Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Хубуу де, няма повече да раздухвам какво ми говорят по централните телевизии, а всъщност пък точно на мен ми е през оная работа кой какво говори където и да е...но пък си ме хваща яд колко години седим все на опашката заради ония горе.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Затова тия долу целенасочено се правят тъпи чалгари... Виж компилацията с Боко сега да не я търся... Като гледаш премиера, смЕтай кво стаа. 

Link to comment
Share on other sites

Много са ти грешни данните ако гледаш наши платени агенции тука. Изобщо не подценявай ПатрЕотите и Марешки

Магарешки така или иначе е ляв ташак на Тиквата и ще му е патерица, а Патреотите са к*рви с малоумни, популистки идеи ламтящи за власт, които пак ще се коалират с Тиквоко.

 

Затова тия долу целенасочено се правят тъпи чалгари... Виж компилацията с Боко сега да не я търся... Като гледаш премиера, смЕтай кво стаа. 

То компилация с него няма нужда да се прави, ако поне малко от малко следиш какво става в държавата, ще си събрал собствена в главата си...

Link to comment
Share on other sites

Dedo, po povod danacite. 6efa sega mi predloji da mu stana konsultant po dokumenti, za da kria danaci. A toi li4no izpisva razhodi po Jaguara na jena mu i 6ibanata mu lodka. Firmena lodka...Vika kato stane6 kompania za 10 mln - moje. Za 50 mln moje da izpisva6 i ka6ta na plaja za biznes ve4eri :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Dedo, po povod danacite. 6efa sega mi predloji da mu stana konsultant po dokumenti, za da kria danaci. A toi li4no izpisva razhodi po Jaguara na jena mu i 6ibanata mu lodka. Firmena lodka...Vika kato stane6 kompania za 10 mln - moje. Za 50 mln moje da izpisva6 i ka6ta na plaja za biznes ve4eri :D :D :D

Смятай защо Тръмп не ще да си показва данъчните декларации. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не мен ми бяха ясни някои неща и определено знаех, че има много, които не знам. От тия игрите на голямо. Ми неговите данъци с все лъжите са 6 цифрени. Нормално да се опитваш да ебеш дявола във въздуха. Процента от ония калкулатор и правилен. Страшна работа е. Аз пък си вдигнах за година и половина заплатата с 50 процента. Още има мноооого какво да се желае преди окончателно да спра с втората работа.

 

А Тръмп толкова е скрил, че с половината ще изхраним Пловдив за 5 години сигурно.

Един вид - да го духат бедните - ясна е работата. :grin:

това е винаги. Свобода, равенство и братство - само в книгите.
Link to comment
Share on other sites

Смятай защо Тръмп не ще да си показва данъчните декларации. :lol:

Всъщност вече си ги показа. Сега можем ли и Обама да си покаже най-сетне оценките от колежа? Така с едно 9 години закъснение, щото нали - те демократите са честни хора и ние следва да им вярваме.

 

Между другото последно успя ли да издокара че е роден в Хавай или и това мина на "вервайте ми"?

А Тръмп толкова е скрил, че с половината ще изхраним Пловдив за 5 години сигурно.

Готов съм да се хвана на бас, че не е скрил и половината от това, което наш Гергов е прибрал под масата

Link to comment
Share on other sites

Всъщност вече си ги показа.

Нещо пак се обърка, нищо не е показвал, хеле пък серия от данъчни декларации за последните няколко години. Не е хубаво да вярваш на fake news. :lol:

Trumptaxes.jpg

Link to comment
Share on other sites

Гергов е човек на другарите.Щом през далечната 97 или там някъде са идвали министерски коли в свинекомплекса...

 

Еййй, ама как само се изказа - през "далечната 97 или там някъде", все едно и ти си бил с другарите тогава, ама малко си позабравил... :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Първо, "далечна '97-ма" хич не е далечна, а беше почти вчера (поне за мен) и ако се сещаш се пада доста след '89-та, която за мен пак си е като вчера, понеже все още помня къде съм бил през всеки един час на 10-ти ноември '89-та. Второ...би трябвало да се сещаш, че точно тая '97-ма се пада практически в пика на хиперинфлацията, когато малко след това се наложи да махаме 3 нули от парите. И не на последно място - нали не подценяваш един от най-закоравелите комунисти, който започна "свинекариерата" си в Маноле доста-доста по-рано от '89-та....

Така че за Гергов много може да се говори, но няма смисъл...както няма и смисъл да се говори за никой друг от червените, поради които сме на това дередже в момента и то не за това, което са правили преди 10-ти, а след 10-ти. Щото бабите винаги ще си спомнят "га са били млади, к'во е било хубаво и как билетчето за рейса е било 6 с'тинки..."...и пак ще си гласуват за червените. За циганите също е ясно - те свирят на който плаща. А за младите в момента, които гласуват в червено - децата на партийците ги разбирам...няма да гласуват за конкуренцията я, а за всички останали, то им е простено, не са били родени, не са го виждали, един вид - блажени са невежите. Затова не виждам никакъв смисъл да си лафим напразно, щото керванът си върви и не се влияе от странични приказки. ;)

Link to comment
Share on other sites

Гергов е признат тарикат, той хранеше СДС, после и БСП, няма местна власт, която да не е хранил и поил мащабно, впоследствие като се наду започва да захранва и партийните каси. Клара Маринова му беше играла на масата отгоре си спомням... Така че той далеч не е червен - той е добър интересчия и комбинатор. Спря се там, където му е най-изгодно. А простотията на Боко да го остави да вземе Панаира вместо да го вкара в затвора - без коментар. Интересно каква е договорката там, щото не е било само уискито и пурите. 

Link to comment
Share on other sites

Така че той далеч не е червен - той е добър интересчия и комбинатор.

 

Червен си е отвсякъде и даже в леко кафеникав нюанс! :laughing:  Говоря за кариерата му преди 10-ти, щото ти поне си на години и помниш (все още надявам се :P ), че след 10-ти сумати народ се пребоядисаха от червени на сини, зелени, жълти и пембени....единствено в името на интереса. Та и Гергов не прави изключение в този аспект - остана си червен, но интересът му беше разноцветен. А не знам дали имаш спомени от цитираната по-горе '97-ма, когато Жан Виденов падна, кой дойде на власт след него...и кога точно яркочервената в момента Корнелия Нинова получи ненадейно и мистериозно Техноимпекс и Техноимпортекспорт?

 

П.П. А това за Клара Цеткин на масата на Гергов...не бях го чувал, ти откъде го знаеш?

Link to comment
Share on other sites

Ще дойде ден да свикнеш, че знам много неща, които другите хора не знаят...  :grin:

 

А на прасара му знам биографията от бригадир, през самопровъзгласил се зоотехник, до директор на завода на 30 години... Там предполагам знаеш причина и следствие... После с протекции заграбване на завода (с бонус вътре заплодените майки), залагане на завода за ресторантите на Стария град, тях за Слънчев ден (Дружба), него за ЦУМ и т.н.и т.н. Купува се без пари, впоследствие се залага с безумно раздути оценки. И така се стига до безумното признаване на раздутия му апорт в Панаира, за което трябва да има разстреляни, сред които и Тиквата, по чието време най-безобразно спечели на последна инстанция без опозиция. 

 

Бил съм пряк свитдетел как му се отпускат кредити по нареждане отгоре, не му се търси обслужване, няма пенали за просрочия - така и баба знае 

Link to comment
Share on other sites

Знам...и за корабите с фураж за прасетата знам, дето му дойдоха бонус от небето таман като се смениха нещата и които препродаде след това - чиста пара...даже имам чувството, че по-късно когато започна да се занимава с търговия на зърно, таман препродажбата на тоя фураж му е била началния катализатор.

Link to comment
Share on other sites

Днес,в частна фирма бяха на посещение няколко видни личности от ГЕРБ-начело с Менда Стоянова.Агитираха да се участвува в изборите с лек уклон за кого точно.Последния щрих от картинката-фирмата миналата година получава финансиране по некоя си европрограма за закупуване на оборудване над милион лева.Найс,а?

И приказките на дедомраз колко "трудно" е да си има фирма човек и да развива "капитализма" в БГ тутакси олекнаха

П.С.Хващам бас срещу едно отлежало с черен етикет ДЖАК ДАНИЕЛС,което го пазя за специален случай,че това няма да го прочетете другаде.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Днес,в частна фирма бяха на посещение няколко видни личности от ГЕРБ-начело с Менда Стоянова.Агитираха да се участвува в изборите с лек уклон за кого точно.Последния щрих от картинката-фирмата миналата година получава финансиране по некоя си европрограма за закупуване на оборудване над милион лева.Найс,а?

И приказките на дедомраз колко "трудно" е да си има фирма човек и да развива "капитализма" в БГ тутакси олекнаха

П.С.Хващам бас срещу едно отлежало с черен етикет ДЖАК ДАНИЕЛС,което го пазя за специален случай,че това няма да го прочетете другаде.

 

То доста фирми са получили финансиране по европейски програми, това не винаги е фактор!

Тъй, тъй - що ми не даде някой на мене пари от въздуха да видиш и аз как мога. Даже без чадър ще се оправя. 

Ами без чадър не е сигурно, защото винаги могат да ти спретнат един бал с маски, да се окажеш виновен за нещо и да ти вземат всичко!

Link to comment
Share on other sites

То доста фирми са получили финансиране по европейски програми, това не винаги е фактор!

Няма нужда да сочиш някакво второстепенно обстоятелство.На мисля,че е нормално,още по-малко редно собственика да доведе лично делегация,която да види предизборна агитация на работното място.Сигурен съм също така,че това не би могло да се случи в някоя от западните компании инвестирали у нас.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

нищо няма да кажем за менда. Има един период когато в Пловдивска област регулярно през 8-11 месеца се дънят гигантски ДДС вериги, на които са "възстановявани"  десетки милиони срещу несъществуващи разходи. СЛОЧАЙНО шеф на НАП в Пловдив тогава беше ....Менда. Ама щотот тя е много добър данъчен инспектор  откак стана депутат и спря да се занимава с данъци, ДДС-измамите минаха в други области.

и те така - нищо лошо не казвам.

Link to comment
Share on other sites

 

+1

Рядко срещана некадърност и боклук в едно е Менда.

Не се учудвайте как разни видни герберасти я възхваляват. Това си им е нормалното поведение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...