Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Както винаги балъците не вдяват сарказма. Но фактите са си факти - тя уреди парите за Пловдив. Мен това ме интересува. Иначе БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ кой е шеф на НАП с правилните познанства и нужните контакти тия неща са ставали, стават и вероятно ще стават и занапред. Дали ще е Менда, Мунда, Пунда, някой ДС гей - все тая.  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес,в частна фирма бяха на посещение няколко видни личности от ГЕРБ-начело с Менда Стоянова.Агитираха да се участвува в изборите с лек уклон за кого точно.Последния щрих от картинката-фирмата миналата година получава финансиране по некоя си европрограма за закупуване на оборудване над милион лева.Найс,а?

И приказките на дедомраз колко "трудно" е да си има фирма човек и да развива "капитализма" в БГ тутакси олекнаха

П.С.Хващам бас срещу едно отлежало с черен етикет ДЖАК ДАНИЕЛС,което го пазя за специален случай,че това няма да го прочетете другаде.

Я пак? Тази шуробаджанащина и корупция според теб е капитализъм? Пич, толкова си объркан, че няма накъде. Тука за съжаление това не се промени още от 80те години - така си беше и много неща така си и останаха. Особено шуробаджанащината. Точно тя пък беше емблематична за социализма. Пусни си няколко стари филма и виж за какво става дума. Възпята е в народните песни просто. И определено нищо общо с капитализма няма.

 

И ако смяташ че е толкова лесно да правиш бизнес пробвай самия ти. Може и да е лесно ако имаш роднини депутати, не знам, може... аз обаче нямам и се боря с всичко на общо основание. Банките за да ми дадат кредит искат гаранции и ме плющят с грозни лихви дори по-високи от потребителски кредити на хора на трудов договор. Ама така е - бизнес за хората у нас е мръсна дума и ти продължаваш да го доказваш ден след ден.

Link to comment
Share on other sites

Ти мен ме сравняваш с Пеевски????????

По спомени си по-слаб и малко по-дългокос :) И слушаш музика. Та не, теб конкретно никъде не съм те сравнявал с Пеевски :)

Link to comment
Share on other sites

Ами естествено че са, и всички те трябва да бъдат изкоренени, ама обществената промивка е доста успешна, защото хората най-мразят да мислят! Всичко се е разделило на фили, фоби и чакат някой да им оправи положението...

 

Нещо на идните избори взех да се чудя за кой да гласувам. Я напишете всички (ако не ви е срам де) за кой ще пуснете гласче в неделя - аз мислех за ДА България, ама нещо ме разколебаха напоследък, та се двоумя или за тях или за Нова република

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Я напишете всички (ако не ви е срам де) за кой ще пуснете гласче в неделя

Аз доста пъти съм го писал. Ще пусна за ДСБ, т.е. за Нова Република. Доста недоволен съм от тяхната листа в Пловдив, но аз ще гласувам в посолството и няма да ми се наложи да мисля с каква преференция да гласувам.
Link to comment
Share on other sites

Квото и да си говорим, две са основните партии които ще влязат в парламента. ГЕРБ и БСП. Да реално ще влязат и патриотите и ДПС, но основните са първите две. За Герб не бих гласувал никога, както и за ДПС. Патриотите, които винаги съм подкрепял, последно време ме разочароваха доста и то най-вече заради парвенюто Симеонов и НФСБ. Остава БСП, най-вероятно бих гласувал за тях...всъщност не точно за тях, а за кандидата им в Пловдив проф. Иво Христов, който уважавам безкрайно много. Дори скоро ходих на представянето на книгата му "Пред пепелището на нестаналото българско общество". Ся...предпочитам да не влизаме в полемики за избора ми, все пак имаме право на избор, просто отговорих на зададения по нагоре въпрос. Още повече, че аз съм човек който никога не се крие, нито се срамува от решенията си. А дясната алтернатива...просто няма какво да я коментирам, реално аз вече се изгубих в разклоненията и бройката им.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Весо, защо така постоа ти го виждам донякъде, после става черен? В смисъл с черния скин съм и ако не маркирам текста не го виждам. 

Link to comment
Share on other sites

Аз доста пъти съм го писал. Ще пусна за ДСБ, т.е. за Нова Република. Доста недоволен съм от тяхната листа в Пловдив, но аз ще гласувам в посолството и няма да ми се наложи да мисля с каква преференция да гласувам.

Няма други, за които си струва да гласува човек. То и тези ми идват на мен леви ама са единствените, които заложиха в програмата си някакво намаляване на данъците...

 

 

ПС: Chamrock: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%8A%D1%80#.D0.A1.D1.80.D0.B0.D0.B2.D0.BD.D0.B5.D0.BD.D0.B8.D0.B5_.D0.BC.D0.B5.D0.B6.D0.B4.D1.83_.D0.BB.D0.B5.D0.B2.D0.B8.D1.86.D0.B0_.D0.B8_.D0.B4.D0.B5.D1.81.D0.BD.D0.B8.D1.86.D0.B0

 

Я виж къде са патриотите (гадовете ги наричат националисти ама нищо). Левите са за глобализация междувпрочем.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Няма други, за които си струва да гласува човек.

 

Дедо, недей така - нали щяхме да гласуваме за БСП и то 3 пъти подред поне? Разваляш стратегията на всеобщия срив... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Дедо, недей така - нали щяхме да гласуваме за БСП и то 3 пъти подред поне? Разваляш стратегията на всеобщия срив... :moon:

Мда. Обмислям го и този вариант...

Link to comment
Share on other sites

Абе ти го обмисляш, но си имаме силна опозиция във форума, дето не ще да ни даде поле да се развихрим. :moon:

 

Не залитай по дедовите дивотии - кой си ти да решаваш кой да се качва в хеликоптера?
Link to comment
Share on other sites

Дедо, недей така - нали щяхме да гласуваме за БСП и то 3 пъти подред поне? Разваляш стратегията на всеобщия срив... :moon:

Ако имаше партия на мъдрите китайци, ти щеше да гласуваш за нея :shy: (или по всяка вероятност щеше да си основател) :moon:

 

Иначе 2 ще са водещите партии - Герб и БСП и тъй като вторите не мога да ги понасям, ще гласувам за Герб.

 

ПС. напоследък (поне у фейса) виждам масирана кампания на някаква нова партия Да България, някви хора си сменят профилните снимките, някви лозунги изскачат. Абе лудница. А оня ден дрон със закачен плакат на движение 21 правеше реклама на центъра :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Квото и да си говорим, две са основните партии които ще влязат в парламента. ГЕРБ и БСП. Да реално ще влязат и патриотите и ДПС, но основните са първите две. За Герб не бих гласувал никога, както и за ДПС. Патриотите, които винаги съм подкрепял, последно време ме разочароваха доста и то най-вече заради парвенюто Симеонов и НФСБ. Остава БСП, най-вероятно бих гласувал за тях...всъщност не точно за тях, а за кандидата им в Пловдив проф. Иво Христов, който уважавам безкрайно много. Дори скоро ходих на представянето на книгата му "Пред пепелището на нестаналото българско общество". Ся...предпочитам да не влизаме в полемики за избора ми, все пак имаме право на избор, просто отговорих на зададения по нагоре въпрос. Още повече, че аз съм човек който никога не се крие, нито се срамува от решенията си. А дясната алтернатива...просто няма какво да я коментирам, реално аз вече се изгубих в разклоненията и бройката им.

Каква е разликата между БСП и ДПС. И двете са на хранилка в Русия и от там им диктуват какво да правят. И двете партии са като дупе и гащи. Винаги са в коалиция. Изобщо каква разлика виждаш между тях? Патреотете и те са в същата група. Даже вече някои са директно членове на ДПС. И защо трябва да се гласува за водеща партия. От къдя на къдя!

 

Иначе 2 ще са водещите партии - Герб и БСП и тъй като вторите не мога да ги понасям, ще гласувам за Герб.

Т.е. ще гласуваш не защото ти харесва какво и как го правят, а защото според платени и некадърни социолози дадена партия има подкрепа... Те май мнозинството от хората са така. Предпочитам да пусна празна бюлетина отколкото да гласувам за някой който не подкрепям.

Link to comment
Share on other sites

Каква е разликата между БСП и ДПС. И двете са на хранилка в Русия и от там им диктуват какво да правят. И двете партии са като дупе и гащи. Винаги са в коалиция. Изобщо каква разлика виждаш между тях? Патреотете и те са в същата група. Даже вече някои са директно членове на ДПС. И защо трябва да се гласува за водеща партия. От къдя на къдя!

 

 

Да бе, ужасТ, направо ме затапи. Я кажи десните на кой са хранилка...щото май и ДОСТ клони към вас. Между другото в последно време забелязвам, че постовете са ти абсолютно еднообразни и общо взето в тях има само хейт и плюнки по Русия. Всъщност това е типична реч на повечето либерасти.  

Link to comment
Share on other sites

Гласувам за едно лайно, щото то ще спечели е най-малоумната логика евър...

Малоумна или не, 3 ще са водещите партии. Партията майка БСП, турците ДПС и Боко. Не милея за Герб, но ще дам глас за него при тези обстоятелства. Ти за кой ще гласуваш?

 

Т.е. ще гласуваш не защото ти харесва какво и как го правят, а защото според платени и некадърни социолози дадена партия има подкрепа... Те май мнозинството от хората са така. Предпочитам да пусна празна бюлетина отколкото да гласувам за някой който не подкрепям.

Хич не ме интересува мнението на социолозите. Просто съм сигурен какво ще стане. Аз знам, че ти подкрепяш десните партии и няма нищо лошо в това, но те нямат никакъв шанс да влезнат в парламента като управляваща партия/сила.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...