Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Според мен ако се съобразяваш с летни гуми може и на Шипка да се качиш, както едно време се е карало с 15км/ч нагоре. Но дори и при тази мека зима рано сутрин и късно вечер градусите падат ~0. На такава температура лятна гума се представя далеч от оптимално. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 hours ago, gado said:

Нямаш навици.

 


Не са хАби....
 

11 hours ago, w00x said:

Много знаеш ти дали имам или нямам навици, и какви навици нямам ако нямам...

Пак да кажа, че стажът не винаги изгражда правилни навици. Затова и по кръстовищата в 80% от случаите едната ударена кола е такси, а по магистралите в 80% от случаите участва ТИР. И те ли нямат стаж и навици?


Ангеле, по тия теми не с тиган, ами с тава мога да те плесна направо. Умирам от смях... Говори за тротинетката си, моля те, НИЩО не разбиаш ни от коли, ни от шофиране, да не говорим за навици. За тротинетката може и да кажеш нещо ново за нас. Останалото предизвиква силен смях в днешния празничен ден. Производителите препоръчвали хахахахахахах

====================================================

И във Фейсбук са почнали да ме намират да ми дават пари.... Бог ли ми ги праща, не знам....  :laughing1:
 

Здравейте Виден Иванов Иванов,

 
Предлагам приятелството си и вярвам, че ще ме приемете с добро сърце, бях принуден да се свържа с вас и да видя как най-добре можем да си помогнем. Аз съм г-н Франсис Дани, банков служител тук, в търговската банка на Гана. Вярвам, че желанието на Бог е да се натъкна на теб сега. Водя важна бизнес дискусия, която бих искал да споделя с вас, която вярвам, че ще ви заинтересува, защото е във връзка с фамилията ви и ще се възползвате от нея.

Гражданин на вашата държава Габриел Иванов имаше фиксиран депозит в моята банка на стойност 15 500 000,00 щатски долара (Петнадесет милиона петстотин хиляди щатски долара), падежът за този депозит беше миналата година. За съжаление Габриел беше сред жертвите на смъртта при фаталния инцидент на 07 април 2005 г. в Гана, включващ седем превозни средства в близост до квартал Awutu-Effutu-Senya в Централния район на Акра, където на място бяха убити тридесет и пет души.

 
Ръководството на моята банка все още не знае за смъртта му, аз знаех за това, защото той ми беше приятел, а аз бях негов служител по сметките. Габриел не споменава Next of Kin / Heir, когато сметката е била отворена и не е бил женен и няма деца. Миналата седмица моето ръководство на банката поиска да дам указания какво да правя с неговите средства, за да подновя договора.
 
Знам, че това ще се случи и затова търсих средства за справяне със ситуацията, защото ако моите банкови директори случайно знаят, че Габриел е мъртъв и нямат наследник, те ще вземат средствата за лично ползване, така че не искам да се случва такова. Ето защо, когато видях фамилията ви, бях щастлив и сега търся вашето сътрудничество, за да ви представя като Next of Kin / наследник на сметката, тъй като вие имате същото фамилно име с него и централата на моята банка ще освободи акаунта за вас. Няма риск; транзакцията ще бъде изпълнена съгласно законно споразумение, което ще ви предпази от всяко нарушение на закона.
 
По-добре е да искаме парите, отколкото да позволяваме на директорите на банките да ги вземат, те вече са богати. Аз не съм алчен човек, затова предлагам да споделяме средствата на равни 50/50% за двете страни, моят дял ще ми помогне да създам собствена компания и да използвам процеса за благотворителност, която беше моята мечта.
 
Кажете ми какво мислите за моето предложение. Моля, третирайте тази информация като поверителна и не отговаряйте на това във Facebook по същите причини за сигурност. Имам още да ви пиша за подробностите, след като получа спешния ви отговор стриктно чрез моята лична информация

Хубав ден и Бог да благослови. Предвиждане на спешния ви отговор
 
С Най-Добри Пожелания
Господин Франсис Дани
Имейл: Francis.danyi2461@hotmail.com
Viber / No.:+233204434725
Whatsapp / No; +233209354980

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, w00x said:

Много знаеш ти дали имам или нямам навици, и какви навици нямам ако нямам...

Пак да кажа, че стажът не винаги изгражда правилни навици. Затова и по кръстовищата в 80% от случаите едната ударена кола е такси, а по магистралите в 80% от случаите участва ТИР. И те ли нямат стаж и навици?

Нямаш навици  ;)

В момента си в стадий, когато си спрял да даваш вафла на колата, че да не те ухапе, ама още те е страх от нея. Ти просто си карач, но не и шофьор, повярвай ми има разлика.

А примерите ти за катастрофи в опит да изкажеш теза, са... Ама наистина смехотворни.

 

Link to comment
Share on other sites

Здравето, здравето вече е най-ценното нещо, другари!!! Да бъдете здрави. Нищо по-хубаво не може да ви се пожелае. Някъде мажду САРС и Миле, пък и моята шкембе чорба. И внимавайте като ги водите на таляна  

Link to comment
Share on other sites

On 12/30/2020 at 12:10 AM, Godfather said:

 

 

Това е някаква "математика" от паралелния свят на идиотите. Аз съм учил, че 6 и 66 прави 72, а не 666, ама може и да се бъркам. :lol::rofl:

Много просто обяснение - правили са сметките с JavaScript.

Честит пълен оборот около централната звезда!

Link to comment
Share on other sites

Честита нова 2021 година!
Живи и здрави да сме, и да станем скоро като китайците (ама по естествен начин) !

 

DW: China's economy rebounds, Wuhan parties
Beijing is eager to share a story of revival after the virus. In Wuhan, businesses say they're living the reality of a remarkable recovery (02.11.2020)

 

Басейн-парти в Ухан (отразено и от NBC), края на август 2020 - очевидно нямат никакъв проблем с грипа - Ухан станал през изминалата година международен парти център. Явно знаят нещо повече от нас тук, и затова настроението е на шест:

 

 

5b4c1fa60aa222881434da72a78ddebf.jpg

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

За пореден път гледах "Колкото толкова" и се питам, въпреки че отговаря на всички квоти, трябват ли му изобщо на този филм новите критерии, за да вземе преди повече от двадесет години два оскара и още пет номинации?

Мисля, че отговорът е ясен:

 

aex-AJNQY-700wp-0.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/1/2021 at 8:56 PM, instinct said:

Честита нова 2021 година!
Живи и здрави да сме, и да станем скоро като китайците (ама по естествен начин) !

 

 

 

Басейн-парти в Ухан (отразено и от NBC), края на август 2020 - очевидно нямат никакъв проблем с грипа - Ухан станал през изминалата година международен парти център. Явно знаят нещо повече от нас тук, и затова настроението е на шест:

 

 

 

 

Нищо не знаят естествено . При китайците, както знаете беше наложен пълен контрол върху излизанията. Сваляш си приложение и само тогава може да излезеш от вкъщи. Следи се всичко, пълен мониторинг под претекста за борба с "пандемия". Само след няколко месеца вече нямаше китаец, който да киха и кашля. В бъдеще това ще се дава за пример как само китайците ефективно са преборили вируса... Дори Тръмп се осмели да го покаже, като се излекува за 3дни. Големия брат по Оруел ще е розова картинка пред това, което ни чака :)

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sasshko said:

 

Нищо не знаят естествено . При китайците, както знаете беше наложен пълен контрол върху излизанията. Сваляш си приложение и само тогава може да излезеш от вкъщи. Следи се всичко, пълен мониторинг под претекста за борба с "пандемия". Само след няколко месеца вече нямаше китаец, който да киха и кашля. В бъдеще това ще се дава за пример как само китайците ефективно са преборили вируса... Дори Тръмп се осмели да го покаже, като се излекува за 3дни. Големия брат по Оруел ще е розова картинка пред това, което ни чака :)

 

Това не е задължително нещо лошо. Показано е неколкократно по различни филми. Един пример е Minority Report.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sasshko said:

 

Нищо не знаят естествено . При китайците, както знаете беше наложен пълен контрол върху излизанията. Сваляш си приложение и само тогава може да излезеш от вкъщи. Следи се всичко, пълен мониторинг под претекста за борба с "пандемия". Само след няколко месеца вече нямаше китаец, който да киха и кашля. В бъдеще това ще се дава за пример как само китайците ефективно са преборили вируса... Дори Тръмп се осмели да го покаже, като се излекува за 3дни. Големия брат по Оруел ще е розова картинка пред това, което ни чака :)

 

Тоест, излиза, че знаят следното - за да няма вирус ваксина не е нужна, а само съгласие да бъдат контролирани :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Antares said:

Не разбрах само кой е най-лошия - Сорос или Гейтс?

 

Зависи от гледната точка. Според някои теоретици, двамата работят в тандем!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

 

Зависи от гледната точка. Според някои теоретици, двамата работят в тандем!

Аз чакам експертното мнение по темата!

Link to comment
Share on other sites

А аз съм в потрес от това, което виждам и чета... Някой ме е вкарал в една група Соцносталгия във ФБ - кошмар! Не 80%, над 95% в интернет са откровени дебили. 
Добре че след известно размишление открих обяснение за случващото се, защото иначе щях да изпадна в отчаяние...  

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Antares said:

Не разбрах само кой е най-лошия - Сорос или Гейтс?

Шаул Бехар! Тия двамата просто гледат да наведат света в удобна за тях поза, а онзи го правеше, ама с всеки поименно. Дано не е с вечен живот, че и двамцата ще му станат миньони. :)

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Antares said:

Не разбрах само кой е най-лошия - Сорос или Гейтс?

Един колега вкарва в тая група и Родшийлд или както там се казва. :lol:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Antares said:

Не разбрах само кой е най-лошия - Сорос или Гейтс?

 

20 minutes ago, jozo said:

...Родшийлд. :lol:

 

 

download.jpeg

 

Не се хАбете момци, истината излезе наяве! :lol:

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...