Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Ще пробвам все пак. Трябва ми някой с крик просто.

Моите са на джанти. За 5 минути се сменят. Мога и сам да си ги сменя, но искам да ги балансират, а и не ми се губи 1 час, като могат да го направят за 5 минути..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само да не е паднала някоя тежест, че тогава стават изненади :) 

 

Аз като прехвърлях сега гумите на хондата едната тежест падна :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Ти какво точно правиш в тази насока? Не съм чул някога да отидеш на протест. Даже много пъти си обяснявал как няма нужда да се гласува или да се гласувало за маминия понеже бил близък до властта.

 

За начало не гласувам за либерастки боклуци на американска хранилка, довчера слугували на тулупа. Това задължително. Не помня някога да съм казвал, че няма нужда да се гласува - всъщност никога не съм го казвал, винаги казвам, че АЗ няма да гласувам докато не се въведе ЕЛЕКТРОННО ГЛАСУВАНЕ. И това две години го повтарям, може би повече. Тройкаджията на автото си беше предварително нареден за кмет и е прост ФАКТ, че ако не беше той кмет, Пловдив още щеше да е клоака и чалгарница, както бе оставен да стане. На него отдавам НУЛА заслуги персонално, защото е тъп като галош, но това, което бе зад него направи много в града. И не ми дреме колко са откраднали - това така и така щеше да стане. А тука още каруци щеше да има по улиците, които знаем на какво приличаха и някои още приличат.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Само да не е паднала някоя тежест, че тогава стават изненади :) 

 

Аз като прехвърлях сега гумите на хондата едната тежест падна :D

 

Точно затова искам да ми ги балансират, вместо да си ги качвам сам пред блока.. Защото не знам кога и какво може да е падало.

Link to comment
Share on other sites

От 14 години имам лични автомобили, до ся баланс не ми е паднал, не знам как ще падне. Имайте предвид, че съм имал периоди за 1 автомобил да имам 16 броя джанти с гуми и да ги въртя както ми е било кеф....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, tedy said:

Внимателно се вгледах дали правилно е написана дългата дума и не открих за кво да се хвана :lol:.

Ама ти верно ли за това се хвана!?

Хубу, че тоя път беше кратък, та изобщо ти се разбра какво си написал. :lol:

23 hours ago, charmock said:

Който не е ходил в казарма е дришльо :lol:

А който е бил туба в казармата, е два пъти по-голям дришльо!

А инак си прав.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

За?

Няква "Карен" нали ти мрънкаше за поста и че имало деца във фейса. И Иван написа, че ся ща та баннат пак

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, gado said:

Ама ти верно ли за това се хвана!?

Хубу, че тоя път беше кратък, та изобщо ти се разбра какво си написал. :lol:

Ем.. специално като за теб го написах кратко :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mIRCata said:

Няква "Карен" нали ти мрънкаше за поста и че имало деца във фейса. И Иван написа, че ся ща та баннат пак

Тая мацка е с около 10 години по-малка от мен, беше състезател по спускане и имаше доста призови места. Докато в един момент не реши да гради кариера, за две-три години стана абсолютната леличка и наистина не мога да повярвам в какъв Керън се е превърнала... Та надали ще ме репортне, ама аз още не мога да повярвам как може човек да се промени толкова много...

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, tedy said:

Ем.. специално като за теб го написах кратко :rolleyes:

Добре, че не ти се наложи в това, краткото, да ползваш препинателни знаци и главни букви. Че и то щеше да е типичното ти мазало. Дето само човек на силни седативи може да го дочете. :D

Link to comment
Share on other sites

Значи, да си дъвчете храната добре!!

Вчера на обяд първата хапка пилешко я лапнах като сом и тя заседнала! От 14:00 вчера не мога да порма храна, течност и дори слюнката си не можех да глътна. Спазми, връщане. Дпреди малко. Никаква храна,никаква вода. Нищо не стигаше до стомаха абсолютно. На 2 жанки глюкоза съм от вчера.

Днес дойдох в спешния кабинет и хората ме оправиха след известно чакане на екип анестеолози. Преди 10 минути излизам от операционната. Още съм друсан. :D

Да знаете, че от едното нищо може да се случи. При мен не беше сериозно и потенциално фатално де, мисля. Но си е неприятно много. Искаш да пиеш, не можеш. Връщаш. Искаш да преглътнеш, след 20 минути като се събере, повръщаш храчки.

 

В болницата навсякъде ковид. Единият в моята стая се върнал от мъртвите преди месец. 41 години. Сега за други вътре.

Един дядо и тий септември преболедувал и му разказало играта. Той усложнение някакво и сега тук за гърлото.

 

Здрави да сте.

Link to comment
Share on other sites

ИзтЪрвал си рейса, пич!

Отдавна няма казарма, та за това  педалите и дришльовците станаха норма.

 

П.п. Цъкай копчета, успокоявай възмутени лелки, страдай си от Чуууууувствителния хранопровод и го давай изи.  :D

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, w00x said:

Значи, да си дъвчете храната добре!!

Вчера на обяд първата хапка пилешко я лапнах като сом и тя заседнала! От 14:00 вчера не мога да порма храна, течност и дори слюнката си не можех да глътна. Спазми, връщане. Дпреди малко. Никаква храна,никаква вода. Нищо не стигаше до стомаха абсолютно. На 2 жанки глюкоза съм от вчера.

Днес дойдох в спешния кабинет и хората ме оправиха след известно чакане на екип анестеолози. Преди 10 минути излизам от операционната. Още съм друсан. :D

Да знаете, че от едното нищо може да се случи. При мен не беше сериозно и потенциално фатално де, мисля. Но си е неприятно много. Искаш да пиеш, не можеш. Връщаш. Искаш да преглътнеш, след 20 минути като се събере, повръщаш храчки.

 

В болницата навсякъде ковид. Единият в моята стая се върнал от мъртвите преди месец. 41 години. Сега за други вътре.

Един дядо и тий септември преболедувал и му разказало играта. Той усложнение някакво и сега тук за гърлото.

 

Здрави да сте.

Баси, това звучи адски гадно бе! Е как така ти заседна това парче, трябва да е било нещо с кокал, щото не мога да си го представя иначе. Щом и водата не е минавала, егати и тапата трябва да е била. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gado said:

ИзтЪрвал си рейса, пич!

Отдавна няма казарма, та за това  педалите и дришльовците станаха норма.

 

П.п. Цъкай копчета, успокоявай възмутени лелки, страдай си от Чуууууувствителния хранопровод и го давай изи.  :D

 

Много си зле. В тая казарма на апатия не ви ли научиха, бе? Грижа за ближния and all that jazz.

Толкова и знаеш какво правя. :D

 

10 minutes ago, Godfather said:

Баси, това звучи адски гадно бе! Е как така ти заседна това парче, трябва да е било нещо с кокал, щото не мога да си го представя иначе. Щом и водата не е минавала, егати и тапата трябва да е била. :bgrin:

 

Не беше с кокал. Гърлото прави спазъм и стиска хапката. Не само вода. Слюнка не минаваше. 2 дни плюх в кофа, защото иначе се давех.

 

Снощи от спешното (по телефона) ми казаха, че моят случай не бил спешен! Да съм дойдел сутринта. Днес лекарките навсякъде ме питаха какво съм чакал 24 часа, а не съм дошъл по-скоро...

 

А искаха да чакам до Понеделник, че тогава правели гастроскопии. През уикендите нямало кой да направи. Ти представяш ли си 3 дни без вода и храна? Храната майната ѝ, ама водата.. Аз нямаше да мога да стигна в Понеделник, ако това не беше се прокарало самичко дотогава.

 

Ако липса на прием на храна и вода 3 дни не е спешно, не знам какво е. Само травматология и инфаркти.

 

А колко ковид болни видях докато обикалях коридорите.... Ще напиша като се прибера, че от телефона е смотано 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

Много си зле. В тая казарма на апатия не ви ли научиха, бе? Грижа за ближния and all that jazz.

Толкова и знаеш какво правя.

В тая казарма време за апатия нямаше. Някак, лиглювщините не се толерираха :D

 

П.п. ЛиглЮ!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gado said:

В тая казарма време за апатия нямаше. Някак, лиглювщините не се толерираха :D

 

П.п. ЛиглЮ!

 

Ми не знам как тотално запушен хранопровод е лиглювщина според казармения код. :D Ама аз не се оплаквам бе, само предупреждавам да си дъвчете храната, щото не е айляк ако се случи!! Нищо особено не е. Просто е притеснително за околните. Звучи страшно - тотално блокиран хранопровод.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Значи, да си дъвчете храната добре!!

Вчера на обяд първата хапка пилешко я лапнах като сом и тя заседнала!

Преди 5 години преживях нещо подобно, но не аз а брат ми - и при него беше едно давене, повръщане, но ситуацията беше още по-зле, че беше пушил и едни "билки", които не му се отразиха добре. 

 

Аз също се бях направил стабилно, но изтрезнях за секунди. Щеше да ми умре в ръцете, завършихме с бърза помощ и спешното.

 

Гадолине, да ти сера на казармата. Мен почти ме хвана, но се радвам, че не съм бил. Последните 10 години (преди да я махнат) си беше жив ташак. Няма да забравя - пътувах 2007-ма за Бургас с едни "казармени", бяха с година по-големи от мен и ми разправяха, че нищо не правят - една фисзарядка рано сутрин и след това си барали мъдете. Не ме разбирай погрешно - и аз не се кефя на педалчетата в днешно време, но казармата едва ли би променила много нещата. Времената днес са много по-различни. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...