 700лв и не прави абсолютно нищо. До момента не съм видял нито един коментар от реален човек, при който е имало ефект.


Това за фотоепилатора съм го пропуснал аз, мернах само лазерната. Там е ХЕПТЕН пари през терасата... 

Link to comment
Share on other sites

Е, нали от наводнения фотоепилатор на Виктор тръгна дискусията...

Явно затова не ти се разбра какво искаш да кажеш в началото. :) 

Link to comment
Share on other sites

  

21 minutes ago, RaptoR said:

Oтносно пък режими и спазване на мерки в оня обор да не говоря... Вътре с най-тежките инфекциозни заболявания, от предната страна зандан, минеш отзад, влизаш през терасата, никви грижи, ебем ти карантина и всичко... И естествено от циганите ги научихме номерата - те са ги измислили...  

 

Малко като повреме на чумата. Тежко болен или с хрема, няма значение - на острова при чумавите и се оправяйте.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, earache said:

Кошмар, продължил над 2 години и половина, е на път да приключи. Време е да видим малко рахат, да го еба.

Жена ми забременява, месец по-късно единственият ѝ останал родител се разболява от рак, съответно минава на наше гледане за около година в нашата малка панелка. После отиваме ние да го гледаме в неговия апартамент, че е по-голям. След като умира година и 10 месеца след диагнозата, сестра ѝ започва да я съди за имоти, които родителя беше дарил само на жена ми и съответно беше гледан само от нея. За жалост се наложи да ѝ признае запазената част от наследството. Продадоха всичко днес с едно четиристранно споразумение, включващо и мен, а цената е за другата тема.

 

Със завещание не стават ли тия неща?

Link to comment
Share on other sites

То вече е късно, ама да се знае - само с покупко продажба стават тези неща. И после другия само се хваща за палците пред съда.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, w00x said:

 

Със завещание не стават ли тия неща?


Завещание така хубаво се оспорва.... 
 

23 minutes ago, mIRCata said:

То вече е късно, ама да се знае - само с покупко продажба стават тези неща. И после другия само се хваща за палците пред съда.


Не - с доброволна делба приживе. Останалото е за слакъри, които обичат да плащат данъци. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, RaptoR said:


Завещание така хубаво се оспорва.... 

 

Ние имахме такъв случай и графологична експертиза беше достатъчна, за да се приеме завещанието. Може да е било изключение де. Не мисля, че е добра идея да се стига до подобна фаза..
Те не дават да се заверява нотариално, незаверено се оспорва, егати тъпата бюрокращина.

Link to comment
Share on other sites

Не можеш с дарения и завещания да накърниш запазената част на наследник, освен с дарение с/у гледане - то на практика изключва дарената вещ от наследството.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, w00x said:

 

Ние имахме такъв случай и графологична експертиза беше достатъчна, за да се приеме завещанието. Може да е било изключение де. Не мисля, че е добра идея да се стига до подобна фаза..
Те не дават да се заверява нотариално, незаверено се оспорва, егати тъпата бюрокращина.


Няма такова нещо като нотариална заверка на завещание. И ти остави графологията - почвам да оспорвам на база примерно психическо състояние на завещаващия. И още куп глупости ще ти измисля. И ПОНЕ 5 години дела, ама ПОНЕ.  

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, earache said:

Не можеш с дарения и завещания да накърниш запазената част на наследник, освен с дарение с/у гледане - то на практика изключва дарената вещ от наследството.

 

И единственият вариант е да се продаде приживе, и да се платят таксите?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mIRCata said:

А ако другата рода не иска?


Кво значи другата рода?!?!? Собственикът решава на кой какво ще даде. За да е възможно най-тарикатска схемата и равинът да е спокоен - доброволна делба. Никой копче не може да каже никому. Данъци требе да се пестят. Дори да наследиш нещо безпроблемно, пак искат данъци копоите.  

Link to comment
Share on other sites

При почти всички начини за прехвърляне, има подводни камъни.... Имам случай как собственика прехвърля имота си на единия наследник. След смъртта на стария собственик, другия наследник изкара майка му ненормална и съответно съда разпореди прехвърлянето за невалидно. След това дойде ЧСИ, продаде имота на търг и готово........

 

Покупко - продажба рядко използват хората понеже е свързано с много пари/такси/ и данъци, които едва ли иска някой да плати.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...