Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

17 minutes ago, earache said:

= глобално-затопляне-denier = анти-5G-er = covid-denier

но, да, +1, няма спор.


Извинявам се за пропуските си! 
 

3 minutes ago, mIRCata said:

Това предполага да е било епична битка.

Като каза плоскоземец гледах едни откъси от филм за "плоската земя" - как правиха опити да докажат, че е плоска и получиха точно обратните резултати и се чешеха по главите какво да кажат :) :)


Една нощ се разправях с кемтрейлър до 4 сутринта. Резулат нула. Никога повече губене на време с тая сган. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз така с един плоскоземец - питах го вярваш ли в гравитацията, като не вярваш в кръглата земя. Почна да ми говори щуротии, че ни натискал въздуха от купола или нещо от сорта.

Link to comment
Share on other sites

Аз опитах да коментирам физка от 7 клас, скорости, ветрове, различни височини - няма, брат, оная латерна едно си повтаря - едните едни следи имали, другите други и край! А пък малко по-късно някъде ми попадна ей това и прекратих разговорите - директно дРъвото в главътъ - само това лекува.

Chemtrails-Switch.jpg

Обърни внимани на он/он суича!!! Тука поне е он/оф

CpQMD0KWgAAQmHK.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Най-голямата загадка е защо изобщо се споменават някакви митични вярващи или невярващи в гравитацията (тия истории си ги измисляте според мен - няма начин на такова ниско ниво да намирате с кой да спорите :laughing1:), когато става въпрос преди няколко поста, че - ако наистина желанието и активизмът е да се спасят много, много, ама мноооого, човешки животи - просто трябва храната да отиде там, където е нужна.

 

Link to comment
Share on other sites

По-лесно е да не се спасяват. В Африка проблема е от поне 70-80 години, но там пазара на оръжия е по-доходоносен ;) 

Индия са ясни тия сиганье, Там положението е неспасяемо. 
 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, instinct said:

просто трябва храната да отиде там, където е нужна.


Първо нищо не си измисляме и второ - няма нищо, ама нищо просто. Абсолютно никой не е длъжен да плаща производството и транспорта на храна за хора, които по цял ден се търкалят като маймуни из колибите и не правят нищо друго освен да се множат като мухи. Но пасаран. И не - не храната им е проблема, колкото и храна да им пратиш, те просто ще чакат още и още. Проблем е тоталната липса на каквото и да е образование и нищоправенето, изразяващо се в безразборно размножаване. Темата е много дълга, но едно е сигурно - тоя номер с гладуващите е the battlecry на всички малоумни антиваксъри! Ама до един! Където и както се обърнеш, тъй като нямат нищо логично да кажат насреща и са посрани точно като другите (не напразно съм сложил занк за равенство), веднага се почва със световния глад как бил най-важния проблем. 

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, какъв battlecry на ваксъри, какви пет лева? Аз фейсбук не чета и не знам от кой какви теми се застъпват там, но (сега се сещам) - сигурно това е 'интелигентното' място, където си намирате партньори в дискусиите на тема гравитация :laughing1:.

 

Простата математика показва кои са основните причини за летален изход по света. Елементарната логика сочи, да започнеш от най-големите, защото има най-голям ефект.

 

Battlecry на политиците наспоследък винаги е бил да спасим човешки животи, да помогнем, да дарим и т.н., включително и сегашната най-популярна кампания, така че ако ще скачаш срещу спасяването, даряването и всичко останало, си на мнение, че трябва да се спасяват само тия, които според теб са "правилните" хора. Тука отново ще използвам вица - "поименно, колега, поименно". Изготви списъците кой според тебе заслужава да живее и кой да умре , и започвай да прокарваш политика на тази основа... Този филм сме го гледали, ама казват, повторението е майка на знанието...

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, instinct said:

Простата математика показва кои са основните причини за летален изход по света. Елементарната логика сочи, да започнеш от най-големите, защото има най-голям ефект.


НИКАКВА такава логика няма. Абе ти да не си и комунист? 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, RaptoR said:


Първо нищо не си измисляме и второ - няма нищо, ама нищо просто. Абсолютно никой не е длъжен да плаща производството и транспорта на храна за хора, които по цял ден се търкалят като маймуни из колибите и не правят нищо друго освен да се множат като мухи. Но пасаран. И не - не храната им е проблема, колкото и храна да им пратиш, те просто ще чакат още и още. Проблем е тоталната липса на каквото и да е образование и нищоправенето, изразяващо се в безразборно размножаване. Темата е много дълга, но едно е сигурно - тоя номер с гладуващите е the battlecry на всички малоумни антиваксъри! Ама до един! Където и както се обърнеш, тъй като нямат нищо логично да кажат насреща и са посрани точно като другите (не напразно съм сложил занк за равенство), веднага се почва със световния глад как бил най-важния проблем. 

Те това е третата страна на монетата. Ама щото е и най-тонката страна, за това не се вижда много-много, пък и има наистина сериозни интереси тя да не се вижда. Щото нали... Нека погледнем в кои части на Африка проблемът с глада е най-изявен. И, О, Чудо! Ми те тия там имали редкоземни елементи, диаманти и други скъпоценни камъни, злато, петрол.... Чи кЪк тъй баш пък по тия места да гладуват тия хора, било то заради граждански войни, било то, щот са решили да си спретнат здравословно гладуване. А, ии... По някаква случаЕнос, тва са все "бивши" колонии, селекционирани така, че да имат дълбоки традиции в развъждането на индивиди, дето знаят само - Да, Бв`ана... Говорили сме си с едим бенинец преди доста години по тези въпроси (човек с няколко висши и говорещ перфектен български). Та и според този индивид, расъл и развивал се в онези условия, колониализмът никога не е свършвал. Просто вече белите ръкавици са свалени и цялата мерзост се прикрива зад инициативи на инак частни компании, прокарващи държавни политики. А самият този пич ако не е бил имал късмета да бъде стипендиант на една католическа мисия, също е щял да си остане на - Да, Бв`ана.

Нарочно не споменавам момента с детските армии на различните африкански пара военни групировки. Които групировки се обучават под благосклонно широко затворените очи на `бившите` им колонизатори, от инак частни военни `съветници`.

Ама то не е луд този, дето яде баницата. А този, дет` сяда да си приказва с нея.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


НИКАКВА такава логика няма.

 

Железен аргумент :laughing1:!

 

A за списъците кой трябва да живее и кой не - напредва ли работата вече?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, instinct said:

A за списъците кой трябва да живее и кой не - напредва ли работата вече?


Още нещо напълно без смисъл и посока - нещо за Маркс, Енгелс и Ленин? За ХААРП и контрола на климата? За брома и алуминия във въздуха? 
Дали някога ти е минавало през ума защо гладът е останал като лидер в бройката? Дали пък ако не беше медицината се преборила с наглед дори елементарни болести сега нямаше да има кой да реве за гладните? Хм? 

Link to comment
Share on other sites

Имаше една статия преди време, че хуманираните помощи за Африка са направили повече лошо отколкото добро, като населението стремглаво се е увеличило - например в Нигер към днешна дата раждаемостта е все още около 7 деца на жена. 
 

То и вие ако да трябва да храните 7 гърла, може да се окаже, че накрая ще останите гладни.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ferante said:

Имаше една статия преди време, че хуманираните помощи за Африка са направили повече лошо отколкото добро, като населението стремглаво се е увеличило - например в Нигер към днешна дата раждаемостта е все още около 7 деца на жена. 


Така де, така... Ама иначе ние списъци сме парвели (WTF?!?!?!?)

Link to comment
Share on other sites

 

10 minutes ago, RaptoR said:


Дали пък ако не беше медицината се преборила с наглед дори елементарни болести сега нямаше да има кой да реве за гладните? Хм? 

 

 

 

Храна има за всички, и това е написано още в първия пост. И е платено за нея при това. Но просто се хвърля. Та, няма да минат намеците ти в посока, че нямало, видиш ли, ресурси (леко да няма - той gado ти спомена по темата за ресурсите малко подробности, ти се сещай за останалото).

 

И недей бяга по тъча от въпроса за списъците, щото ти именно заяви мнението, че едни хора еди къде си не заслужавали храна за да живеят, щото не били "производителни". Не знам как е у фейса, ама аз и помня, и мога да погледна и до повече от два поста назад в темата, така че напразно се въртиш насам натам сега - покажи го тоя лист кои са "правилните хора" според теб, които заслужават.

 

Примерно бедните в америка, щом не работят, трябва ли да получават купони за храна?

Link to comment
Share on other sites

Храна има за всички MY ASS!!! Да си чувал за съхранение и транспорт на тая ХРАНА? Имаш ли понятие какво е ХРАНА, не камъни? И не - абсолютно излишно и нелогично е да се извършва такава дейност!!! 

Аз по тъчове не бягам и никога не съм бягал, но казах, че с антиваксъри не водя дискусии! НИКЪДЕ не съм изявявал подобно мнение! НЕ те знам какво помниш, но фантазираш! А ся се върни пак назад, прочети какво съм написал и се опитай да го проумееш, но не по комунистически! 

Примерно има една поговорка - който не работи, не трябва да яде. Не съм я измислил аз. Америка също има огромен проблем с хрантутене на милиони клатикурци и цигани, които познай - живуркат си помощите и се шлякат по цял дан с 5-8 деца и си свиркат, защото са им достатъчни. А някои хора РАБОТЯТ на по ДВЕ места, за да може да има помощи за същите тия хрантутници! Вдяваш ли изобщо какво ти говоря или сънуваш списъци? Само при комунизма едни работят, други пърдят и всички получават поравно. Видяхме подобно разпределение до какво води.   

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ferante said:

Имаше една статия преди време, че хуманираните помощи за Африка са направили повече лошо отколкото добро, като населението стремглаво се е увеличило - например в Нигер към днешна дата раждаемостта е все още около 7 деца на жена. 
 

То и вие ако да трябва да храните 7 гърла, може да се окаже, че накрая ще останите гладни.

Ми, ей на, глей ги и наще мангали, бре! Същата работа. Няма и два часа трудов стаж, но получава социални и реве, че не му стигат. Не може да артикулира на официалния език на държавата, та какво остава да пише, но пък му попълват документите за същите тези помощи. Не е платил и стотинка данъци или осигуровки, но паразитира и се плоди като въшка и държавата му плаща тази възможност с МОИТЕ пари. Не съм фен на таковата ебане през потника, когато трябва да плащам чужди масрафи.

Е, има и малка разлика... На ония поне се правят, че им плащат масрафа, щото ако не са подобните `помощи` и войните разпалвани от страна на една определена територия. Принтерите за печатане на едни хартийки ще се задръстят и тогава вече (както се казваше в един виц) - Ей сЯ вече си е ебало майката.

 

П.п. Между другото имам странното усещане, че в момента, в който доларът престане да бъде основна резервна валута, светът ще стане едно наистина много по-добро място за обитаване... Дори и нищо не струващите (освен стойността на енергията за `добивът` им) дигитални валути са в пъти по-добра алтернатива като резервна опция, пред онези хартийки, които не покриват дори и стойността на материалите, от които са произведени.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, RaptoR said:

Примерно има една поговорка - който не работи, не трябва да яде. Не съм я измислил аз. Америка също има огромен проблем с хрантутене на милиони клатикурци и цигани, които познай - живуркат си помощите и се шлякат по цял дан с 5-8 деца и си свиркат, защото са им достатъчни. А някои хора РАБОТЯТ на по ДВЕ места, за да може да има помощи за същите тия хрантутници! Вдяваш ли изобщо какво ти говоря или сънуваш списъци? Само при комунизма едни работят, други пърдят и всички получават поравно. Видяхме подобно разпределение до какво води.   

  

 

Ако смяташ да легнеш на тая кълка, логиката ти знаеш ли каква е? Който работи/живее по здравословен начин си поддържа здрава имунната система и не се разболява. Или пък и да се разболее, кара я като настинка.

 

За какво ще си жертва той удобния живот, пари и бизнес, заради индивиди, които пръста си не мръдват да предприемат всичко необходимо за заздравяване на съпротивителните сили на организма им? Няма да им се помага на тия, дето болестите ги хващат, и това е :laughing1:

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, instinct said:

  

 

 

 

За какво ще си жертва той удобния живот, пари и бизнес, заради индивиди, които пръста си не мръдват да предприемат всичко необходимо за заздравяване на съпротивителните сили на организма им?

Между другото... Добър курс поема мисълта ти...

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Между другото... Добър курс поема мисълта ти...

 

То не е моята мисъл - аз само посочвам накъде се е запътил Виден чрез размишленията и теориите си.

 

Ще излезе той един виден антиваксър, така като гледам, макар и още да не го осъзнава :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, instinct said:

  Ако смяташ да легнеш на тая кълка, логиката ти знаеш ли каква е?


Абсолютно нищо такова - това си е пак някаква ТВОЯ логика. Няма да кометирам като каква бих я определил... Ако обичаш не ме вкарвай в антиваксърските си фантастики. Абсолютно никаква връзка с това, което казвам. Типичното антиваксърско поведение - изопачаване на казаното и оппити за вменяване на някакви измислици, нямащи нищо общо с нищо общо. Изречението за т.нар. "здравословен начин" (WTF!?!?) и връзката му с имунната система е такава колосална глупост, че виждам как тоя разговор приключва. Че и се определя като моя логика!!! Ай сиктир майна!!!  

Link to comment
Share on other sites

 

14 hours ago, instinct said:

Хубава класация :laughing1: Ама по света хората почиват от глад в момента в по-големи бройки ежедневно, отколкото от обсъжданото здравословно състояние...

И не, че няма храна. Храна има, при това произведена и платена. И след това изхвърлена.

Та ако ще има полезен активизъм, ето и поле за изява :popcorn:

Един вид да игнорираме единият проблем заради другият, не свързан с първият проблем ?  Така ли да разбирам написаното ? 

Хахахахаха, видях на къде тръгна темата :D 

Ето противоречиво мнение от мен - Гладните и утре ще са гладни, ама ако пукясат тези които плащат масрафа, кой ще им помогне на гладуващите ? :D 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, RaptoR said:


Абсолютно нищо такова - това си е пак някаква ТВОЯ логика. Няма да кометирам като каква бих я определил... Ако обичаш не ме вкарвай в антиваксърските си фантастики. Абсолютно никаква връзка с това, което казвам. Типичното антиваксърско поведение - изопачаване на казаното и оппити за вменяване на някакви измислици, нямащи нищо общо с нищо общо. Изречението за т.нар. "здравословен начин" (WTF!?!?) и връзката му с имунната система е такава колосална глупост, че виждам как тоя разговор приключва. Че и се определя като моя логика!!! Ай сиктир майна!!!  

 

Хахахахахаха, кой кого къде вкарва лесно може да се проследи една страница назад.

 

Аз примерно дума не съм обелил по въпроса за инжекциите. Само ти ги буташ в темата - ни в клин, ни в ръкав.

 

Всичко следва единствено от твоите собствени думи (и в това е красотата) :laughing1:

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, instinct said:

Аз примерно дума не съм обелил по въпроса за инжекциите. Само ти ги буташ в темата - ни в клин, ни в ръкав.


Пропускаш обаче, че съм изчел всичко, което вече си изписал тук за "инжекциите" и не ям доматите с коловете. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...