Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз вчера почнах единицата-интересна е играта,готина графика,избарали са движенията на героя много добре,тоя Leap of faith е голям кеф :D .Единственото,което ме дразни е че на 5 минути игра има 10 минути клипче :D

Link to comment
Share on other sites

Играе ми се нещо от типа на Lost Planet... някой, някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Играе ми се нещо от типа на Lost Planet... някой, някакви идеи?

 

Кой аспект на lost planet? Атмосферата? Размера на чудовищата? Динамиката?

 

Че освен някой друг конзолен порт като Devil May Cry, май не се сещам друго.

Link to comment
Share on other sites

За мен най-добрия симулатор с коли е Test Drive: Unlimited - реална е, дори действието се развива на реално съществуващо място; има свободен режим и интересни състезания!

 

Live For Speed е най-добрия симулатор - има само няколко писти и коли, няма кариера, но всичко това се компенсира от реализма и мултиплеъра.

Карам със свестен волан от 2 години, научих доста техники на каране и ощ ене мога да кажа, че съм добър unsure.gif

 

TDU за мен е поредната интересна игра, играх я известно време но ми омръзна, защото карането няма много общо с истинския живот.

Най ме дразни поведението на колата като влезеш в остър завой или минеш през скоковете на пътя, който обикаля целия остров.

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

Кой аспект на lost planet? Атмосферата? Размера на чудовищата? Динамиката?

 

Че освен някой друг конзолен порт като Devil May Cry, май не се сещам друго.

Размерът винаги има значение (квото и да приказват жените) и ненатоварващата атмосфера... освен това имаше разни итересни VS... ей такива хави.

Link to comment
Share on other sites

Само конзолните игри са толкова увлекателни. Devil May Cry играл ли си я? Ако не си, ще ти хареса. Същото, но с меч, а не с пушка. И е по-дълга. И босовете са по-големи.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Live For Speed е най-добрия симулатор - има само няколко писти и коли, няма кариера, но всичко това се компенсира от реализма и мултиплеъра.

Карам със свестен волан от 2 години, научих доста техники на каране и ощ ене мога да кажа, че съм добър unsure.gif

 

TDU за мен е поредната интересна игра, играх я известно време но ми омръзна, защото карането няма много общо с истинския живот.

Най ме дразни поведението на колата като влезеш в остър завой или минеш през скоковете на пътя, който обикаля целия остров.

на мен пък ми допадна Race Driver Grid. доста реалистична ми се струва(особено 24-те часа на льо ман).

иначе Test Drive: Unlimited не ми допадна особено и я изтрих. някак си много монотонна ми се стори.

Link to comment
Share on other sites

Някой да препоръча добър симулатор за WW II /със самолети/ с мулти и разнообразие на самолети?

"Battle over Normandy" by LA... Играе се с почти всички модели самолети участвали във Втората Световна... както и с доста от прототипите които никога не са летели или са останали само на чертеж. Имам много, много добри спомени от тази игрица..., но ако мислиш да я разцъкваш с мишка и клавиатура... просто забрави! Играта си иска джойстик поне средна ръка, за да може да и се изкефи човек максимално.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

"Battle over Normandy" by LA... Играе се с почти всички модели самолети участвали във Втората Световна... както и с доста от прототипите които никога не са летели или са останали само на чертеж. Имам много, много добри спомени от тази игрица..., но ако мислиш да я разцъкваш с мишка и клавиатура... просто забрави! Играта си иска джойстик поне средна ръка, за да може да и се изкефи човек максимално.

Джойстик имам добър горе-долу върши си ми перфектна работа- Logitech Wingman rumble pad,aма иначе тая игра нещо не мога да я намера по тракерите,явява ли се някъде или ще трябва да се изръса някой лев?

Link to comment
Share on other sites

Джойстик имам добър горе-долу върши си ми перфектна работа- Logitech Wingman rumble pad,aма иначе тая игра нещо не мога да я намера по тракерите,явява ли се някъде или ще трябва да се изръса някой лев?

Ще се разровя из архивът ми (със сигурност съм си я пекъл на ДВД) и като я открия ще я кача в тракера...

Link to comment
Share on other sites

Е ся след като врътнах AC2 и ми се отвори една голяма празнина... Хем ми се цъка зверски нещо, хем и аз не знам к'во...

 

Примерно някакво hack-and-slash RPG от типа на Diablo...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Е ся след като врътнах AC2 и ми се отвори една голяма празнина... Хем ми се цъка зверски нещо, хем и аз не знам к'во...

Ш'съ сетиш..., сега квото и да започнеш... все няма да ти се връзва с вкусът който ти е останал след АС2 (поне следващите няколко дни ще ти е така)...

Link to comment
Share on other sites

Цъка ми се hack-and-slash RPG от типа на Diablo, някакъв фентъзи свят, с войни, магове, стрелци и т.н.

По възможност - да не е от D&D типовете като Baldur's Gay, Icewind Dale, Temple of Elemental Evil и т.н. бози, щото хич не съм им фен.

 

За момента обмислям SpellForce и Two Worlds... Някой някакви вЧЕПатления?

Link to comment
Share on other sites

Цъка ми се hack-and-slash RPG от типа на Diablo, някакъв фентъзи свят, с войни, магове, стрелци и т.н.

По възможност - да не е от D&D типовете като Baldur's Gay, Icewind Dale, Temple of Elemental Evil и т.н. бози, щото хич не съм им фен.

 

За момента обмислям SpellForce и Two Worlds... Някой някакви вЧЕПатления?

Ако си фен на Диабло2, ще оцениш Torchlight - половината от Diablo тима се изнесоха от Blizzard и направиха нея. Същия дух, същия екшън, даже на моменти много подобна музика, супер лека и доста зарибяваща...

Link to comment
Share on other sites

Ако си фен на Диабло2, ще оцениш Torchlight - половината от Diablo тима се изнесоха от Blizzard и направиха нея. Същия дух, същия екшън, даже на моменти много подобна музика, супер лека и доста зарибяваща...
Не, не я оцених. Много бързо ми омръзна... Убиващо еднообразие...
Link to comment
Share on other sites

Ако си фен на Диабло2, ще оцениш Torchlight - половината от Diablo тима се изнесоха от Blizzard и направиха нея. Същия дух, същия екшън, даже на моменти много подобна музика, супер лека и доста зарибяваща...

 

 

страшна е тая игричка, комбинира двете ми най-любими РПГ-та: д2 и дънджън сийдж. до 7 левъл стигна и изобщо не съм развивал героя, само продължавам да трепя, няма такава зарибявка

Link to comment
Share on other sites

Не, не я оцених. Много бързо ми омръзна... Убиващо еднообразие...

Нищо, ти да си жив и здрав :)

 

страшна е тая игричка, комбинира двете ми най-любими РПГ-та: д2 и дънджън сийдж. до 7 левъл стигна и изобщо не съм развивал героя, само продължавам да трепя, няма такава зарибявка

Точно така, и аз не го развивах до 15 лвл даже май беше, са,мо от време на време по някоя точка на Character-a, а скиловете си ги пазех за по-яките магий (Играя с мадамата и към sled 20-я левел тоя Explosive shot кърти неимоверно, даже и до сега-50 лвл не съм цъквал последните магий, разчитам на Critical Hit и e много ефектно).

Харесва ми как са доразвили идеята от Диабло за Компаньона и са вкарали Pet-а който си е като муле дето ходи до града да продава вместо тебе а и се дъни яко и учи магий...

Също много ми допадна и идеята за тия слотове на теб и на любимеца за допълнителни магий и как можеш да си персонализираш Pet-а да бъде supportive или offensive в зависимост какво му сложиш...

Ловенето на риба е интересно в началото но после става еднообразно и рибите дето трансформират Pet-a май не дават много бонуси... Само един път хванах една Frenzy Fish и като я изядох всички бързини ми се качиха с 20% а на Pet-а даже с повече защото се стрелкаше супер бързо. Тра го взех на финалния бос и ме изкефи.

 

Аз я определям като един добър evolve на Diablo II, която запълва доста успешно празнината във годините в които все чакаме Diablo 3...

Link to comment
Share on other sites

За момента обмислям SpellForce и Two Worlds... Някой някакви вЧЕПатления?
След като съм играл Oblivion... малко трудно да ме впечатли Two Worlds... убийствено дървена, откъм gameplay и игрови свят. За два-три часа игра просто не можах да издържа и да й дам повече шанс.

Заемам се със Sacred2...

Link to comment
Share on other sites

Да, правилно, бях забравил да добавя тази игра в "excluded" списъка дори преди D&D бозите. The Witcher за мен не е RPG. За мен е някакъв досаден action-arcade филм, нещо като RPG-сапунка, като в паузите за реклама дори може и да играем...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...