Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми препоръча някоя по-стара игричка нещо RPG,racing или FPS. Само да не е Диабло,WoW, NFS, CS или някоя друга такава че тези вече ми омръзнаха :)

Edited by SpI7_FiRe
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Някой може ли да ми препоръча някоя по-стара игричка нещо RPG,racing или FPS. Само да не е Диабло,WoW, NFS, CS или някоя друга такава че тези вече ми омръзнаха :)

RPG-Sacred ??

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми някоя игра в която караш превозно средство, събираш оръжия и стреляш по други превозни средства. Нещо като Vigilante 8. Може и да е дърта.

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
има ли приличен симулатор на тенис на маса? :rolleyes:

наскоро излезна един Tischtennis мисля че се казваше обаче е на немски и мисля ч е малко тежичка (поне на моя комп много насичаше) Има я в замундата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

На всички фенове на RPG игри препоръчвам: Avencast.

Основнат разлика от масата други игри от този жанр е, че тук магиите не се пускат само с Point&Click, а трябва да направиш определена комбинация с клавиши. В началото това + малко особения начин на управление може да доведе до смърт след смърт и много псувни. Но веднъж да свикнете, играта носи голямо удоволствие. Това, което най-много ми харесва, е усещането за развитие на героя - в началото си младо магьосниче, което трябва да се пази да не кихнат срещу него, за да не умре. С качването на нива обаче научаваш доста унищожителни магии, с които да жънеш из полетата с чудовища :D

Пробвайте я, няма да съжалявате.

Link to comment
Share on other sites

На всички фенове на RPG игри препоръчвам: Avencast.

Основнат разлика от масата други игри от този жанр е, че тук магиите не се пускат само с Point&Click, а трябва да направиш определена комбинация с клавиши. В началото това + малко особения начин на управление може да доведе до смърт след смърт и много псувни. Но веднъж да свикнете, играта носи голямо удоволствие. Това, което най-много ми харесва, е усещането за развитие на героя - в началото си младо магьосниче, което трябва да се пази да не кихнат срещу него, за да не умре. С качването на нива обаче научаваш доста унищожителни магии, с които да жънеш из полетата с чудовища :D

Пробвайте я, няма да съжалявате.

 

Звучи интересно. Уфф, като мине тая проклета сесия ще се изчекна от игране на игри.

 

1 година го раздавах айляк и ся ми идва ташкън. Семестриалното завършване е голяма кучка. Подмамва те и после БАМ!, сесия след година мързелуване :)

Link to comment
Share on other sites

Играе ми се на нещо с пирати. Свалих си Age of Pirates 2 - няма по-бъгава игра. Като замисъл е супер, но като изпълнение - направо ми се реве.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

някой ще ми оферира ли някакво интересно РПГ (от рода на Fable, да речем) излязло наскоро че да си тествам способностите на новата машинка?

Link to comment
Share on other sites

някой ще ми оферира ли някакво интересно РПГ (от рода на Fable, да речем) излязло наскоро че да си тествам способностите на новата машинка?

The Last Remnant - много се бях зарибил и бях стигнал сравнително напред , но при скапване на уинбозата изгубих сейва и сега нямам нерви да почвам от начало , иначе играта е трепач.

 

Overlord-a не съм го пробвал , но разправят , че била готина , може и нея да пробваш :)

Link to comment
Share on other sites

The Last Remnant - много се бях зарибил и бях стигнал сравнително напред , но при скапване на уинбозата изгубих сейва и сега нямам нерви да почвам от начало , иначе играта е трепач.

 

Overlord-a не съм го пробвал , но разправят , че била готина , може и нея да пробваш :)

 

премного благодаря. това определено ще го тествам. в момента кат не можах да подкарам мас ефект, турнах прототипа и ми е много хахаво - почти цъкам напосоки и геройчето само се оправя с проблемите си.

твоето предложение чакам само да се източи и след това го чака фалаут 3.

благодаря на всички отзовали се. и все пак нещо РПГтата с много футуристични дизайни и истории са станали. нема ли вече средновековни приказки за пораснали малки деца, които да ни убеждават че света всъщност е по-хубав отколкото е?

Link to comment
Share on other sites

нема ли вече средновековни приказки за пораснали малки деца, които да ни убеждават че света всъщност е по-хубав отколкото е?

Мммммммне :)

 

 

Горещо препоръчвам ANNO 1404! Навъртях вече 50+ часа и съм тотално зарибен. Приготвям кафето и тази нощ не будувам! :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча игра, която...

Абе да не е стратегия и т.н. а да командваш един единствен човек както например Max Payne, GTA3.... Outlaws... Не е задължително да е 3rd person... Може и куест... Не знам защо но ми харесват игри на които действието да се развива например в дивия запад, на някой тропически остров, пустиня... абе да не е нещо мрачно...и да няма високи системни изисквания -> Duron, 700MHz, 64M Video GeForce2 MX400, 128MB ram, достатъчно free hard space....

Едно голяяяяямо благодаря ако ми препоръчате нещо :bgrin:

 

 

например Half-Life 1.0

Edited by angel94
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
YESSSS! :punk

...Хубаво first person rpg с лък наистина няма да намериш, затова си сложи нещо изпитано. А ако нямаш нищо против по-jump-n-run тип игра с левели и развитие на героя + тонове предмети, препоръчвам с всичките си ръце Castlevania: Symphony of the Night. Играта е за Plsystation 1 и се счита за най-добрата игра за конзолата изобщо, заедно с Metal Gear Solid 1.

 

 

...А Касълванията е от 1997, но там не е важна годината а атмосферата, свободата не движение и нелинейността, пракрасната pixel art графика, музиката, чувството, историята и не на последно място тоновете предмети и оръжия. И факта, че е правена от Konami и е най-готината 2D игра ever, ама ever.

 

 

:bowdown:

 

Направо имаш каквато почерпка поискаш за горните думи и затова, че ме подсети за тази Уникална и Неповторима игра.

 

А ако имаш и имиджа да ми го пратиш по скайп... priceless

 

Edit: От исото захапа, предполагам, че ще я дръпне цялата, ама ако някой препоръча някакъв емулатор за ПСХ ще ми е от помощ.

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...