Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

по въпросите за гугъл. И дали биха правили незаконни неща като да слушат телефоните на хората. Напълно е възможно, пък нека е незаконно. Явно и други такива неща правят.
Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз като човек, дето кога завинтва крушка не са му нужни четирима копченатискачи да го въртят със стълбата. И още един, дето да дебне на вратата, да не би да дойде тока. Смело мога да заявя, че всяко едно изпълнително, контролно или приемно устройство, може да бъде слухтяно и контролирано от N на брой периферни устройства със съответните софтове. Прословутият с надежността му ГСМ протокол го разбиха евреите (студенти при това), 2-3 години след като се въведе. А вие си мислете как няма как да ви слухтят или гледат с телефоните ви, дето иначе са в айдъл или дори изключени (бутончетата за изключване отдавна вече не са хардуеърни). Просто станете обект на нечий конкретен интерес и само стойте, та гледайте киното.

А таргетирането чрез възрастова група, местоположение и статистиките в сърчовете са ви най-малкият дерт.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mIRCata said:

Сега поне за Коледа ти е лесен подаръка.

Едно ей такова да си чистиш екрана.

50 лева за парче парцалче ли уе. Ебаси изродите :D

И го чакаш 10-12 седмици. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  

2 hours ago, RaptoR said:


Ясно, разбрах това. Само че тоя тъп филм съм го гледал точно веднъж тогава, вероятно с на някоя колежка цицата в ръка и съответно толкова и го помня. Докато рекламата подлуди целия свят. 

 

Филмът беше страшно популярен, когато излезе. Всички говореха за него.
Затова се предполага, че повече хора в България са чули за филма, отколкото са чули за рекламата.
Аз лично мисля, че първо гледах филма, а след това попаднах на рекламата в една от онези компилации за забавни реклами, които бяха популярни по онова време.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

  

 

Филмът беше страшно популярен, когато излезе. Всички говореха за него.
Затова се предполага, че повече хора в България са чули за филма, отколкото са чули за рекламата.
Аз лично мисля, че първо гледах филма, а след това попаднах на рекламата в една от онези компилации за забавни реклами, които бяха популярни по онова време.


Ами ТОЧНО това важи за слакъри и хлапаци де!!! Перфектно обяснява защо правят връзка с тъпия филм, вместо с великата реклама... 

Link to comment
Share on other sites

Мда, пак сме изостанали, щото не сме били запознати с реклама на тъпа пикня в щатите на 20К километра от тука, вместо филм, който се е гледал тук по това време.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mIRCata said:

Мда, пак сме изостанали, щото не сме били запознати с реклама на тъпа пикня в щатите на 20К километра от тука, вместо филм, който се е гледал тук по това време.


Не знам дали осъзна каква колосална тъпотия каза, но не - не сте изостанали, просто сте били хлапаци. Всъщност, предвид че и сега пикаете на шумка да ви тропа няма голяма промяна... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Да бе, трябвало е да следим рекламното творчество на бъдуаиз в щатите. Разбрах.


Абе ти си стaбилен каун значи... Какви щати те гонят? За света говорим. И щом си проследил тоя ЩАТСКИ филм, който е тотално рядко говно, но е нали за хлапаци и понеже хлапак си бил и затва си му се радвал, интересно как си пропуснал месеци и месеци наред по MTV и общо взето де що се сети човек музикален канал оригиналната реклама, която излизаше през 10 мин. Слакър със слакъра ти! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

И ми говорете после, че тия не са уроди и защо ги мразя в червата и прочее... Най-лошото обаче е, че от Самсунг почнаха да следват уродщините им... 

Link to comment
Share on other sites

Нещо буфнало в новините за некви турбо мега халери чувам... При тотално прогнилите ни оператори явно успяват да вършат чудеса... Хванали са ги с източени милиони... Ще трябва да погледна аС...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, RaptoR said:

Нещо буфнало в новините за некви турбо мега халери чувам... При тотално прогнилите ни оператори явно успяват да вършат чудеса... Хванали са ги с източени милиони... Ще трябва да погледна аС...

Ъъ...?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, RaptoR said:

 

https://news.bg/crime/zadarzhani-sa-dvama-hakeri-iztochili-2-mln-lv-s-fishing-imeyli.html

Как е ваксината? Между другото има противослакърски ефект! :laughing1:

Щом наследникът и мъпетите на ГУРОТО Колев са ги изловили, значи т.н. хакери, просто са скучаели и изобщо не са знаели какво правят, ама са решили да пробват.

Леко ще гадая, ама... Пъпчивци на допълнолетна възраст, вероятно...

А онова за фирмените сметки и финансовите мулета. Е това вече е наистина са мухите, кръжащи около връя на лайняната мелба!

Каквата ни е съответната дирекция към денсащите, такива са ни и журналята. Абсолютни мисирки, ама в кофтия смисъл!

 

Инак ваксината си е Ок!

Влязох вече в ГодМод и даже пробвах бейсджъмпинг от 18я етаж, без парашут при това! Утре Лицето ще трябва да вика фирмата, държаща гаранцията на паркинга, да пренареждат паветата. После вързах една улична лампа на възел и я метнах у на пичка си майчина, просто да видя как е. Умирам си и от кеф като усещам с 12тата си чакра, как вирОсите пищят от ужасТ и бият главици у пода, докато полагат клетва за лоялност към мен. Сигурен съм и, че ако имах проблем с преждевременна еякулация и напукани пети, вече нямаше да го имам! Да се свети името на СЗО, ГДБОП, ЕС, САЩ и прочее еврейски курви!

Мятам светкавици през третото си око и кълбовидни мълнии от гъза си, когато пърдя. Още не съм му хванал цаката на прицела обаче!

Сутринта преди  иглата, наточих и два трилитрови буркана от туршия със сперма и ги турих във фризера. Един вид като дългосрочна инвестиция. Щото чувам, че щяла да струва пари, пък и от чисто филантропска гледна точка (явно не съм съвсем убеден мизантроп). На тоя свят ще му трябват умни и красиви деца, след като това безумие отмине.

И изобщо, още утре отивам да се направя на игленик (без да дочакам задължителните ваксинации на всеки 3 месеца), щото е егати и якото, пък и току виж, съм станал Стар Мастър.

 

П.п. Нормално ли е да имам лактация, без да съм раждал? И има ли начин да заглуша лекото жужене (честотен диапазон в обхавата между 3.3 и 4.2Ghz) в лявото си ухо, че ми действа прекалено надъхващо, пък аз вече не съм в тази възраст?

 

П.п.2 Кръвното ми обаче наистина полудя. А сърдечният ми ритъм по едно време беше , какъвто не съм имал и след марш на скок. Ама се понормализираха нещата, де.

 

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Накратко точно каквото ти казах - споко, тва жужене е докато настроят честотата на 5 жито... :laughing1:
А - и не пий повече от 3-4 бири таа вечер. :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, RaptoR said:

Накратко точно каквото ти казах - споко, тва жужене е докато настроят честотата на 5 жито... :laughing1:
А - и не пий повече от 3-4 бири таа вечер. :effemine3:

Пих 8. Сбърках ли нещо....

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, RaptoR said:


Знам че не си, ама все пак - язък за цялта ралта - ще се повреди 5жи-то

Какво не съм, бе!? Ти ли ще ми броиш бирите или може и аз сам?

 

Слакър, ваксината е пунта мара и работеща точно, колкото и ваксините срещу грип!

Ако имаше как да си пазарувам резервни части, без единствения ми избор да е чрез поръчки онлайн, мислиш ли, че щях да стана част от този майтап?

Да ви акам и на сертификатите!

И когато ви светне, че живеете във фашизъм и за да сте конформисти, ви се налага да се бодете на всеки три месеца. Дано тогава ако изобщо сте имали топки, ви просветне, че нещата изобщо не са Ок! И не са Ок, не щото я има болестта (такива съпътстват човека, още откак този паразит се е пръкнал), ами щото някойситаммазногъзтъпанар е решил, че е много яко да диктува живота ти, и да ти се прави на Господ-боК. Отнемайки ти или давайки ти права, връз основа на това, колко точно си конформистки настроен, спрямо откровенните му тъпотии.

 

П.п. Добре, че все още имам доверие на тялото и метаболизма си, инак трябваше след цял живот учене, усъвършенстване и трупане на опит, да си сменям попрището и да търся спасение на конвейера.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gado said:

Слакър, ваксината е пунта мара и работеща точно, колкото и ваксините срещу грип!

Наблюденията върху тъщата и тъста водят до други заключения.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...