Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

14 minutes ago, Sothbiss said:

Интересно ми е какво ще стане, ако известни черни личности са представени от бели актьори - да видим тогава лицето на двойните стандарти.


Ще наскачат моментално маймуните и ще подпалят половин САЩ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 minutes ago, ARPAnet said:

Всъщност Harfoot-ите са описани с по-кафява кожа в книгите


 Всъщност ти ако не ни рипнеш насреща с няква либерастка адженда ще изсъхне тревата в двора ти... :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


 Всъщност ти ако не ни рипнеш насреща с няква либерастка адженда ще изсъхне тревата в двора ти... :effemine3:

Така са описани в книги по-стари от нас .. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:


 Всъщност ти ако не ни рипнеш насреща с няква либерастка адженда ще изсъхне тревата в двора ти... :effemine3:

Мисир, я обясни кво'й туй нЯщо либерастката адженда, та да се посмеем? :lol: :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Godfather said:

Мисир, я обясни кво'й туй нЯщо либерастката адженда, та да се посмеем? :lol: :effemine2:

Виж ся. Либерастката адженда е като, да се разхождаш нощно време в парка. И изведнъж да ти изскочи от храстите някъв, и да ти кажи - Дай да ти лапам! Пък ти да му кажеш - Виж ся... Едиквоси-едищоси. Аз не съм такъв, ама ако ще настояваш, щото ще ти донесе душевен мир, щи дам да ми лапаш.

Ама ако същият тоя ти рече - Аре да ми лапаш. Пък ти не си хич фен на тая работа. Ама все пак му го засмучеш, щото той е от различните, пък ти не искаш, нямаш вътрешна сила, щото си мноо широко скроен и т.н. и т.н..... да нараниш усещането му за различност с категоричния си отказ да му врътнеш свирка. Или пък щото медиите ти или някой т.н. висшестоящто ти е казал, че е яко и модно да лапаш.

Е... също така, ако ама наистина ти се иска да му я врътнеш.

Та това са либерастките работи и адженди.

 

П.п. Подчертавам дебело, че това си е лично мое мнение. Не притежаващо меродавност. Щото съм застаряващ морук, дето се кефи да бъде омазан с грес, нафта и лайна, според високо интелектуалното обществено мнение тук.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gado said:

Виж ся. Либерастката адженда е като, да се разхождаш нощно време в парка. И изведнъж да ти изскочи от храстите някъв, и да ти кажи - Дай да ти лапам! Пък ти да му кажеш - Виж ся... Едиквоси-едищоси. Аз не съм такъв, ама ако ще настояваш, щото ще ти донесе душевен мир, щи дам да ми лапаш.

Ама ако същият тоя ти рече - Аре да ми лапаш. Пък ти не си хич фен на тая работа. Ама все пак му го засмучеш, щото той е от различните, пък ти не искаш, нямаш вътрешна сила, щото си мноо широко скроен и т.н. и т.н..... да нараниш усещането му за различност с категоричния си отказ да му врътнеш свирка. Или пък щото медиите ти или някой т.н. висшестоящто ти е казал, че е яко и модно да лапаш.

Е... също така, ако ама наистина ти се иска да му я врътнеш.

Та това са либерастките работи и адженди.

 

П.п. Подчертавам дебело, че това си е лично мое мнение. Не притежаващо меродавност. Щото съм застаряващ морук, дето се кефи да бъде омазан с грес, нафта и лайна, според високо интелектуалното обществено мнение тук.

:rofl::rofl::rofl:

АБСОЛЮТЕН БОГ! :D 

Link to comment
Share on other sites

Не, бе. Просто споделям личното си мнение, без да товаря никой и ничии чувства с него. Пък и никога не съм крил, че съм прост селяк, а не възвишен задклавиатурен лъв по пантофи, та за това и го казвам простичко.

Link to comment
Share on other sites

Простичко, простичко, но от всички аналогии, които можеше да използваш, избра оралната любов. Между мъже, предполагам. И не за друго предполагам така, а защото написаното беше във второ лице и започваше с цитат на мъж.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gado said:

Не, бе. Просто споделям личното си мнение, без да товаря никой и ничии чувства с него. Пък и никога не съм крил, че съм прост селяк, а не възвишен задклавиатурен лъв по пантофи, та за това и го казвам простичко.

Интересно ти какво би направил, ако те прищипят група напращяли джендъри в тъмното? Ще почнеш да им развиваш същите философии или ще се преструваш на задклавиатурен лъв по пантофи? :lol:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, w00x said:

Простичко, простичко, но от всички аналогии, които можеше да използваш, избра оралната любов. Между мъже, предполагам. И не за друго предполагам така, а защото написаното беше във второ лице и започваше с цитат на мъж.

Ангел. Нещо се опита да кажеш или в момента си разработваш новата клавиатура?

1 hour ago, Godfather said:

Интересно ти какво би направил, ако те прищипят група напращяли джендъри в тъмното? Ще почнеш да им развиваш същите философии или ще се преструваш на задклавиатурен лъв по пантофи? :lol:

Не разбрах за какви философии приказваш, ама няма да проявя толерантност спрямо щенията им. Сеш`са, нали? ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъщата от около година е с подобен. Само, че не се слага под кожата, както тези предлагат, а друг сензор. Който се залепя за ръката и седи отгоре, само мъничка игличка се забива в кожата.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mIRCata said:

Тъщата от около година е с подобен. Само, че не се слага под кожата, както тези предлагат, а друг сензор. Който се залепя за ръката и седи отгоре, само мъничка игличка се забива в кожата.

 Тъкмо гледах как да се сдобия с новата версия на този, който се забожда. Толкова не искат да се ползва навсякъде, че даже прилпжението не е достъпно отвсякъде. 

Link to comment
Share on other sites

freestyle libre 2 - това ползва тъщата в ммента. Каза, че тези, за които се говори били китайски и се бодели в корема. сменят се на 10 дена. Доплащането е към 60 на месец. Нейните карат по 14 дни. по 60 евро е единия.

Link to comment
Share on other sites

Да. Канех се да си взема libre 3, но сега видях, че даже app-a не мога да инсталирам. Остави това, че нищо не се вкарва в България

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

На нея и идват от Германия.

Да, но не съм сигурен, че ще нога да си осигуря постоянен поток на консумативи. 
както и да е, така или иначе софтуера на новата версия не го виждам в апп стора. 

 

2 hours ago, Mockingbird said:

Да не говорим пък колко е читав инсулина... 

Какво ще рече това?

той не се прави в България. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mockingbird said:

Да не говорим пък колко е читав инсулина... 

Я кажи колко е читав инсулина? Кажи също от какво зависи читавостта му. Спомени и конкретно за кой от фармацевтичните дистрибутори в нашенско говориш.

Щото аз доста имам какво да ти кажа за конкретен един от тези дистрибутори, понеже с двете си ръце съм им строил, оборудвал с агрегати, автоматика и софтуеър хладилните камери за съхранение специално на инсулин.

Мога и за температурните протоколи за съхранение да ти кажа. Както и кога и при стичането на какви условия същият този инсулин се бракува, пък за колкото и милиона да става въпрос. Нали... гъзът ми е бил на пангара достатъчно време, че да мога и на сън да ти цитирам разни работи.

 

П.п. Инак пак се оляхте и ще взема да ви пускам реклами на пенкелери за удължаване на пениса, дето освен това, помагат и срещу напукани пети, кърчан и преждевременна еякулация. Пък може и да се порадвате и на онези клипчета с изстискването на циреи, ексцизии на кисти от скалпа и вадене на ларви на джигър бъг-ове.

Вероятно все още има останали с неувредена памет, как на времето тук се носеше лигаво мрънкане срещу тези образователни медийни материали.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, vikktorpenchev said:

Да, но не съм сигурен, че ще нога да си осигуря постоянен поток на консумативи. 

Тя си поръчва бройки наведнъж за месец и половина, 2 напред. И като останат 2 сензора си поръчва нови. През Габиели - за около 10-на дена идват + времето на самата доставка вътре в Германия - към 2 седмици(1 сензор време). Но не ползва андроидско приложение, а тяхното апаратче.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...