Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

За много години, драги съграждини, съфорумници и прочие. 

 

Онзи ден дискутирахме с едно приятелче кога сме започнали да ползваме "умни" телефони и след като изрових половината форум, се оказа, че аз лично - от 2013-та. Та, докато четях стари мнения и много се смях, попаднах и на това: 

Вууксе, мисля, че преди години пак те бях хвалил, сега отново - много добър микс :)

 

ПС. Гледам Виден пак е вилнял :D, ама - сефте.  Като цяло: 

its-time-to-stop-posting.jpg
:moon:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, w00x said:

......

 

 

Още повече, че това е в сериозен разрез с правилата на форума и ако беше някой друг, щеше да е под модераторски режим.

кажи му го. сипи му повече  на тоа. 

аз не съм подстрекател, ама що не му цитираш самохвалствата на 112 и да го суатнеш, т.е. гдбопнеш по нашенски. да четем после в новините точно колко е бил подготвен и с какво.....

 

 

 

а ако го баннеш, дали дядомраза или мидекс ще почнат ли пак да пишат?

 

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, w00x said:

Някой май е прекалил с ракията в Четвъртък вечер и това не съм аз.

На него не му трябва ракия, мисирщината си му е вродена. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, RaptoR said:

В крайна сметка аз съм сериозно въоръжен, не само с факти - вие, палячовци мамини като дойдат онези какво ще правите? Завъртане на пета?

Не е здравословно да живееш в постоянен страх с години, лошо е за сърцето :) 

Все някой се пробва да стряска народа с торбалан. Ама не може да го правиш нон-стоп и да чакаш все да ти се плашат.

Щото за всички злини са виновни либерастите и мюслитата, а останалите сме цъфнали и вързали.. Бидейки в България, а не във Франция примерно, не те ли притесняват белите педофили повече от мюслитата ? Щото лично мен, повече ме притесняват Вероятно защото около мен са все бели.  

Детето ми проходи в Париж, аз съм обикалял кюр-кютук пиян в Лондон по нощите, същото в Барселона, Берлин, Остин и т.н.. в някои случаи си беше от дупка в дупка, разбирай го както искаш. И никой не ме е пипал .. Но виж, в милата ми татковина, веднъж ми лепиха скулата, веднъж носа, след като два пъти се пробваха да ме джобят, българи, бели. М/у другото не почнах ли с това? Че има разлика м/у туй дето четем в нета и реалността в която живеем? 

Някой не остроумнечеше ли за соц мрежи м/у ушите? Та това сте вие, които живеете с постоянният страх за мюслита и статии от сайтове които би ме било срам да поствам, дори и да ги четях. 

И не, не плаша, и не защитавам другите. Но света и гадостите не спират само защото някой повтаря като развалена грамофонна плоча за розови мечета. 

Пък ти си  заспивай с мисълта, че си готов като Джони Рамбо, не ми пречиш. :)  

 

6 hours ago, RaptoR said:

Ясене - я пак? БЕЗПЛАТНИ? Я пак?  

Теоретично са. Не завършваме с десетки хиляди долари борч, ако мама и тате не са с дълбоки джобове.В ТУ не помня колко ми беше таксата на семестър .. някви 200-400 лева които аз лично си изкарвах без проблем по това време. 

Болниците - друга история, и самият аз съм пример колко не са безплатни, но дори така не сме на техният хал. Отпуските са гарантирани, болничните плащат(евентуално..) .. Майчински ... 

За тях, особено за Републиканците - това си е чист див комунизъм от който те се плашат.

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Ясене, мили мой, не става въпрос за страх. И не става въпрос за торбалан, някакви измислени неща. Това са РЕАЛНИ факти. Които няма как да предизвикват радост и мечета, те предизвикват тревога. И разбира се, че е тревожен и местният ни дебилизъм, кой е казал, че не е? Само че тук е на селско неандерталско ниво предимно и не застрашава целия свят! Тук са застрашени предимно обикновените хора, осбено тези в районите с повече циганско население. Но това не е ново и става само по-лошо и по-лошо. 

Ето ти още факти от последните няколко дни, да видим за тях какво мислиш. Отново ще цитирам други хора, защото аз реагирам твърде бурно и не цепя басма. А тук все се намира да изплува някоя дъевеница и почвам да се чудя дали да не напръскам с инсектицид... 
 

Quote

В последните години глупостта, мимикрираща зад претенциозна интелектуалщина, често идва от либералния лагер. Само два примера от последните дни:
Пример номер 1
Учители в САЩ (пламенни либерали, разбира се) отказват да преподават древногръцка литература и в частност Омир. Защо? Ами защото в текстовете на Илиадата и Одисеята бил споменат цвета на кожата на героите, което било недопустимо. Богинята Атина Палада, например, е наречена "розовопръста", а Ахил "русокос". Каква по-гнусна форма на първобитен расизъм, а? Освен Омир, под ножа попадат автори като Шекспир, Хоторн и Фицджералд. По същите причини. Какво като други преподаватели алармират, че пропускането на знакови автори по политически причини, ще доведе до необратими поражения в културата и образованието на децата? 
Пример номер 2
Представителите на Демократическата партия в САЩ откриха 117ия Конгрес с молитва, в която, след като се помолиха на всички богове, след традиционното "Amen", добавиха и "Awomen". Клетите невежи тупани решили, че думата "Amen" визира "мъже", и побързали да добавят и "жени". Откъде да знаят, че "амин" на старогръцки (ἀμήν) и на иврит (אמן) означава "Да бъде". Оскъдният либерален мозък е побързал да сътвори колосална глупост под маската на политическата коректност. Както възкликна с насълзени очи Alex Christoforou, "Управляват ни клоуни. Идиоти и клоуни".


 

Quote

Г-н Daniel Mitov,
Вие току що изрекохте лъжа в ефира на "Лице в Лице". На въпроса на г-жа Цветанка Ризова, дали е вярна новината за инициативата на г-жа Нанси Пелоси в новия Правилник на Конгреса да бъдат елиминирани всички думи, асоцииращи конкретен биологичен пол (включително думи като "той", "тя", "баща", "майка", "син", "дъщеря", и т.н.), вие отговорихте, че това е фейк новина.
Нямам идея дали лъжата ви беше целенасочена (аслъ, това е такава глупост, че и мен би ме било срам да кажа, че е истина) или плод на липса на информация. Моят съвет към вас е друг път да се придържате към традиционните лаладжийски клишета и да не попадате в ситуация, в която лесно можете да се изложите.
п.с. Един приятел даде чудесно обяснение: "Просто не е бил запознат с тая идиотия, и понеже няма как да си признае, че не знае нещо, а това му се е сторило толкова абсурдно, той автоматично го е сложил в папката "фейкнюс". Утре, като му спуснат заповедта, ще почне да го защитава и обяснява колко е авангардно".


Отдолу осем линка по въпроса, но понеже имам съмнения че ще прочетеш и текста тях няма да прилагам
 

Quote

Facebook и Twitter изтриха профилите на действащия американски президент, без реално да е нарушил правилата им. 
С това свещеният принцип на демокрацията - СВОБОДАТА НА СЛОВОТО - беше официално убит от либералите. Неговото място зае ПОЛИТИЧЕСКАТА КОРЕКТНОСТ, която, живелите в соца, помнят като цензура, доносничество и мракобесие. 
Демокрацията е мъртва, да живее либерализмът, който я уби.
п.с. Както казва Vera Stamova: "Изумяват ме хора, които не разбират, че става дума за  устоите на демокрацията и свободата, а са се вторачили дребнаво в личността на Тръмп, която беше  окарикатурена от многогодишна пропаганда, и споделят надменно и без мисъл либерастки опорки. Ами не може да сте разчекнати - или сте свободни, или ще пеете в хора на безлични и безполови персони, които рушат паметници, палят и грабят бизнеси, забраняват книги, постановки, въвеждат квоти".


Тежко й на Америка и докато за нея грам не ми пука, тежко и на целия свят. Тук вече и ние сме засегнати. Ако не днес, то след някоя година или две или пет, предвид каква е посоката. 

Та, Ясене, дали си се замислил след като толкова пътуваш, че вече в САЩ вече трябва да непрекъснато да премисляш какво и как казваш, за да не те осъди някой идиот? Къде и кога имаме унищожаване на свободата на словото, да припомням ли?   

Link to comment
Share on other sites

Quote

Facebook и Twitter изтриха профилите на действащия американски президент, без реално да е нарушил правилата им. 
С това свещеният принцип на демокрацията - СВОБОДАТА НА СЛОВОТО - беше официално убит от либералите. Неговото място зае ПОЛИТИЧЕСКАТА КОРЕКТНОСТ, която, живелите в соца, помнят като цензура, доносничество и мракобесие. 
Демокрацията е мъртва, да живее либерализмът, който я уби.
п.с. Както казва Vera Stamova: "Изумяват ме хора, които не разбират, че става дума за  устоите на демокрацията и свободата, а са се вторачили дребнаво в личността на Тръмп, която беше  окарикатурена от многогодишна пропаганда, и споделят надменно и без мисъл либерастки опорки. Ами не може да сте разчекнати - или сте свободни, или ще пеете в хора на безлични и безполови персони, които рушат паметници, палят и грабят бизнеси, забраняват книги, постановки, въвеждат квоти".

 

:rofl::rofl::rofl:

 

Това е човек на или около 50 годишна възраст. ГАРАНЦИЯ.

Link to comment
Share on other sites

Относно Пример номер 2 (Awomen).

Крайно време е да се промени текста на сексистката песен "Градил Илия килия, ох, аман, аман", обаче не съм сигурен кой вариант е по-подходящ.

Дали да стане "ох, аман, ауоман", "ох, ауоман, аман",

или да се редуват:

Градил Илия килия, ох, аман, аман

Отдолу иде Ирина, ох, ауоман, ауоман

:lol:

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, w00x said:

 

:rofl::rofl::rofl:

 

Това е човек на или около 50 годишна възраст. ГАРАНЦИЯ.

Ангеле, тези ухилени емотикони и съответната ти констатация граничат с дебелизъм. И не е на 50 годишна възраст, доста по млада е, познавам се с мъжът и Иван от доста години. А ти по добре вникни внимателно в думите и. В момента в Америка е някакъв абсурд. Сестра ми, която е учен и директор на университет, живееща 30 години в Щатите, вече сериозно обмисля да се връща в България. По нейни думи в момента там свободата на словото граничи с Северна Корея.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, w00x said:

 

:rofl::rofl::rofl:

 

Това е човек на или около 50 годишна възраст. ГАРАНЦИЯ.

 

В смисъл на прокажен, изкуфял, миришещ на пръст или нещо друго?

... за един прЕател питам

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, plameni said:

Относно Пример номер 2 (Awomen).

Крайно време е да се промени текста на сексистката песен "Градил Илия килия, ох, аман, аман", обаче не съм сигурен кой вариант е по-подходящ.

Дали да стане "ох, аман, ауоман", "ох, ауоман, аман",

или да се редуват:

Градил Илия килия, ох, аман, аман

Отдолу иде Ирина, ох, ауоман, ауоман

:lol:

 

 

ЖЕСТОКО!!!! :laughing1::laughing1::laughing1:
 

=======================================

 

Ангеле, пак настъпваш мотиката...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, charmock said:

Ангеле, тези ухилени емотикони и съответната ти констатация граничат с дебелизъм. И не е на 50 годишна възраст, доста по млада е, познавам се с мъжът и Иван от доста години. А ти по добре вникни внимателно в думите и. В момента в Америка е някакъв абсурд. Сестра ми, която е учен и директор на университет, живееща 30 години в Щатите, вече сериозно обмисля да се връща в България. По нейни думи в момента там свободата на словото граничи с Северна Корея.


Още по-зле, щом е доста по-млада. Какво има да се вниква в думите ѝ? Не е няписала нещо страшно вдъхновено, което да те накара да се замислиш. Написала е просто възмущението си, като типичен човек, който очаква, че всичко му се полага в тоя свят. Някой да пищи като ощипан, че ЧАСТНИ КОРПОРАЦИИ го цензурират и го лишават от "свобода на словото" е като да мрънка, че е дошъл на моя балкон да псува минувачите и аз съм го изгонил. Classic Karen.


Тръмп използва платформите, за да организира безредици и се скри някъде, за да ги гледа по телевизията. Не съм чул някой да пищи за "свобода на словото", когато Туитър банваха акаунти свързани с ISIS, които се иползваха за зараждане на радикален ислямизъм, комуникация между членове и вербуване на нови? Това как е по-различно? На такива хора трябва да им се отнема платформата на секундата. Още повече, че Тръмп беше банван неколкократно за кратки периоди от време през изминалата година. Навсякъде е нормално за периодично погазване на правилата, да получиш бан. Почти навсякъде....

 

Не виждам проблем с позицията им.

 

image.pngimage.png

 

Чак пък такъв фанатизъм за тоя Тръмп, че да се подкрепяд подобни действия.. не го разбирам. Хората, които го правят, тотално са изгубили връзка с обективността и са преминали към фанатизъм.

Link to comment
Share on other sites

НИКОЙ не ги подкрепя тия действия (поне сред нас тук), но ти КАКТО ВИНАГИ си неразбрал. 

-------------------------------------------

 

В тоя ред на мисли, щото си много отворен, какво правим относно МЕСЕЦИ бандитизъм и мародерства срещу хората и техните бизнеси, убитите полицаи и прочее? Или тва не се брои викаш?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, RaptoR said:

НИКОЙ не ги подкрепя тия действия (поне сред нас тук), но ти КАКТО ВИНАГИ си неразбрал. 

-------------------------------------------

 

В тоя ред на мисли, щото си много отворен, какво правим относно МЕСЕЦИ бандитизъм и мародерства срещу хората и техните бизнеси, убитите полицаи и прочее? Или тва не се брои викаш?

 

Коментиращата ги подкрепя, щом е разстроена, че са го баннали заради тях.. Та неразбралият ОТНОВО си ти. За пореден път.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, w00x said:

 

Коментиращата ги подкрепя, щом е разстроена, че са го баннали заради тях.. Та неразбралият ОТНОВО си ти. За пореден път.


Ами НЕ! Не ги подкрепя, неразбралият ВИНАГИ СИ ТИ, набий си го в главата. И ако искаш някога да разбереш нещо почни да четеш, иначе ВЕЧНО ще настъпваш мотиката и ще се праскаш сам в тигана!  Да видим докога, аз искрено се забавлявам. И вместо да се опитваш да засягаш някого на тема възраст или каквото и да е (чиста проба дискриминация), земи се опитай да обориш казаното да те видим. Ама това са сериозни геополитически и икономически теми, не женени от пръв поглед. Тука само настъпваш мотиката - и Асен ти го каза. 

 

Quote

Солидарна съм с медиите, политиците, носителите на експертиза и инфлуенсърите, които заклеймяват нахлуването в Капитолия от привърженици на Тръмп като "срамно", "шокиращо" и "позорно". Аз дори бих го нарекла "ганьовщина", съизмерима само с възмутителната простотия на българските чобани да танцуват хоро в ледени води.
Какво по-голямо доказателство за белия супермасизъм от опита да се превземе административна правителствена сграда, само защото половин Америка вярвала, че изборите са фалшифицирани?! Не може ли чисто и просто с месеци да се палят сгради и обират магазини, както израз на свят и чист протест на опресирани малцинства срещу американския империализъм?! 
Имало четирима убити, между които жена. Голям праз. А когато убиха свети Джордж Флойд?! Бил наркоман, бил насилник, бил боклук... Какво значение има, след като вдъхнови милиони да потрошат и ограбят магазините, в знак на свещено негодувание срещу тръмпизма и белия партиархат?! Радвам се, че месеци наред ставахме и лягахме с името на Флойд по медиите, но повече се радвам, че тези четирима убити са заметени под килима, където им е мястото.
Удовлетворена съм от разгромните статии, истеричен патос и шокиращи снимки на диваци в кожи, в медии като Дневник, Медиапул, Клуб Z. Съжалявам само, че заради намалялото финансиране по време на управлението на путинската марионетка Тръмп, не можаха да ни представят протеста на BLM и Антифа през лятото, с хилядите плячкосани магазини - свещен символ на класова и расова омраза срещу консуматорския капитализъм. Сигурна съм, че тръмпистите нарочно не ограбиха магазините, само и само да изпъкнат с елитаристкото си поведение, демек, ние не сме някаква крадлива измет от юзлеси. Изроди. Но пък ликувам, че медиии, журналисти, експерти и инфлуенсъри, си заслужиха обилни нови грантове, идващи с новата администрация в САЩ!


=============================

 

И между другото аз също започвам все повече да си мисля, че демократите се възползваха от поредната дебилщина на Тръмп и напълно умишлено спретнаха тоя цирк с допускането на хората в сградата. Това по никакъв начин няма как да се случи при нормални обстоятелства. Не и в САЩ. 

Link to comment
Share on other sites

Ааа, да. Прав си. Моя грешка, че не съм бил запознат с информация, която не е била публикувана. :rofl::rofl: 

При това положение дори не мога да разбера от какво се оплаква. Някой е нарушил правилата, баннали са го. Голям рев.

Абе тая женичка друга работа няма ли си, че е толкова активна да коментира гео-политически теми по социалните мрежи? Че тя като репортер от мястото на събитието, направо. Keyboard warrior.

 

Няма какво да оборвам повече. Написал съм достатъчно. Чувствай се дискриминиран коооооооооолкото си искаш. И за да те дискриминирам по още два критерия: 

 

Не приемам критики от хора със скъсани чорапи, които са пияни на мотика в Четвъртък през нощта в работна седмица. :)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, w00x said:

Ааа, да. Прав си. Моя грешка, че не съм бил запознат с информация, която не е била публикувана. :rofl::rofl: 

При това положение дори не мога да разбера от какво се оплаква. Някой е нарушил правилата, баннали са го. Голям рев.

Абе тая женичка друга работа няма ли си, че е толкова активна да коментира гео-политически теми по социалните мрежи? Че тя като репортер от мястото на събитието, направо. Keyboard warrior.

 

Няма какво да оборвам повече. Написал съм достатъчно. Чувствай се дискриминиран коооооооооолкото си искаш. И за да те дискриминирам по още два критерия: 

 

Не приемам критики от хора със скъсани чорапи, които са пияни на мотика в Четвъртък през нощта в работна седмица. :)

 

Това разбира се е твое право, но продължаваш да говориш несъществени глупости КАКТО ВИНАГИ в големи дози. Нищо конкретно относно важните неща в казаното, без значение кой го е казал. Показва само колко си бос (дори и с шарени чорапи) и че наистина си абсолютно некадърен И като трол, както каза Галин. Не че е нещо ново. Да видим още колко ще коментираш коментиращите, доказвайки, че си ТОТАЛНО зле. 
А колкото до мен - аз не съм ничий слуга и мога общо взето да правя каквото си поискам, когато си поискам.  Мога да гуляя посред "работна седмица", мога и да работя след полунощ - както АЗ си реша. Някой ден може и на теб да ти се случи, знае ли човек. Дотогава си просто един по-шарен от другите леминг, дето продължавам да влагам усилия да убеждавам хората, че не е това, което всичките си мислят.  

Link to comment
Share on other sites

Кои важни неща в казаното??

Аз коментирах едно единствено нещо, отново. А именно, че никой няма право да се оплаква, че са го баннали от частна платформа, която има собствени правила, с които той се е съгласил, когато се е регистрирал, при систематичното нарушаване на тези правила. Ако ще и президента на САЩ да е. Ако НЕ ГО бяха баннали, тогава можеше да се притесним повече.
Не съм компетентен по другото, нямам информация, затова не го коментирам.

 

Избяга ти идеята нещо.. Сефте.

"Всичките" да си гледат собствената работа, а не в на другите канчето. Ако не съм го споменавал до сега, да го кажа.

Link to comment
Share on other sites

Дали ще се оплаква Тръмп не е важно. Къде по-точно е нарушил тия правил е интересното, защото се говори за никъде. Цялата работа е скалъпена либерастка помия - аз много повече от него съм ги нарушавал $%€№ските им правила например, да не вадя пък примери от ежедневието, ОСОБЕНО от предстваители на малцинства! Нещо, което все повече се забелязва! Един вид ако ще я караме еднакво за ВСИЧКИ - да я караме еднакво за всички. Нищо такова не се случва. 
Я да обясниш с какво е притеснително НЕбанването му? И защо така ако системно е нарушавал правила не го банваха довчера буквално? Хм? 

 

===========================================

 

Между другото следният коментар ми направи силно впечатление, дип че е писан от жена. Ако това е истина, то язък, че се зарадвах за "индианците" и тази мъничка реабилитация, която си помислих, че получават макар и като либерастки популистки ход. Ще излезе май съвсем друга работата... 
 

Quote

Камала ще е нещо страшно, човек, е те тва е Горгона - Медуза преродена. Чете ли за фирмата й, която е използвала затворнически, почти безплатен труд... Фанат некое джереме с марихуана, у кауша - и после роб на кака ви поне година. Тва не е чудовище, а изрод!

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

Дали ще се оплаква Тръмп не е важно. Къде по-точно е нарушил тия правил е интересното, защото се говори за никъде. Цялата работа е скалъпена либрастка помия - аз много повече от него съм ги нарушавал $%€№ските им правила например, да не вадя пък примери от ежедневието, ОСОБЕНО от предстваители на малцинства! Нещо, което все повече се забелязва! Един вид ко ще я караме еднакво за ВСИЧКИ - да я караме еднакво за всички. Нищо такова не се случва. 
Я да обясниш с какво е притеснително НЕбанването му? И защо така ако системно е нарушавал правила не го банваха довчера буквално? Хм?
 

 

 

Ама разбира се, че "се говори за никъде". Като гледам какви източници четеш си ги представям с MAGA шапките. И двете платформи направиха изявления. Можеш да ги прочетеш. Дори съм ти ги показал горе. Има безброй статии по различни сайтове. И тук не става за някакво тълкуване на нещо. Елементарно представяне на всичките факти е достатъчно.

Ти нямаш 80 000 000 аудитория. Ако имаше и продължаваше да го караш така, можеш да си сигурен, че щеше да си изял бана няколко пъти до сега.

Пак стигаме до момента, в който някой трябва да докладва нарушението, за да стигне до тях. Иначе се модерира автоматично от алгоритми и ако не падне под тези алгоритми, никой няма да му обърне внимание.

Как ще не са го банвали? Банвали са го временно поне веднъж. Заради него въведоха специални филтри, които да маркират изказвания като "грешна информация", но той пак си пишеше глупостите и клоуните му се надъхваха, въпреки големия надпис "misleading information", който се появяваше.

Не виждам причина да трябва да ти обяснявам, то си е очевидно. По същата причина, поради която в България законите се спазват избирателно. Ако НЕ го баннат, значи платформата си играе на любимци и правилата са различни за всички. Това не е ли по-голямо нарушаване на свободата на словото от това да те баннат, защото си нарушил правилата на платформата?

 

Пак на изопачаване на истина ми изглежда тоя коментар. В САЩ си имат програми за реабилитация на затворници. Настоящи и бивши. Фирмите получават данъчни облекчения, а затворниците получават намаляване на присъдата.

Link to comment
Share on other sites

Много си се объркал - естествено. Далеч не са с мага шапки. Изявленията на дървените либерасти са пределно ясни - общи приказки и нищо конкретно - обичайната им практика - алабализми. Изключително много си приличате. Целият им принцип на модериране на тия помияри е тотално компрометиран, няма нищо общо със справедливост и равноправие. И това се вижда ясно ежедневно. Все повече хора са меко казано недоволни от безсмислена и малоумна цензура, прилагана по трижди по-малоумен начин. Единствено липсата на алтернатива е причината тия клоаки да не са опразнени наполовина и нагоре. Писал си е глупостите Тръмп - несъмнено - как обаче не го баннаха още тогава бе, господинчо? Говорим според тях за СИСТЕМНИ нарушения - къде бляха до вчера? Поредна либерастка издънка. И въпреки че са почти винаги някакви дебилщини, кога и къде изказвания на президента са съдържали обидни думи например? Никога не съм му следил тъпотиите, но ако говорим за СИСТЕМНИ нарушения, то трябва да има някаква повтаряемост във времето, която не идва от вчера със сигурност. Къде го това - защо не се публикува с изрични цитати за какво точно е баннат??? Така се прави! А не либерастко лаладжийстване и общи приказки под шипковия храст! Казва се - с тези си тези коментари и думи е нарушил тия и тия правила и го банваме. Защо не го правят лаладжиите? 

Link to comment
Share on other sites

Аз ти го обясних, но ти продължаваш да си говориш. Неколкократно му триха коментарите, криха ги, той сам си ги триеше в последствие, спираха му акаунта за няколко часа, дни и т.н. Когато призова хората към размирици - го баннаха. Изненадани са само такива като теб и любимата ти коментираща. Повечето са изненадани, че не се е случило по-скоро и обвиняват платформите, че са позволили да се стигне до тук преди да вземат мерки.

Да ти го публикуват с изрични цитати?? :D Защото никой не е длъжен да дава обяснение, затова. Те ако обявяват с цитати кой и защо е баннат няма да им остане време за друго. Ще фалират само от таксите за адвокати, които да пишат докладите......

Link to comment
Share on other sites

Напротив - след като отправяш обвинения, редно е да покажеш върху се градят. Не е нужно да покзваш непременно всяка глупост, написана от някого. Но след като имаш претенции, че рязко са нарушавани правилата дай да видим 2-3 в публичното ти изявление, не лаладжийстване. Все пак за президент говорим, не за Пенчо от Долно Кърнаре (който също би следвало да е равноправен). Публична тайна е, че цензурата на ФБ е ОТВРАТИТЕЛНА и вече откровено непоносима. Няма човек, който да не го знае, а повечето са и изпатили от дебилистични глупости. 

 

===============================================================

 

Ангеле бре! Събота вечер е - какво правиш тука с моите скъсани чорапи, та не си с гаджето? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, RaptoR said:

Напротив - след като отправяш обвинения, редно е да покажеш върху се градят. Не е нужно да покзваш непременно всяка глупост, написана от някого. Но след като имаш претенции, че рязко са нарушавани правилата дай да видим 2-3 в публичното ти изявление, не лаладжийстване. Все пак за президент говорим, не за Пенчо от Долно Кърнаре (който също би следвало да е равноправен). Публична тайна е, че цензурата на ФБ е ОТВРАТИТЕЛНА и вече откровено непоносима. Няма човек, който да не го знае, а повечето са и изпатили от дебилистични глупости. 

 

===============================================================

 

Ангеле бре! Събота вечер е - какво правиш тука с моите скъсани чорапи, та не си с гаджето? :bgrin:

 

Ако реши да ги съди, съм сигурен, че ще му покажат. Да видим дали има смелостта обаче или е наясно, че няма абсолютно никакви основания.
Казах ти. Заради тоя шум има достатъчно сайтове, които публикуваха статии, в които се показва историята на провиненията му. В новинарските сайтове също има новини за предишните му провинения.

Фейсбук не е замислен като платформа за подобни неща. Тя е направена, за да си комуникираш с приятели и да си споделяш снимките от екскурзиите. Просто се е изродила в това чудовище, което наблюдаваме в момента. Аз лично съм член на някакви геймърски групи, групи за аудио, групи за филми и няколко за сериали. Това е и ми е добре! Даже обмислям да махна всякакви страници/групи, които публикуват политика и новини..

 

Тя е от София и май е с коронавирус от 2 седмици... 37.* температура без промяна.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...