Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Дисциплините на WCG (World Cyber Games) 2008:

 

PC Games

 

Warcraft III: Frozen Throne (1v1)

Starcraft: Brood War (1v1)

Counter-Strike 1.6 (5v5)

FIFA '08 (1v1)

Need for Speed: Pro Street (1v1)

Command and Conquer 3: Kane's Wrath (1v1)

Age of Empires III: The Asian Dynasties (1v1)

Carom3D (1v1)

Red Stone (4v4)

 

Mobile

 

Asphalt 3 (1v1)

 

XBOX 360

 

Project Gotham Racing 4 (1v1)

Guitar Hero 3 (1v1)

Halo 3 (4v4)

Virtua Fighter 5 (1v1)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Можете ли да ми препоръчате някакъв шутър, в който имаш "супер сили"? Нещо подобно на Crysis и Clive Barker's Jericho :P

Бих ти препоръчал TimeShift

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте някоя игра,която да може да се цъка двойна(мулти).Най-вече да е зарибителна,няма значение какъв жанр.Стига да не е нещо като CS или Worms - ей така просто за врътката :D

Да е по възможност нещо за развиване,някоя стратегия или нещо с мисии :P

Link to comment
Share on other sites

Рейсърче някакво?

AMD 2.6

1 GB RAm

Ati 9600Pro

 

Да не е F1 и ако може да не е от NFS серията, че цялата съм я врътнал :) ( e, ако някои знае някакъв NFS:HS с модове няма да му се разсърдя ).

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте някоя игра,която да може да се цъка двойна(мулти).Най-вече да е зарибителна,няма значение какъв жанр.Стига да не е нещо като CS или Worms - ей така просто за врътката :D

Да е по възможност нещо за развиване,някоя стратегия или нещо с мисии :P

Двама човека да играят от едно пц ли? Ако е да - Мортал Комбат 4 или някой подобен файтър. За стратегия, която да се играе от двама едновременно на едно пц не съм чувал.

 

Рейсърче някакво?

AMD 2.6

1 GB RAm

Ati 9600Pro

Need For Speed? Почти всички ще ти вървят прилично на тая видеокарта, само Pro Street не знам как ще е. Преди година-две цъках една Midnight Club 2, тя също е приятна.

 

Едит: Рагледай ТУК. Може и да си харесаш нещо друго.

Edited by Runner
Link to comment
Share on other sites

Двама човека да играят от едно пц ли? Ако е да - Мортал Комбат 4 или някой подобен файтър. За стратегия, която да се играе от двама едновременно на едно пц не съм чувал.

Не на 1 пс.Говоря за две.

Игра през нета :)

 

 

Препоръчайте някоя игра,която да може да се цъка двойна(мулти).Най-вече да е зарибителна,няма значение какъв жанр.Стига да не е нещо като CS или Worms - ей така просто за врътката :D

Да е по възможност нещо за развиване,някоя стратегия или нещо с мисии :P

:)

Edited by KenwooD
Link to comment
Share on other sites

Играйте "Penumbra" ... сега брата ми помагаше , но играта е супер и е препоръчвам .

п.п. ..... --... ...-- ---..

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не съм играл игри от Far Cry насам. Някой може ли да ми препоръча игри, които съм пропуснал, защото сега ще сменям компютъра и мисля да се наиграя :) Crysis го разбрах, че е нашумял. Незнам за какво точно става въпрос, но ще го пробвам. Други?

 

Жанра е без значение. Играя всичко без Quest-ове. Такива тип Myst, Където само цъкаш по екрана и се разхождаш с помощта на статични 360 градуса панорами.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не съм играл игри от Far Cry насам. Някой може ли да ми препоръча игри, които съм пропуснал, защото сега ще сменям компютъра и мисля да се наиграя :) Crysis го разбрах, че е нашумял. Незнам за какво точно става въпрос, но ще го пробвам. Други?

 

Жанра е без значение. Играя всичко без Quest-ове. Такива тип Myst, Където само цъкаш по екрана и се разхождаш с помощта на статични 360 градуса панорами.

 

Силно ти препоръчвам Clive Barker's Jericho и Call of Duty 4. А може и Timeshift да пробваш.

Link to comment
Share on other sites

Не съм играл игри от Far Cry насам. Някой може ли да ми препоръча игри, които съм пропуснал, защото сега ще сменям компютъра и мисля да се наиграя :)

 

Не пропускай CALL OF JUAREZ! Може да погледнеш и HALO, DOOM 3, HALF LIFE 2, CALL OF DUTY 4. Това в шутърите. То скоро ще се появи и FAR CRY 2 :laughing:

 

Разгледай и SPLINTER CELL (всички серии), SETTLERS 6, OBLIVION (няколко са), PRINCE OF PERSIA (също 2-3), SWAT 4, за спортовете - EA SPORTS са номер едно. Ралитата - NFS-та една кофа има от онова време. Това ми е в главата на прима виста...

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Кажете ми някоя игра, в която караш превозно средство, събираш оръжия, стреляш и взривяваш други превозни средства и става яко мазало. Нещо като Vigilante 8.

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми някоя игра, в която караш превозно средство, събираш оръжия, стреляш и взривяваш други превозни средства и става яко мазало. Нещо като Vigilante 8.

GTA, Driver paralel lines. Това се сещам в момента :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми някоя игра, в която караш превозно средство, събираш оръжия, стреляш и взривяваш други превозни средства и става яко мазало. Нещо като Vigilante 8.

Twisted Metal, но не знам коя от частите ще намериш за pc. Само да двойката съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми някоя игра, в която караш превозно средство, събираш оръжия, стреляш и взривяваш други превозни средства и става яко мазало. Нещо като Vigilante 8.

 

 

JustCause :punk

Link to comment
Share on other sites

Хорааа ..кажете някоя готина игричка ама дето ша тръгне на 256 рам и 128 видео.... жанра .... няма значение ... нещо интригувашо и поддържащо интереса да е

Link to comment
Share on other sites

Хорааа ..кажете някоя готина игричка ама дето ша тръгне на 256 рам и 128 видео.... жанра .... няма значение ... нещо интригувашо и поддържащо интереса да е

 

Shooter's:

1.Alien Shooter: Vengeance

2.Marine Sharpshooter 2 Jungle Warfare

3.Far Cry: Illusion Of War

4.Cold War

 

RPG:

1.Star Wars: Knights Of The Old Republic

2.Vampire World: Port of Death

3.Harbinger

4.The Chosen - Well of Souls

 

Стратегии:

1.Fritz9

2.NeverEnd

3.Disciples: Sacred Lands Gold

4.Napoleon's Campaigns

 

Състезания:

1.Mofa Racer

2.TrackMania: Snow

3.Lexus ISF Track Time

4.Richard Burns Rally

Edited by eminem545411
Link to comment
Share on other sites

Кажете ми някой як 1st person или 3rd person хорър екшън куест. Нещо, което обединява Пенумбра, Project Eden, FEAR, Crysis, . Нещо като System Shock ili Enemy Zero, но да е по-ново. Да не е Black Mirror ili Silent Hill.

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

Resident Evil, Hellgate: London, Gears of War може би, Dark Messiah Of Might And Magic, Clive Barker's Jericho, Call of Juarez, Condemned: Criminal Origins, The Lost Crown, Bioshock

Link to comment
Share on other sites

Някое хубаво куестче да ми препоръчате да си поблъскам малко главата :bgrin: Последно съм играл still life, black mirror, Myst IV, Syberia 1,2. Ако се сетите за нещо друго моля пишете :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Хорааа ..кажете някоя готина игричка ама дето ша тръгне на 256 рам и 128 видео.... жанра .... няма значение ... нещо интригувашо и поддържащо интереса да е

dota :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...