Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Не е нужно да подскачаш като ощипан :) Избора си е твой, аз лично друго питах :)

Всъщност, не, въобща не подскачам като ощипан, а просто и аз зададох контра въпрос. А относно твоето питане...ще ми се да вярвам, че живота достатъчно се е опитвал да ме преебава в годините и някак си съм се научил да не се поддавам на манипулации. Може би грешката ми е, че винаги съм прекалено откровен и по този начин давам повод на юзерите да изпъкват, нападайки ме. Мислиш ли, че в момента в който написах за кой ще гласувал, не съм знаел какво ще последва? 

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Всъщност, не, въобща не подскачам като ощипан, а просто и аз зададох контра въпрос. А относно твоето питане...ще ми се да вярвам, че живота достатъчно се е опитвал да ме преебава в годините и някак си съм се научил да не се поддавам на манипулации. Може би грешката ми е, че винаги съм прекалено откровен и по този начин давам повод на юзерите да изпъкват, нападайки ме. Мислиш ли, че в момента в който написах за кой ще гласувал, не съм знаел какво ще последва? 

Ама кой изпъква и те напада, аз просто попитах конкретен въпрос?? Кое му е нападката на това? Ето отговарям ти аз на контра въпроса: Щях да гласувам за ДА България, главно заради съдебната реформа, защото е основен проблем в България, но ме разочароваха с други неща и с онова очилато мангалче Емил Джасим. Единствените други, които съвпадат с моите възгледи останаха Нова Република и гласувах за тях.

Link to comment
Share on other sites

Между другото има шанс БКП да направят правителство. На БайХуй винаги му трябва някой преди него който да му е виновен за тоталната некомпетентност. Гледам Марешки и патреотете са с някакви абсурдни изисквания. Няма да се учудя да имаме за премиер кор-нелия.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, не, въобща не подскачам като ощипан, а просто и аз зададох контра въпрос. А относно твоето питане...ще ми се да вярвам, че живота достатъчно се е опитвал да ме преебава в годините и някак си съм се научил да не се поддавам на манипулации. Може би грешката ми е, че винаги съм прекалено откровен и по този начин давам повод на юзерите да изпъкват, нападайки ме. Мислиш ли, че в момента в който написах за кой ще гласувал, не съм знаел какво ще последва? 

Не, аз също гласувах за партия, към която имам резерви. Просто познавам хора, които участваха във създаването ѝ и бяха доста активни по мероприятията ѝ. И също така са информирани, че ще ги държа отговорни :)

Иначе... човек е склонен да подценява колко е податлив на манипулации. Говоря и за себе си и за хора около мен. Та пропагандната атака от страна на БСП и служащите ѝ медии, организации и тролове е мащабна. Или който стои зад тях де. Пример - хората тук, които сме пили немалко бири заедно, без да се караме, спорим, обиждаме, всеки път е било весело събирането ни - почти изведнъж почнахме да се делим на фили и фоби, да се караме, обиждаме и т.н. Това разделение не е случайно и ни най-малко - спонтанно...

Link to comment
Share on other sites

Ама кой изпъква и те напада, аз просто попитах конкретен въпрос?? Кое му е нападката на това? Ето отговарям ти аз на контра въпроса: Щях да гласувам за ДА България, главно заради съдебната реформа, защото е основен проблем в България, но ме разочароваха с други неща и с онова очилато мангалче Емил Джасим. Единствените други, които съвпадат с моите възгледи останаха Нова Република и гласувах за тях.

Вярвам, че БСП би направила много повече за образованието, което според мен е един от най-големите ни проблеми. Вярвам, че БСП можеше да ни оправи взаимоотношенията с Русия, което според мен е важно за износ на продукцията ни. Вярвам, че БСП би имала малко по остра външна политика и някак повече би защитавала националните ни интереси. Надявах се идването на БСП, да преобрази лицето ни на вечно наведени към ЕС И САЩ. Мога да напиша още доста НА КАКВО СЪМ СЕ НАДЯВАЛ И НА КАКВО МИ СЕ Е ИСКАЛО ДА ВЯРВАМ, но не мисля, че вече има смисъл.

Link to comment
Share on other sites

 

Ааа какъв износ за путлерландия?

 

Ето ти една графика в която се включват периоди от преди налагане на санкции на ЕС(България) от страна на путлер:

 

 

16722733_10210674867770033_8481617723116651494_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Пример - хората тук, които сме пили немалко бири заедно, без да се караме, спорим, обиждаме, всеки път е било весело събирането ни - почти изведнъж почнахме да се делим на фили и фоби, да се караме, обиждаме и т.н. Това разделение не е случайно и ни най-малко - спонтанно...

И мислиш, че за всичко това е виновна БСП? Тук има хора които не са гласували за тях, но продължават да са опозиция на фобите. Примерно казано.

Ааа какъв износ за путлерландия?

 

Ето ти една графика в която се включват периоди от преди налагане на санкции на ЕС(България) от страна на путлер:

 

 

attachicon.gif16722733_10210674867770033_8481617723116651494_o.jpg

Ами пазара е такъв благодарение на 10 годишното управление с привкус целуване на задници на ЕС и САЩ. Не може другите да изнасят и продават успешно в Русия, а ние да не можем. 

 

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

И мислиш, че за всичко това е виновна БСП? Тук има хора които не са гласували за тях, но продължават да са опозиция на фобите. Примерно казано.

Не, мисля, че за това са виновни тези, които дърпат конците на БСП. 

Link to comment
Share on other sites

Ами пазара е такъв благодарение на 10 годишното управление с привкус целуване на задници на ЕС и САЩ. Не може другите да изнасят и продават успешно в Русия, а ние да не можем.

Ами всъщност основно е заради икономическото чудо на русия под управлението на путлер. Според графиките които гледам, а те не включват още 2016-та икономиката им вече е по - малка от тази на Мексико. Извън топ10 в света даже. А когато пък е на глава от населението е леко страшно там. За какво ти е пазар на който хората нямат пари? Европа е най - големият пазар в света. По - голям е от този на САЩ даже. На къде да гледат износителите според теб?

 

 

edit:

И още нещо. Износа ни към ЕС разсте защото има и много производства свързани със страни които са членове. Колко руски компании са инвестирали за да отворят заводи или фирми в Бг? Аз не съм чул нито една.

Link to comment
Share on other sites

Ами всъщност основно е заради икономическото чудо на русия под управлението на путлер. Според графиките които гледам, а те не включват още 2016-та икономиката им вече е по - малка от тази на Мексико. Извън топ10 в света даже. А когато пък е на глава от населението е леко страшно там. За какво ти е пазар на който хората нямат пари? Европа е най - големият пазар в света. По - голям е от този на САЩ даже. На къде да гледат износителите според теб?edit:И още нещо. Износа ни към ЕС разсте защото има и много производства свързани със страни които са членове. Колко руски компании са инвестирали за да отворят заводи или фирми в Бг? Аз не съм чул нито една.

apply-cerlllld-water-to-burn-apply-cold-

Link to comment
Share on other sites

Не, аз също гласувах за партия, към която имам резерви. Просто познавам хора, които участваха във създаването ѝ и бяха доста активни по мероприятията ѝ. И също така са информирани, че ще ги държа отговорни :)

Иначе... човек е склонен да подценява колко е податлив на манипулации. Говоря и за себе си и за хора около мен. Та пропагандната атака от страна на БСП и служащите ѝ медии, организации и тролове е мащабна. Или който стои зад тях де. Пример - хората тук, които сме пили немалко бири заедно, без да се караме, спорим, обиждаме, всеки път е било весело събирането ни - почти изведнъж почнахме да се делим на фили и фоби, да се караме, обиждаме и т.н. Това разделение не е случайно и ни най-малко - спонтанно...

 

Защото промивката е на много сериозно ниво и аз наистина не мога да разбера, защо са толкова податливи хората! Може би факта, че не гледам телевизия от години ме е предпазило или наистина не знам... Забавно ми е като кажа например нещо против САЩ и ме пращат при Путин, въпреки че нито му симпатизирам нито съм Русофил!

Вярвам, че БСП би направила много повече за образованието, което според мен е един от най-големите ни проблеми. Вярвам, че БСП можеше да ни оправи взаимоотношенията с Русия, което според мен е важно за износ на продукцията ни. Вярвам, че БСП би имала малко по остра външна политика и някак повече би защитавала националните ни интереси. Надявах се идването на БСП, да преобрази лицето ни на вечно наведени към ЕС И САЩ. Мога да напиша още доста НА КАКВО СЪМ СЕ НАДЯВАЛ И НА КАКВО МИ СЕ Е ИСКАЛО ДА ВЯРВАМ, но не мисля, че вече има смисъл.

 

Не че нещо, ама от времето след 90та година, най-много време от която и да е било партия БСП са били на власт! Та те би трябвало да имат най-голям принос, за състоянието в което се намира образованието в момента! Като цяло моята идея и мечта е да дойдат някои, които ще провеждат политика не вечно наведени към ЕС и САЩ, но и не наведени към Русия!!

Link to comment
Share on other sites

Ебаси цирка това гласуване. Гледам половината са изненадани от вота, а реално беше ясно. След като аз даже се чудех дали да не пусна глас за БСП само за да тролна "умно-красивия електорат" че най-накрая да им дойде акъла в главата...

 

Не може едните да говорят "няма ляво, няма дясно" и да се коалират с ДЕОС (SJW-та) и Зелените (отвън зелени-отвътре червени), другите (Радан) да обясняват как истинските десните били много малко и те щели да се стремят да бъдат център (ама друг път - учителя му Костов виеше за вдигане на данъците - 300 коня да му го турят заради тези думи) и третите смешници начело с Кунева дето са съгласни на всичко само и само да са в управлението, че поне закачат нещо и те горките. 

 

На всичкото отгоре предизборната им кампания се състоеше основно в дърлене с другите "десни" партии. От всички Дабълите имаха най-позитивна кампания (сравнено с другите 2). Мъка мъкаааа.

 

Ми нормално е да не гласува никой за тях. Пак много гласове успяха да съберат даже. Другия път да пробват да се сцепят на 8 и да обясняват как не са десни ама изобщо и да чакат да гласувам за тях, ама другия път аз НАИСТИНА ще гласувам за БСП.

Link to comment
Share on other sites

...ама другия път аз НАИСТИНА ще гласувам за БСП.

 

Нима тоя път не гласува за тях? А аз се чудя защо Корнелия събра толкова малък процент... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сладурчета така и не прогледнахте мамка му. Тая цялата тема е образец на всички причиним да нямаме нормална държава. Другото дето не разбрахте толкова години ще оставя Карлин да ви го обясни.

 

Link to comment
Share on other sites

......

 

На никой не трябва да се дава пълно мнозинство. Но аз почвам сериозно да се съмнявам, че тези партии (ГЕРБ и БКП) са различни. Боко си е комунист та дрънка. То БКП-то са по-десни от него. На мен ми се струва, че избора на леля Цецка за президент е умишлен - "на ти президента, дай ми правителството"... Или както го нарисуваха:

\

същото.

и в крайна сметка освен дето сичките са маскари:

izbori_v_bulgaria.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
На това видео ще видите изказване на Щефен Кьонигер от фракция АзГ, пред областния парламент на Бранденбург, който има важно съобщение в самия край на видеото. Това обръщение е много показателно до каква невероятна реалност сме се докарали в наши дни

 

https://www.youtube.com/watch?v=GFMkVkeYpx0

Link to comment
Share on other sites

След това изявление направо започвам да се чувствам твърде обикновен и посредствен... :laughing1: ...а между другото обръщението му може да служи като кратка енциклопедия на разновидностите, пък макар и непълна, понеже не му беше дадено достатъчно време. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти си хипер-щелар бре! А това изказване май беше преди бая месеци. Иначе няма как да съм по-съгласен с позицията.  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Колкото и да не съм фен на съвеЦка Русия, Трът май ще се окаже далеч по-голямо зло от кремълското друдже...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...