Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

2 minutes ago, plameni said:

Не съм се присмял, а се опитах да илюстрирам реакцията на "банда буквалисти", когато са обвинявани в буквализъм, от някой, който се хвана за една дума и заради нея преиначи смисъла на цялата новина.

 


Упорито продължаваш да затвърждаваш думите ми обаче. :D Невероятно просто.
Вместо да шикалкавиш и да носиш от 9 кладенеца вода, за да се съгласиш с мен, докато не се съгласяваш с мен директно, не е ли по-лесно просто да се съгласиш по стандартния начин като кажеш "Да, буквалист съм и не притежавам особено силно чувство за хумор."?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, gado said:

Чичка, продължаваш да издишаш, ама не се усещаш! Ударението беше сложено на ЗАДКОРМИЛНОТО. Ама нали си мисир, започна да носиш вода от неизкопани кладенци, че да доказваш как гръмналата предна гума е тотал фаталити.

Пък ти кажи пак за автобусите, разликата им с камионите (нали, кое е по-тежко). Кое при еднаква скорост е по-трудно управляемо. И как аджеба, тресне ли гума, после се яде жито.

 

П.п. Нали, моето преживяване го оставяме настрана, въпреки, че в момента съм и една джанта назад. Щото си мисир и освен сопа в междурогието, друго не чуваш.


Казва се кратичко - "тоя път аз се нааках". Верно много, много рядък случай, но ето - налице е.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, w00x said:

Упорито продължаваш да затвърждаваш думите ми обаче. :D Невероятно просто.
Вместо да шикалкавиш и да носиш от 9 кладенеца вода, за да се съгласиш с мен, докато не се съгласяваш с мен директно, не е ли по-лесно просто да се съгласиш по стандартния начин като кажеш "Да, буквалист съм и не притежавам особено силно чувство за хумор."?

 

Както се е споменавало и преди, аз помня доста от написаното във форума. Думите ти ми прозвучаха прекалено познато, та чак до втръсване.

 

Нещо или някой преди време доста те е жегнал на тема бyквaлизъм и чувство за хумор, щом повече от десетилетие не спираш да повтаряш тая мантра, как всички (почти) са бyквaлисти и не възприемат иронията ти. Едно бързо търсене показва точно това - ти си потребителят с впечатляващо преобладаващ дял (бyквaлно) в квалификациите и употребата на думички като "бyквaлист" и "бyквaлизъм", че даже и награди раздаваш. 
Явно си създал някакъв навик, но много се оплете. Стигна до там, че по повод моя бyквaлизъм, да ме караш да признавам и да се съгласявам с нещо, което не само, че не съм отричал, ами и винаги дебело съм подчертавал. 

 

Драги ми Смехурко, време е да преодолееш травмата. Овладей изказа си, карай го по-простичко, тренирай и някой следващ път може да се получи от раз да те разбере дори бандата бyквалисти.   

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

Plameni Обяснителния и неговият другар The Disconnected Raptor

Притчи за модерното време.

 

Пешо ще ви направи илюстрациите.

 

:D


Продължаваш 15 години да не забелязваш, че по-disconnected човек от тебе няма... Вече не е смешно, тъжно е... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:


Продължаваш 15 години да не забелязваш, че по-disconnected човек от тебе няма... Вече не е смешно, тъжно е... 

 

Speaking of which. :D 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, w00x said:

Не е нужно да отговаряш на всичко, което пиша. Ако ще го правиш, поне се аргументирай. Коригирай ме.


Има ли някога, някъде да не си отговорил на всичко? Особено когИ требе да млъкнеш??? Съществуват дори моменти, в които не е било нужно да се обаждаш - hintidi-hint-hint-hint - ХИЛЯДИ са. 

Link to comment
Share on other sites

Ще говориш ли по темата или ще си лаладжийстваш за пореден път?

Коригирай това, което съм написал на Английски или ми се извини.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

Ще говориш ли по темата или ще си лаладжийстваш за пореден път?

Коригирай това, което съм написал на Английски или ми се извини.

 

ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАААААААААА
 

Хайде да видим кога ще млъкнеш 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

Защо да го правя? Защото се наака публично и сега се чудиш как да се скриеш, за да го забършеш ли?

 

БАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХА

 

Пикльовци като тебе пусто не ми дадоха достатъчно власт да ги реформирам, но каквото можах да направя и между другото дадох всичко от себе си - направих го 

 

ХАХАХАХАХАХ

 

( из списък "малки тайни" - на село имаме една думичка велика - ПУСАРИЧ)

 

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е, че понякога такива реформатори като теб, които веднага започват с обидните епитети и класификации, остават безгласна буква.

От българската азбука. С английски няма да те бъркам, че там нивото е +3 от Бареков и +1 от Стоичков 2020.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, w00x said:

 

Speaking of which. :D 


Така се изразява ТЪПАК в ПОДГОТВЕ. Некадърен дървар, сакат по английски. 
 

Аз бих казал Talk about resemblances например, но пък знам ли пусаричЪТ какво точно иска да изака срещу вятъра?

ЕДИТ: Ей, пикльо!!! Аз съм възпитаник на ПЪРВА АНГЛИЙСКА ГИМНАЗИЯ в София!!! Ясно ли ти е?!?! В момента се сещам за поне 5 човека, които биха ти помляли муцуната за тъпашките ти напъни. СРЕЩУ МЕН ДА БЯГАШ не можеш ме стигна!!! 

ЕДИТ 2 : И си недкаърен дървар не само в английския - и в живота си същия!!!  

  

Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, RaptoR said:


Така се изразява ТЪПАК в ПОДГОТВЕ. Некадъред дървар, сакат по английски. 
 

Аз бих казал Talk about resemblances например, но пък знам ли пусаричЪТ какво точно иска да изака срещу вятъра?

ЕДИТ: Ей, пикльо!!! Аз съм възпитаник на ПЪРВА АНГЛИЙСКА ГИМНАЗИЯ в София!!! Ясно ли ти е?!?! В момента се сещам за поне 5 човека, които биха ти помляли муцуната за тъпашките ти напъни. СРЕЩУ МЕН ДА БЯГАШ не можеш ме стигна!!! 

  

 

Можеш да изкараш човека от село, но ....

Link to comment
Share on other sites

В "ПЪРВА АНГЛИЙСКА ГИМНАЗИЯ в София!!! Ясно ли ти е?!?!" не те ли научиха и на обноски?

Или само самочувствието са ти надули изкуствено?

 

1 minute ago, RaptoR said:


 КАжи нещо бе! Кажи нещо мъдро!!!  

 

Цитирал си го. Нещо по-добре описващо ситуацията, не мога да измисля.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, w00x said:

В "ПЪРВА АНГЛИЙСКА ГИМНАЗИЯ в София!!! Ясно ли ти е?!?!" не те ли научиха и на обноски?

Или само самочувствието са ти надули изкуствено?

 

 

Цитирал си го. Нещо по-добре описващо ситуацията, не мога да измисля.


Животът ВЕЧЕ ти е намекнал колко си зле, не чакай да ти го ДОКАЖЕ. 

 

Твоето изпърдяно метросексуално самочувствие не ти позволява да видиш пред носа си и защо ти подвикват по улиците. ВСИЧКИ други тук, които те познават знаят защо. ДО ЕДИН. 

А моето ми позволява да съм VERSATILE за тарикати по английски на ниво ДЪРВО от ПОДГОТВЕ... 

Попълни сега любимата ми бланка: 

E9tSiZRWEAArm1A?format=jpg&name=large

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kotora said:

Аве изплескали сте от агресия :D

 

Карайте го лежерно, петък е все пак :) 


ИМЕННО!!! Кажи го на твоя връстник, който ПАК ми се прави на лондонски бастун! То Ватмана е по-разбран от него бе!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...