Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

От хората пишещи в темата, не знам да има такива подкрепили БайХуй. Виж гласували за БКП-то има. А и БКП-то се разцепи на не малко - Движение 21, АБВ и т.н. Парламента така се нареди, че или ще са пак тайни коалиции или Марешки ще със златният пръст.

 

 

Тук ще се появяват малко по - малко резултатите и протоколите:

 

http://results.cik.bg/pi2017/aktivnost/index.html

Точно този тон на разговор на средностатистическия дясно-либерален избирател отблъсква хората от сините. Капиш. по Нова току що Марешки каза, че ще подкрепи Герб. А относно подкрепата на Бай х♚й, можеш да отвориш темета за политиката и да прочетеш, че и тук има хора които го подкрепят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И кво - пак ли под 50% активност на изборите? А за резултатите - предполагам няма изненадани? Иначе дъждът оказа малко лоша шега и 100% процента е имало хора, които не са гласували само заради лошото време.

Link to comment
Share on other sites

по Нова току що Марешки каза, че ще подкрепи Герб...

...Което не е изненада за никого...след толкова подпиране на варненския измамник от страна на "бащицата" Интересно дали ще се ръкуват или ще си целуват ръце за напред ...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

И кво - пак ли под 50% активност на изборите? А за резултатите - предполагам няма изненадани? Иначе дъждът оказа малко лоша шега и 100% процента е имало хора, които не са гласували само заради лошото време.

Да не мислиш, че ще се емна до избирателните секции. Отделно, че и нещо се рсзболях баш сега да го ева.

 

Избирателната активност трябва да граничи с нула. Ей тогава някъде някви лампи може и да светнат

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам що му влизат в "играта" на ББ та пак го вдигат...Та човека два пъти се отказа като втория случай е направо подарък за БСП.

Очевидно наистина хората са проблема тук.

Лична прогноза -няма да изкарат пълен мандат и цирка ще продължи.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Да вземат да въведат електронно гласуване вече. Друг начин няма да се променят тия резултати. Всеки път едно и също..

Link to comment
Share on other sites

"Изборите са нагласени!" - реплика на пребоядисания Евгени Михайлов, който в момента ревностно защитава по НоваТВ всички турци, които БКП навремето била изгонила от страната и които сега не могли да влезнат в страната да гласуват заради патриотите. На крив (бай) х*й нали знаете кое му е виновно...

 

П.П. А между другото в Кърджали ДОСТ имат само 18% срещу 50% за ДПС....язък за всички автобуси...но спрямо общите им проценти, правете си сметка как се е променило населението там за последните 20 години.

Link to comment
Share on other sites

 Друг начин няма да се променят тия резултати. 

Ти вярваш ли, че същите хора, които са разработили уеб сайтовете на правителството и т.н. ще могат да направят нещо, което да не подлежи на лесна манипулация т.е. нещо като :

 

update Votes set VotedFor='БСП' where ID % 3 = 0

После иди доказвай че не е така. Отделно с тези електронни подписи "тайната на вота" престава да бъде тайна... не знам за теб, но аз доверие не бих имал на подобни избори.

Link to comment
Share on other sites

Ти вярваш ли, че същите хора, които са разработили уеб сайтовете на правителството и т.н. ще могат да направят нещо, което да не подлежи на лесна манипулация т.е. нещо като :

 

update Votes set VotedFor='БСП' where ID % 3 = 0
После иди доказвай че не е така. Отделно с тези електронни подписи "тайната на вота" престава да бъде тайна... не знам за теб, но аз доверие не бих имал на подобни избори.

Един път безусловно да сме на едно мнение...

Link to comment
Share on other sites

.......Аз от тях чувам само как Русия е виновна за всичко. Ами съжалявам пичуи, ама ако искате да ме управлявате, ще трябва малко повече да се напънете и да спрете да се надупвате на всичко което ви каже ЕС. И да, Русия не винаги ни е виновна за всичко. ....

за съжаление надупването не е към ЕС, а към САЩ.

а за да не си сам в тоя форум - аз гласувах като теб. пък и да има още една причина Ръптора да ме мрази.

На бай х♚й трябва да му се диша във врата и не трябва да му се дава абсолютно мнозинство. Примери: Ей го де е  Путин, Ей го де е Ердоган. По два-три "успешни" мандата - после диктатура/президентска република. Не, благодаря. Аз си искам демокрация и да е шарено - на 3-4 години да се менкат. Най вече тоа дет води да не смее да стъпи на криво, щото другия го следи.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че пропагандата на БСП, влияе чак толкова на избора на хората, по скоро простотиите на другите.

Това е много успешен политически модел от една страна. Народа се докарва до положение да е отвратен от големите, да вярва, че гласът му за малките е забубен глас и едновременно с това - медийните бухалки постоянно хвърлят кал ту по единия, ту по другия. Накрая хората гласуват против. И тези негативни гласове се разпределят между ГЕРБ и БКП. Включително и тези, които не гласуват.

 

Избирателната активност трябва да граничи с нула. Ей тогава някъде някви лампи може и да светнат

Ама то това е крайната цел :) Колкото по-малко хора гласуват - толкова по-лесно се манипулират с платени гласове и гласуващите за ДПС под строй.

 

На бай х♚й трябва да му се диша във врата и не трябва да му се дава абсолютно мнозинство. Примери: Ей го де е  Путин, Ей го де е Ердоган. По два-три "успешни" мандата - после диктатура/президентска република. Не, благодаря. Аз си искам демокрация и да е шарено - на 3-4 години да се менкат. Най вече тоа дет води да не смее да стъпи на криво, щото другия го следи.

На никой не трябва да се дава пълно мнозинство. Но аз почвам сериозно да се съмнявам, че тези партии (ГЕРБ и БКП) са различни. Боко си е комунист та дрънка. То БКП-то са по-десни от него. На мен ми се струва, че избора на леля Цецка за президент е умишлен - "на ти президента, дай ми правителството"... Или както го нарисуваха:

home~tblfx~tBPIPq_j.jpg

Link to comment
Share on other sites

Току що разбрах, че в Испания, с всичките им 38 секции навсякъде - от всички 300 000 българи там, гласувалите били само 11 000...срамота...

И като разбрах допълнително, че от всичките българи по света ("броят на българските граждани в чужбина / живеещи и пребиваващи /, по преценка на дипломатическите ни представителства за 2016 г. е над 3 милиона и половина") са гласували само 112 450 човека, от които 32 160 само в Турция (без да смятаме автобусните екскурзианти гласували тук)...ми става едно такова тъжно-тъжно...повечето са си били камшика отдавна и тотално са заебали милата ни родина...

 

П.П. А между другото през 2011-та, българите по света са били над 2 милиона - чудя се възможно ли е само за 5 години от страната да излезе още милион и половина...нещо не ми се струва много достоверно. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

повечето са си били камшика отдавна и тотално са заебали милата ни родина...

Все по сериозно се замислям и аз да направя това. Мисля още някоя и друга година да изкарам на сегашното място и след това не съм решил на къде точно ще продължа, но все повече намаля шанса да е Бг. Продавам всичко там и дим да ме няма. Очевидно нищо няма да се промени към по - добро.
Link to comment
Share on other sites

Мдам, Боко ще управлява отново с атакистите, пардон, патрЕотите и "освободителя" Марешки. Те тва се явява "алтернативата" на ретроградните комунета. Нещо като да се прехвърлиш от чума на холера. Браво на мат'ряла!  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз само като ги видях вчера на прес-конференцията какви седяха в кадър зад Борисов...

Селски сбор.

Лелката от НАРКООП-а, бакалията, падаря, селския пияница и местния всичнознаец/далавераджия.

Всичките на възраст над 50 години.

Не успях да намеря снимка от пресконференцията, за да покажа за какво говоря.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...