Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

35 minutes ago, Mockingbird said:

Споко Никола, имам САМО две розови ризи... :laughing:

Една и не съм я носил от на сестра ми сватбата, която беше преди 2 години 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, RaptoR said:

В тоя ред на мисли - Ангеле, им съЛтветна вероЛатност да ми докараш емболията по-рано от определеното

 

 

Пак заповядай! После ми обяснявай как не съм можел нищо да направя. Мога, че и предсрочно!

 

5 hours ago, Antares said:

Ангеле, нищо няма да загубиш, ако просто оставиш някой пост без отговор. Не те прави слаб.

 

Оставих. Няколко даже. Ама като те обиждат впоследствие индиректно, не върви...

 

3 hours ago, Godfather said:

Значи гледам осраното в тази тема и не вярвам на ушите си! От къде толкова агресия бе? :Facepalm:

 

То основното е в другата. Изтритата.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

То основното е в другата. Изтритата.

Аз точно това имах предвид. Баси, не може ли тия идиотски спорове да се приемат повече на майтап бе мама му стара, защо трябва нещата да се взимат толкова насериозно?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Аз точно това имах предвид. Баси, не може ли тия идиотски спорове да се приемат повече на майтап бе мама му стара, защо трябва нещата да се взимат толкова насериозно?


Щото, Момчиле, в един момент, дори и след 20 години на човек му писва. И почва да му избива кръв от ушите. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, w00x said:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Как не се досетих, че насилникът всъщност бил жертвата. :D 

Textbook.


Как не затвори тая дзурла... 

Мите, после да не се чудиш що го псувам. То не че има някой дето не знае защо, но да си кажа. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, w00x said:

Не се напрягай толкова, че ще отключиш някоя психопатия и после ще търсиш виновен.

 

Моли се силно да не става да не ти казвам ти какво ще търсиш после. 

 

Just now, Mockingbird said:

:Facepalm: Младежи, моля ви....:)


Лафа "Тая дзурла цял полк да сере в нея не може да я затъкне" чувал ли си го? 

Вече не остава капчица съмнение защо и как отключваш агресия дори в напълно непознати хора. Ако някой ей така се спре и те попилее от бой, Ангеле, изобщо, ама изобщо никак даже няма да се учудя. Да не си посмял да се оплакваш от подвиквания и прочее - просто гледай огледалото и отговорът е там. 

Link to comment
Share on other sites

Ма я му викам - Н`дьей сова ва!

Па тоа па` ми вика - Дайба т`ойта мама, панагю`уски си`анин...

 

Бах кво изгресване пада тука. Ма вземете плеснете с ръце, па се прегърнете, бе. Тва двойка да бяхте, нямаше толкова да ни занимавате с драмата си....

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gado said:

Ма я му викам - Н`дьей сова ва!

Па тоа па` ми вика - Дайба т`ойта мама, панагю`уски си`анин...

 

Бах кво изгресване пада тука. Ма вземете плеснете с ръце, па се прегърнете, бе. Тва двойка да бяхте, нямаше толкова да ни занимавате с драмата си....


От онва питие имаш ли, че на Жоро ракията бавно, но сигурно свършва..... Както и първата доза пастърми. 
Пак не успях да видя месарницата миналия ден. Минавах от там, но само един магазина на мандра се забеляза...  

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, RaptoR said:

Вече не остава капчица съмнение защо и как отключваш агресия дори в напълно непознати хора. Ако някой ей така се спре и те попилее от бой, Ангеле, изобщо, ама изобщо никак даже няма да се учудя. Да не си посмял да се оплакваш от подвиквания и прочее - просто гледай огледалото и отговорът е там. 

 

Щом ти още ходиш вече 60 години, няма причина да се притеснявам за себе си. :D 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

За всеобщо щастие, тук си прав. Ти дали ще проследиш логиката от предния пост или да ти я нарисувам в АВТОРСКА графика? :D 


Тъпотията в предния пост е подобаваща както обикновено, няма какво да следя. Но пък има едно такова нещо като wishful thinking... В смисъл въобрзяваш си, че си много куул, супер стайл, метросекси и изведнъж някой вземе та ти подвикне на улицата :laughing1:
Ето нещо, което НИКОГА не може да ми се случи на мен. Тая логика проследяваш ли я?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, RaptoR said:


Тъпотията в предния пост е подобаваща както обикновено, няма какво да следя. Но пък има едно такова нещо като wishful thinking... В смисъл въобрзяваш си, че си много куул, супер стайл, метросекси и изведнъж някой вземе та ти подвикне на улицата :laughing1:
Ето нещо, което НИКОГА не може да ми се случи на мен. Тая логика проследяваш ли я?

 

Да, разбира се. Познато ми е. Или пък някой си мисли, че е някакъв много общителен, мъжага, супер отворен, вървежен, царя на компанията и всички искат да са му приятели, пък те го държат наоколо поради някакви интереси или го обсъждат зад гърба му, а непознати хора го псуват директно, дори без да си правят труда да използват метафори или евфемизми. 

Тва също е вариант, доста реален при това.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, RaptoR said:


Мите, ми да зема аз на базата да изпукам покривите на сградите с панели. Преди години един ме курдисваше, ама го надуших, че е изпечен мошеник и се спрях. 

Добро утро! Колко ти е голям покрива? И с какво изложение е? Двускатен, едноскатен, многоскатен?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mockingbird said:

Добро утро! Колко ти е голям покрива? И с какво изложение е? Двускатен, едноскатен, многоскатен?


Имам достатъчно юг и собствен трафопост :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах за акумулаторите, но пак потретвам, без акумулатори не мога, защото основно ползвам UPS функцията на инверторите. Панел бих сложил от келешлък ако наистина би се изплатил за 2-3 г, само трябва да видя дали това ще предизвика "циклуване" на батериите без да е спрял тока, че не ми е много ясно още как работи приоритизирането и дали панелите се ползват само за зареждане или трябва да работи и инвертора докато те произвеждат ток (в момента само като UPS инвертора не работи докато има ток, mains-a директно отива на изхода).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...