Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

46 minutes ago, Antares said:

Някой спешно трябва да проветри тая тема!


Досега се проветрявах на покрива на люлката - ако знаеш, Пеше, кво дишаме... Явно е налягането днес по-така - смогът е пресиран на пачка - блокове на няма и километър са ми СИВИ и мъгляви... ПОчнах да си припомням софийските години. Ей затва кат се кача горе по Смолян и Девин душата ми скача. Дишаме отвратителен смог 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бате, сипи си едно от онова, което оставих вчера у вас да се отпуснеш малко, петък е все пак. :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jozo said:

Бате сипи си едно от онова, което оставих вчера у вас да се отпуснеш малко, петък е все пак. :D


Жорка, я гоня половинката вече... БАХТИ ЯКАТА РАКИЯ!!! Жив да си. 
Не знам Ангел защо реши да ми разваля петъка. Не знам защо не слушам Петко да ги натиря всичките. Не знам. Знам, че ви обичам и знам, че като се стопли ще дойдете Ваня да провери покрива. Щото на тая възраст с Мария са като близначки.

А пък мен ме топли сега АББА и ме охлажда малкото ми момче. После ще взема аз да стопля голямото, че то ми е като едно бебе  

263466517_10225581148733136_740365014141

Link to comment
Share on other sites

Преместих дискусията между RaptoR и wOOx другаде, където няма пряка видимост от останалите хора във форума.

Видене, нямам думи, честно...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sothbiss said:

Видене, нямам думи, честно...


Знам, аз също нямам, но знам че като адаш на адаша си няма как да ме разбереш. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RaptoR said:


Жорка, я гоня половинката вече... БАХТИ ЯКАТА РАКИЯ!!! Жив да си. 

Благодаря, радвам се че ви харесва. Крушовица 2018-то лето, не е много отлежала ама бива. Както казх преди готов съм да поливаме, да не кажеш че съм стиснат. :D

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

Трябваше да я оставиш, да се види нивото.


Кое ниво бе? Пак ли почваш? Знам, че няма затъкване ама КОЕ НИВО? Твоето ниво? Аре няма да ядосвам адаша ти с описания какво е твоето ниво!!   

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, jozo said:

Благодаря, радвам се че ви харесва. Крушовица 2018-то лето, не е много отлежала ама бива. Както казх преди готов съм да поливаме, да не кажеш че съм стиснат. :D

 

Жорка, как може бе, слънце, как може да кажеш изобщо такова нещо.... Страхотна е. Което не е от толкова значение. Ето обаче влизаш в скандала неволно с прекрасен пример какво е УВАЖЕНИЕ. УВАЖЕНИЕ!!!! Между приятели. Кажи го на метросексуалния. Всъщност недей. Няма смисъл и твоя петък да се криви... 

Link to comment
Share on other sites

Противно на разбиранията ти, да не са ти скъсани чорапите и лекьосани дрехите, НЕ Е признак на метросексуалност. Като обратното не е признак на мъжество или сексапил.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

Противно на разбиранията ти, да не са ти скъсани чорапите и лекьосани дрехите, НЕ Е признак на метросексуалност. Като обратното не е признак на мъжество или сексапил.


Редовно си мисля за теб като ми се скъса чорап. Даже днес моят служител, когото обичам като семейство направо ми каза - шефе, като го видя така и го разпарям, защото иначе няма да го хвърля. Днес разпрах и аз едни чорапи. Защото знам, че иначе "отиват на село докато бачкаме в къра" - нещото, което ти убягва, не знаеш и никога няма да узнаеш, понеже си ОФИСЕН БАСТУН. При това с претенции. 

 Винаги си спомням с усмивка шарените чорапи и ЯВНО ти моя пробит чорап. Но да се опитваш да ме атакуваш с това знаеш ли колко долу те сваля? С чорапа ми? Ще умра от смях просто.  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RaptoR said:

 

Жорка, как може бе, слънце, как може да кажеш изобщо такова нещо.... Страхотна е. Което не е от толкова значение. Ето обаче влизаш в скандала неволно с прекрасен пример какво е УВАЖЕНИЕ. УВАЖЕНИЕ!!!! Между приятели. Кажи го на метросексуалния. Всъщност недей. Няма смисъл и твоя петък да се криви... 

 

Точно в тоя форум се научих, че във форумите е едно - на живо е друго. Също така да не го взимам много навътре, та няма как да се накриви.

 

За покрива иначе съм навит, децата със сигурност ще се радват. Хеле Мими и Ваня като са на един акъл. Също така лятото и у нас на двора може да разгневим комшиите и да им обясним нещата от живота. Виното не е готово още, иначе имам и такова чудо за дегустация. :D

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, jozo said:

 

Точно в тоя форум се научих, че във форумите е едно - на живо е друго. Също така да не го взимам много навътре, та няма как да се накриви.

 

За покрива иначе съм навит, децата със сигурност ще се радват. Хеле Мими и Ваня като са на един акъл. Също така лятото и у нас на двора може да разгневим комшиите и да им обясним нещата от живота. Виното не е готово още, иначе имам и такова чудо за дегустация. :D


Начи няма шанс някой някога да се бърка в нещата ми на покрива. А тия двете са като близначки бе!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Виден до сега да беше отнесъл няколко банана. Не че нещо ама не ми е приятно да чета обиди тук... Без значение кой и към кого. Моля ви се да спазвате добрия тон. Имаме си някаква приказка, познаваме се лично, но ми идва туу мач всичката тая дрисня...

П. П. Забравих да цитирам Пешо. В негов отговор е въпросния ми пост. 

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mockingbird said:

Абсолютно. Виден до сега да беше отнесъл няколко банана. Не че нещо ама не ми е приятно да чета обиди тук... Без значение кой и към кого. Моля ви се да спазвате добрия тон. Имаме си някаква приказка, познаваме се лично, но ми идва туу мач всичката тая дрисня...

 

Ако не си прочел, това което махна Sothbiss, нищо не си прочел.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mockingbird said:

Абсолютно. Виден до сега да беше отнесъл няколко банана. Не че нещо ама не ми е приятно да чета обиди тук... Без значение кой и към кого. Моля ви се да спазвате добрия тон. Имаме си някаква приказка, познаваме се лично, но ми идва туу мач всичката тая дрисня...


A-КН-NOWLEDGED (сети са играта). Ама вече остарявм, мойто момче. И ми идва понякога много в повече. Ама МНОГО. На всичкото друго това ми идва мааааалко много отгоре

Link to comment
Share on other sites

Ангел, прочетох.

 

Виден, и като остаряваш изперкваш... Знам, аз също не съм в настроение последните дни, но се държа прилично... В крайна сметка сме тук да сменим по някоя дума, някой бъзик, някаква НОРМАЛНА дискусия ей така между другото... Не че нямам с кого на живо, но тук си държим нек'ва връзка разбираш ли..... Тоя път честно казано прекали.... Ся, че Ангел те троли и ти се напиняш още повече та чак пяна излиза.. Ама за какво бе човек, къде отиваш....нека не се обиждаме и агресираме така... Не стига че по улиците е пълно с откачен и шашав народ, ся и тук ли?! Нека го обърнем на по-шеговит, по-нормален тон... Peace! 

 

А за протокола и аз нося, и имам няколко чифта шарени чорапи.... :lol:

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Mockingbird said:

Ангел, прочетох.

 

Виден, и като остаряваш изперкваш... Знам, аз също не съм в настроение последните дни, но се държа прилично... В крайна сметка сме тук да сменим по някоя дума, някой бъзик, някаква НОРМАЛНА дискусия ей така между другото... Не че нямам с кого на живо, но тук си държим нек'ва връзка разбираш ли..... Тоя път честно казано прекали.... Ся, че Ангел те троли и ти се напиняш още повече та чак пяна излиза.. Ама за какво бе човек, къде отиваш....нека не се обиждаме и агресираме така... Не стига че по улиците е пълно с откачен и шашав народ, ся и тук ли?! Нека го обърнем на по-шеговит, по-нормален тон... Peace! 

 

А за протокола и аз нося, и имам няколко чифта шарени чорапи.... :lol:


Не бе, Митаче, аз просто го знам ква СПРЪНДЖА е!!! А той че може да ми дигне кръвното на 300 и да ми иозбие кръв от Ошите...

Link to comment
Share on other sites

Пичове, излагате се! Знам, че звучи странно баш аз да го кажа, ама не ви прави чест, Видене осоебено на теб! Знам, че си кибритлия, ама също така хората, дето тука се дърлим сме били нееднократно на по бира и приказката върви, не се е случило да се хванем за гушите на живо.
Ангеле, нищо няма да загубиш, ако просто оставиш някой пост без отговор. Не те прави слаб.

Нека не помагаме на големия брат и всичките медийни клоаки, които така яката са се напънали да разцепят хората. Познаваме се от повече от 15 години, дори и да не сме съгласни един с друг - въпрос на взаимно уважение е да не го обръщаме на махленска свада между футболни хулигани...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно.

Не съм му много голям фен, но все пак опитайте го така:

 

 

Наздраве и спокойно! Бъдете здрави и се радвайте на живота... Всеки си има някакви възгледи и разбирания. Нека подхождаме с уважение към отсрещния, пък като не ни допада, просто не обръщаме внимание...нали щото сме в електронна среда.. На живо е ясно... Както каза и г-н Стоянов, да се сберем пак, да се видим и да цъкнем по някоя бира или там каквото... Винаги сме имали теми за разговор и забавление... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...