Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Wolverine е много добра. Правена е по филма, но само на моменти се пресичат. Ако ти е харесал филма, ще ти хареса и играта. Аз първо обаче изиграх играта, та видях основните разлики.

 

Геймплея е динамичен, а графиката и детайлите на моменти са много фото-реалистични. Има разнообразие до колкото е възможно и са се стремяли да избегнат праволинейността, която се вижда в голяма част от подобни игри.

 

Сега се сетих и още една игра, която ми направи голямо впечетление, въпреки, че още не съм я изиграл до край.

 

Call of Juarez експанжъна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wolverine е много добра. Правена е по филма, но само на моменти се пресичат. Ако ти е харесал филма, ще ти хареса и играта. Аз първо обаче изиграх играта, та видях основните разлики.

 

Геймплея е динамичен, а графиката и детайлите на моменти са много фото-реалистични. Има разнообразие до колкото е възможно и са се стремяли да избегнат праволинейността, която се вижда в голяма част от подобни игри.

 

Сега се сетих и още една игра, която ми направи голямо впечетление, въпреки, че още не съм я изиграл до край.

 

Call of Juarez експанжъна.

 

Мерси за предложеният, ще започна с въркола пък после ще видим дали ще е Bioshok или call of juarez :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Някой знае ли някаква игра като ето тази: http://www.youtube.com/watch?v=ZJq9jdGY3Ag в PC вариант :confused

Предложение 1 - в някои от нивата присъства това, което искаш.

Предложение 2 - on-line зарибявка, същото, като посочения от тебе линк, но тук използваш клавиатурата. :)

Предложение 3 - не е точно това, което търсиш, но е голяма зарибявка и има нещо общо с горните две предложения.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте. Можете ли да ми препоръчате шуутър, който да отговаря на следните изисквания:

 

- Да върви на стара машина, с процесор 1.7GHz.

- Да е на руски.

- По възможност да си руснак, който трепе немци. (баща ми ги мрази и ще му се отрази супер да ги избива :) ).

 

:)

Edited by Salida
Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Можете ли да ми препоръчате шуутър, който да отговаря на следните изисквания:

 

- Да върви на стара машина, с процесор 1.7GHz.

- Да е на руски.

- По възможност да си руснак, който трепе немци. (баща ми ги мрази и ще му се отрази супер да ги избива :) ).

 

:)

 

:blink: :unsure:

 

Пусни му Wolfenstein 3D, там ем не му трябва да е разбира английски, ем трепеш немци, а фамилията ти е Blazkowicz и можеш да си представяш, че си славянин...

Link to comment
Share on other sites

:blink: :unsure:

 

Пусни му Wolfenstein 3D, там ем не му трябва да е разбира английски, ем трепеш немци, а фамилията ти е Blazkowicz и можеш да си представяш, че си славянин...

Е... тази е прекалено грозна. :laughing: Мислех за нещо от старите Call Of Duty или Medal Of Honor, но реших да ви питам, тъй като не знам дали от тях има на руски или нещо подобно, но руско.

Link to comment
Share on other sites

Може да се срещне нещо нечовешко там, обаче историята е идентична в основи.

Графиката е добра.

Смятам че ще му хареса.

Return to Castle Wolfenstein

:)

Link to comment
Share on other sites

В интенес на истината, по торентите битуват едни неофициални експанжъни с мисии за Call of Duty 1 и 2, които са на руски според описанието на торентите, но подозирам, че качеството на нивата е много ниско, та не бих ги препоръчал.

 

Иначе за тоя процесор, по-добро като качество от първите две Call of Duty-та няма да намериш. Medal of Honor евентуално...

Link to comment
Share on other sites

В интенес на истината, по торентите битуват едни неофициални експанжъни с мисии за Call of Duty 1 и 2, които са на руски според описанието на торентите, но подозирам, че качеството на нивата е много ниско, та не бих ги препоръчал.

 

Иначе за тоя процесор, по-добро като качество от първите две Call of Duty-та няма да намериш. Medal of Honor евентуално...

Аз съм ги забравила, в тях беше ли необходим английски? В смисъл дали той ще може да се оправи?

Link to comment
Share on other sites

На места да. Понякога просто търчиш с отряда и залягаш и гърмиш, но предполагам, че ако съвсем не разбира какво пише тук там из задачите му, преживяването може да се осакати малко.

Link to comment
Share on other sites

На места да. Понякога просто търчиш с отряда и залягаш и гърмиш, но предполагам, че ако съвсем не разбира какво пише тук там из задачите му, преживяването може да се осакати малко.

Ами благодаря ти, смятам да му сваля Medal of Honor Allied Assault, може пък да му хареса. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой случайно да знае някаква игричка която да има и битки в космоса с някакви космически кораби и битки на земя в 3-то или 1-во лице :confused

Имам предвид нещо смесено между Star Wars - Rogue Squadron и Star Wars: Jedy Knight Jedy Academy. Приемам предложения и за игри подобни на Star Wars - Rogue Squadron обаче да са само в космоса :) Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае някаква игричка която да има и битки в космоса с някакви космически кораби и битки на земя в 3-то или 1-во лице :confused

Имам предвид нещо смесено между Star Wars - Rogue Squadron и Star Wars: Jedy Knight Jedy Academy. Приемам предложения и за игри подобни на Star Wars - Rogue Squadron обаче да са само в космоса :) Мерси предварително.

Freelancer - много добра.

Link to comment
Share on other sites

Пак съм аз :laughing: Този път търся игра, която максимално да наподобява Avatar :confused Компа ми е слабичък и не покривам изискванията за Avatar, а ми се играе нещо от този род :) Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Пак съм аз :laughing: Този път търся игра, която максимално да наподобява Avatar :confused Компа ми е слабичък и не покривам изискванията за Avatar, а ми се играе нещо от този род :) Мерси предварително!

 

Коя част в Аватар те привлича, за да знаем какво да ти предложим.

Link to comment
Share on other sites

Коя част в Аватар те привлича, за да знаем какво да ти предложим.

Еми най-много ми хареса частта когато яздеха драконите, но и стрелбите с лък ми харесват много. :)

Link to comment
Share on other sites

Еми най-много ми хареса частта когато яздеха драконите, но и стрелбите с лък ми харесват много. :)

 

World of Warcraft.

 

Друга игра където яздят дракони и стрелят с лък, лично аз не се сещам. А и света е същия.

 

Само дето няма сингъл плейър.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Еми най-много ми хареса частта когато яздеха драконите, но и стрелбите с лък ми харесват много. :)

Lineagе 2.Там само коне няма май, иначе с дракони,вълци и други такива създания е бъкано B)

Пък ако ти е по добро Пц-то направо Аватар Играта цъкаи.

Link to comment
Share on other sites

Timeshift: сравнително стара, но много приятна и лека игрица. Който харесва Crysis, като мен, и иска нещо в този стил - тази е идеална.

 

6ta5kbq.jpg

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Шутър със зомбита подобен на халф лайф 2 и да работи на щайга 1.8ghz 64 video 768 ram :)

ПС:Почнах да свалям Silent hill 3 :)

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...