Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, RaptoR said:


Съвсем не! Цифрата е "баш ма кУрац бОли", както споменах по-горе. Цитиран е туит на човек от тръмповите. Много ясно, че и двете страни ще се надпреварват да лъжат и мажат. Тук се говори за медийно отразяване. Вече е абсолютно сигурно (ако изобщо някой с мозък е имал съмнения), че Хилъри яко е нагаждала изборите. Под командването й НИЩО добро не предстои, това също е ясно и затова са тия панаири. От друга страна тъпанарът Тръмп, който сам си се насра и в наглостта си загуби поста си не по-малко тъпо се държи като дрисльо и се излага като кифладжия. Още преди години казах, че той си е баш все едно Слави да избереш. Ама политиката в САЩ не е риалити, брат. И там има хора, които са опитни в нея и много добре знаят номерата. Въпреки всичко този тъпак, който не мога да понасям с пословичната му простотия и простащина е в пъти по-малкото зло от либерасти на власт. Седи глей мача, тепърва ще си говорим пак. 

Що се ''абиш да приказваш с ветропоказател?

Тази персона и за трол не става....

Link to comment
Share on other sites

Тема за размисъл на НЕКОИ мисирки: 
 

Quote

Когато преди 7 години започнах да твърдя, че партията на "градската ни десница" не само получава финансова подкрепа от лява западна партия и леви западни НПО-та, но всъщност изповядва изцяло леви либерални каузи, малцина разбираха за какво говоря. В крайна сметка, вече бях живяла доста време на Запад и познавах и кътните зъби на съвременната лява идеология. Ако трябва да перифразирам известната поговорка - ако приличаш на либерал, говориш като либерал и се държиш като либерал, значи си либерал (ама не по Хайек, а по Маркузе). Няма как да опитваш да внесеш на българска територия каузи като изкуствен мултикултурализъм, изкуствено религиозно напрежение, изкуствен сблъсък между сексуални и етнически малцинства - определящи съвременната борба и профил на днешната западна левица, изцяло емигрирала от темата за класовата несправедливост - и да не си ляв. Слава Богу, последните години все повече започна да се говори, че нашата градска десница е лява та дрънка. Самият проф. Дайнов наскоро изказа еретичната до онзи ден мисъл "Откъде накъде ДаБългария трябва да е дясна партия".
Мисля, че позицията на г-н Кънев за "македонското малцинство в България" е последният пирон в ковчега. Лидерът и довчерашна икона на нашата "градска десница", на практика затвърди най-голямото престъпление на българските комунисти, а именно - предадоха собствения си народ и то в собствената си страна. С насилие и репресии превърнаха собствените си сънародници в "македонци". 
И мисля, че с това темата, че нашите либерали от "градската десница" са не само физически, но и морални наследници на дебелата червена номенклатура, наистина е приключена.


 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:


Съвсем не! Цифрата е "баш ма кУрац бОли", както споменах по-горе. Цитиран е туит на човек от тръмповите. Много ясно, че и двете страни ще се надпреварват да лъжат и мажат. Тук се говори за медийно отразяване. Вече е абсолютно сигурно (ако изобщо някой с мозък е имал съмнения), че Хилъри яко е нагаждала изборите. Под командването й НИЩО добро не предстои, това също е ясно и затова са тия панаири. От друга страна тъпанарът Тръмп, който сам си се насра и в наглостта си загуби поста си не по-малко тъпо се държи като дрисльо и се излага като кифладжия. Още преди години казах, че той си е баш все едно Слави да избереш. Ама политиката в САЩ не е риалити, брат. И там има хора, които са опитни в нея и много добре знаят номерата. Въпреки всичко този тъпак, който не мога да понасям с пословичната му простотия и простащина е в пъти по-малкото зло от либерасти на власт. Седи глей мача, тепърва ще си говорим пак. 

Че цифрата е единственото което си заслужава да се коментира от онзи туит

Няма как сериозен човек да зове Тръмп - своят президент. А вчера гледахме пореден епизод на - банда мрънкала която не умее да губи. Даже мярнах снимка на долбойоб веещ грузински флаг.. 

Нали не забравяме, че т.н. либерасти са много по-десни от нашите десни ? И че в очите на много американци, ние сме си направо комунисти с нашите безплатни здравни, безкрайни майчински, безплатно/силно субсидирано университетско образование, гарантирани 20 дена отпуск, платени болнични и т.н... Не знам колко от подкрепящите Тръмп в държави като България и Чехия биха избрали да се откажат от изброените екстри, за да може да са наистина десни. 

М/у другото, аз лично подкрепям дясната им политика в това отношение.

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Повечето хора, които са там, са там заради шоуто, а не защото искат да кажат нещо. Може само да видим какво са правили като са влезнали в Капитолия. Правили са си селфита! Просто защото са нямали никаква идея защо искат да влезнат вътре и като са успели, по чудо, са били объркани и са прибегнали към първичните си инстинкти. А именно да споделят с братя и сестри, които по стечение на обстоятелствата са и съпрузи, и съпруги.

 

Избирателите, на които им "откраднаха изборите":

 

How a sparse protest became a Capitol Hill riot - POLITICO

 

Банда бездомници.

 

Някакви други се разхождат с расистки флагове. Сигурно и Ку Клукс Клан са били там в традиционни одежди, за цвят.

Link to comment
Share on other sites

Аз само минавам...

https://www.thetimes.co.uk/article/girl-7-had-throat-slit-by-stranger-murder-trial-told-qqrjkv930?fbclid=IwAR1Js7wTCiKZtD04rYIWJ1YT6q4MOqDcdf7E-GZwZI2NRoiS58-yI8_VNfU

Тая от кои е? МИСИРКИ смотани! Кухите ви тиквички няма да вденат, докато козоебците не дойдат у вас. Пригответе си меченца!

https://www.bbc.com/news/uk-54487370?fbclid=IwAR3aTahgVbo6vPQhmUaGD4c-VwZTR0RZtfubU9g3BGW66tP-pbZ6PqxiEtc

ЛИБЕРАСТИЯТА Е РАК! 

А вий - вий сте ИДИОТИ

 

121453869_1399703830420959_2931797782864

 

"Радикалният ислям е заплаха за Европа. Докога Германия ще си мълчи? Ислямизмът във Франция стана самоуверен, нахален и арогантен и вече заплашва цяла Европа."
Ти да видиш. Или DW внезапно са били хакнати от кремълски хакери, или истината повече не може да бъде давена в лъжи, по начина по който либералите и техните продажни медии и инфлуенсъри, и обикновени полезни идиоти, удавиха Европа в кръвта на невинни жертви на ислямистки терор. Остава само г-жа Капка Тодорова да признае, че жените в Кьолн все пак са били насилени, а не "преджобвани с танцувални движения от гладни бежанци". Гьонсуратлъкът няма срам.

 

Време е! Един е-Бах! И той умря. С него и Лудвиг

http://www.realzoom.org/2020/09/blog-post_585.html

 

 

В крайна сметка аз съм сериозно въоръжен, не само с факти - вие, палячовци мамини като дойдат онези какво ще правите? Завъртане на пета?

 

Link to comment
Share on other sites

Ракия не - Зубровка. И фактите са факти. Без значение кой е.
Единствено не можах да разбера за чий не ги обедини системата ми се бяха нашлякали пост след пост... 

 

Ясене - я пак? БЕЗПЛАТНИ? Я пак?  

Link to comment
Share on other sites

Никой няма да прочете фактите след като си го нарекъл 

 

12 hours ago, RaptoR said:

МИСИРКИ смотани! Кухите ви тиквички .........

А вий - вий сте ИДИОТИ

 

..... палячовци мамини ......

 

 

Още повече, че това е в сериозен разрез с правилата на форума и ако беше някой друг, щеше да е под модераторски режим.

Link to comment
Share on other sites

В тия събирателни включвам целокупния промит матрял в световен мащаб

==========================

 

В тоя ред на мисли, обърна ли внимание, че дори тая "банда бездомници" не побара и не почупи нищо в сградата? И трябва ли сега да вадим снимки на другите? 

Link to comment
Share on other sites

Мммммм, не мога да коментирам какво са почупили. Само знам, че 5 души са починали при тоя ТОТАЛНО безсмислен щурм. Ама НАПЪЛНО безсмислен.

Оставам с впечатлението, че третираш всеки, който се обяви против това, като поддръжник на "другата страна", което изобщо не е вярно.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

Мммммм, не мога да коментирам какво са почупили. Само знам, че 5 души са починали при тоя ТОТАЛНО безсмислен щурм. Ама НАПЪЛНО безсмислен.

Оставам с впечатлението, че третираш всеки, който се обяви против това, като поддръжник на "другата страна", което изобщо не е вярно.


С абсолютно грешно вчепетление си - както винаги - не подкрепям дебили, от която и страна да са. А що се отнася до САЩ е супер лесно - почти всички са дебили.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, w00x said:

Само знам, че 5 души са починали...

 

Като изключим полицая и простреляната жена, за другите трима са дали страхотно обяснение:  three people died of apparent medical emergencies

Демек, починали са по "здравословни причини"

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че пак нищо не си разбрал, но за какъв протест и какви черни говорим? Разбери вече и ти, че черните не са мудьерни

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

Подозирам, че пак нищо не си разбрал, но за какъв протест и какви черни говорим? Разбери вече и ти, че черните не са мудьерни

 

41 minutes ago, RaptoR said:

В тоя ред на мисли, обърна ли внимание, че дори тая "банда бездомници" не побара и не почупи нищо в сградата? И трябва ли сега да вадим снимки на другите? 

 

Като искаш да те разбират от първия път, пиши в прав текст, щото вече ми писна на няма да ти казвам какво.
Кои са "другите"?

 

А по отношение на "не побара и не почупи нищо в сгрдата".

https://www.newsweek.com/us-capitol-riots-washington-dc-protests-aftermath-damage-destruction-trump-supporters-1559691

 

Аз виждам доста "побарано" и "почупено", не те знам ти от къде си взимаш информацията.

Link to comment
Share on other sites

Ма всички ОСВЕН тебе ме разбират бе! Това не ти ли се струва странно? И че всички ТЕБЕ НЕ ТЕ РАЗБИРАТ? Колко години, колко еони трябва да минат, за да вденеш? 

Какво побарано и почупено виждаш по-точно? Ако бяха влезли тия от Шекера дали щеше да има само една ритната врата (аз поне това видях само от кенефната ти медия)? Демидж, дестръкшън??? Тия либерастите верно са си точно да ги чукат чалмите като козите си.... 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, RaptoR said:

Ма всички ОСВЕН тебе ме разбират бе! Това не ти ли се струва странно? И че всички ТЕБЕ НЕ ТЕ РАЗБИРАТ? Колко години, колко еони трябва да минат, за да вденеш? 

 

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

А що се отнася до САЩ е супер лесно - почти всички са дебили.

Това го казва човек на който половината му роднини живеят там :bowdown::Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, netrootbg said:

Това го казва човек на който половината му роднини живеят там :bowdown::Facepalm:


За съжаление е така, но поне не са родом от там. Ти остави половината роднини - добави 80% приятели, съученици, състуденти...  

Нищо обаче не променя фактите - като повсеместния дебилизъм 

====================================

 

Ангеле, гледам ти е смешно... Вчера говорихме за тебе по случайност и ми стана забавно като ме питаха за кой Ангел става въпрос "жененият от пръв поглед" ли... Дано поне това разбереш правилно, защото днес не само поредно нарцистично се изцепи, но и прояви ужасяващ расизъм срещу мен, за което би следвало да те съдя.  

Link to comment
Share on other sites

И какво искаше да кажеш с това? Ако знаеш пък как ме интересува с какво ме асоциират някакви произволни хора...

Какъв расизъм проявявам срещу теб, като сме една и съща раса? :rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...