Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  

18 minutes ago, RaptoR said:

ЕДИТ: Ясенче, не ти е начуквала тиквата зелена както требе. 
За спорта - аз си уважавам моята Класна и даже одеве си говорихме

Абе и аз за чимбери се сетих като ти прочетох поста, ама човек на възраст си ;)

 

 

Хм, последната ни класна.. хем си ми беше по специалността, по предмет който харесвах много, и имах добри отношения с нея .. Но си беше пред пенсия, както и повечето ми учители инженери, та много различен мироглед и т.н, че да поддържаме отношения :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Godfather said:

Минава ми през главата, че Мисира отново надмина собствената си мисирщина. :lol::rofl:

Аз докато го четох и си представях как ни обяснява, че е инсталирал повече бойлери от Любо... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Аз докато го четох и си представях как ни обяснява, че е инсталирал повече бойлери от Любо... :bowdown:

Любо е направо аматьор в сравнение с нашия Мисирчо! :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

И на единия и на другия знам, че ръцете са дълбоко в гъза, та няма хич да почвам... А пък откъде ви хрумна да споменавате Любо... Мисирки сте и то оскубани... Представям си Любо как подкачва домашни бойлери... Верно копченатискач като настъпи мотиката се чува надалече ударът в кухата тиква... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, netrootbg said:

Аз вече имам няколко домашни закупени от него. Скоро ще добавя още 2...


ЗАУПЕНИ е едно, при положение, че ги произвежда, друго е да тръгне Любо да се занимава да връзва по две меки връзки. И дори да го направи за приятел не се брои като негово основно занимание. Той на мен и на Вено даже беше предложил да ни прави казани за ракия - още обмислям дали да не се възползвам от офертата. Не разбирам - на пръднал в рейса ли се правиш? Осрахте се пак с вселенския мисир, сега колко пъти ще се подхлъзнете на лайното и ще падате връз него? Айде малко по-сериозно... 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, RaptoR said:

Той на мен и на Вено даже беше предложил да ни прави казани за ракия - още обмислям дали да не се възползвам от офертата.

Виждал съм и такива неща готови от него. Доста добри са ;).

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, netrootbg said:

Виждал съм и такива неща готови от него. Доста добри са ;).


Никога на йота не мога да имам съмнение в работата му, защото го знам какъв е.  Единствен проблем - той работи с неръждавейка, аз искам мед... 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mockingbird said:

Шшшт, тихо, в локдаун сме... Противоепидемиологична мярка... :lol:

Внимателно се вгледах дали правилно е написана дългата дума и не открих за кво да се хвана :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо си викам ще напиша думата казарма и ти ме изпревари. Тогава по темата да се включа. Снимката е от пред офиса от преди 30 минути.

 

IMG_20211111_195131_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Току що разпечатвах новите фактури... Ток на ЧЕЗ за киловат - 39 стотинки. Ток на ЕВН за киловат - над 41 стотинки. Внимание - това е БЕЗ надбавките и БЕЗ ДДС. Нямам време сега да изчислявам. По улиците тишина. Това ако беше Гърция държавата щеше да гори. Тука дават Луна в праймтайма... Да видим дали когато хляба мине 3 лева и бензина 5 някой ще се обади...   

Link to comment
Share on other sites

Ти какво точно правиш в тази насока? Не съм чул някога да отидеш на протест. Даже много пъти си обяснявал как няма нужда да се гласува или да се гласувало за маминия понеже бил близък до властта.

Link to comment
Share on other sites

Ама чай ся с твоите протести. То да не е само Луна. С Джулиана Гани също тече семейна драма в момента... Освен това има нова порция от Бойко, повит с чаршафче...

Доста мат' рял се събра, па и стана студено -1 беше тая сутрин. 

Ши изчакаш малко сега с улиците... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Аз затва си имам други джанти, крик крокодил и ударен гайковерт. Вадя ги и след 15 минути зимните гуми са на колата без да чакам никакъв ред. Същата процедура и напролет. Гумите седят на поставка, та гумаджиите да ме поразкарат, че трябвало баланс всеки път. Не знам как ще се разбалансират и не съм имал подобни драми.

 

Относно цени на тока и т.н. В къщи съм на природен газ, отипление и топла вода. Цената август беше 55лв. за MWh, във фактурата от октомври ми е 125 лв..... Бизнеса да не реват толкова, щото те цените могат да си ги дигнат колкото искат.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...