Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Timeshift: сравнително стара, но много приятна и лека игрица. Който харесва Crysis, като мен, и иска нещо в този стил - тази е идеална.

 

6ta5kbq.jpg

Гласувам за нея с двете ръце и двата крака :) Размазвам се от кеф,всеки път като я цъкам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Flatout Ultimate Carnage е идеална за разпускане (игра с коли, дават ти точки като блъскаш, обръщаш и трошиш другите)

Според мен е и играта с коли с най-приятна графика.

Link to comment
Share on other sites

Точно това ми харесва - няма особен смисъл, не се налага да се концентрираш и да внимаваш - само трошиш другите :)

 

Ако става въпрос за сериозно каране играя Live For Speed от две години - това е най-реалния и труден симулатор (поне аз не съм попадал на по-реален)

http://www.vbox7.com/play:12f58c8a

http://www.vbox7.com/play:8d65afd5

Тези двете съм ги правил аз - личи си че има още много докато стана добър...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

За мен най-добрия симулатор с коли е Test Drive: Unlimited - реална е, дори действието се развива на реално съществуващо място; има свободен режим и интересни състезания!

А гледам, че и за Call of duty нещо става въпрос - днес превъртях най-последната версия Modern Warfare 2 - макар че бързо се превъртва (около 4 часа) е много реална и те грабва още от началото - струва си да си я изтеглите

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Последните десетина дни съм зарибен по всякакви симулатори - камиони, влакчета, градостроене.

Мисля, че вече почти схващам основите на Railroad Tycoon 3 :) Само се дразня, че е насочена основно към товари, а не пътници - в един момент от Далас до Хюстън нямаше нито един чакащ човек. А това е нереално :)

 

Та предложете още някоя подобна бизнес игра. Особено ако има нещо като sandbox режим.

Link to comment
Share on other sites

Търся някакъв shooter за баща ми като Call of Duty поредицата или Delta Force, в който да не е нужно да знаеш английски и да правиш някакви сложни работи. Няма значение стара или нова игра. Известните поредици като гореспоменатите и MoH са изиграни вече :).

Edited by Supercharger
Link to comment
Share on other sites

Последните десетина дни съм зарибен по всякакви симулатори - камиони, влакчета, градостроене.

Мисля, че вече почти схващам основите на Railroad Tycoon 3 :) Само се дразня, че е насочена основно към товари, а не пътници - в един момент от Далас до Хюстън нямаше нито един чакащ човек. А това е нереално :)

 

Та предложете още някоя подобна бизнес игра. Особено ако има нещо като sandbox режим.

 

Port Royale

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някакъв самолетен симулатор,в който да има и военни действия,а и да тръгва на машина на 6-7 години с видео Gforce 4 MX

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

96x7w5.jpg

 

Call of Juarez: Bound in Blood

 

много добра игра ... като история, като геймплей. който е играл първата част, която фактически се явява втора в сюжетната линия, тази ще му хареса 100% :)

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

S.T.A.L.K.E.R.Call.Of.Pripyat-THEPiRATEGAY.jpg

 

И Clear Sky ми хареса доста, но тази част е направена прекрасно. Подобрения в графиката, в интерфейса, комуникирането, ъпгрейдите на оръжията, въобще играта е пипната страхотно! Жалко само, че е толкова кратка...

Link to comment
Share on other sites

Някаква по-старичка военна пуцалка, дето може да се жъне директно в мултиплейър, без всякакви добавки? От рода на DFBHD, за предпочитане.Някой нещо да препоръча?

Link to comment
Share on other sites

Някаква по-старичка военна пуцалка, дето може да се жъне директно в мултиплейър, без всякакви добавки? От рода на DFBHD, за предпочитане.Някой нещо да препоръча?

Call of duty 2 ,търсиш си един генератор за cd-keys ,генерираш си кода и играеш.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъ...Да изброя ли всички военни игри, които съм пробвал през годините? Щом питам, значи търся нещо, което е поне непознато на широката публика.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъ...Да изброя ли всички военни игри, които съм пробвал през годините? Щом питам, значи търся нещо, което е поне непознато на широката публика.

Chaser - пробвал ли си я? Играта е на 100 години вече, но и до ден днешен си ме радва много...

Link to comment
Share on other sites

Не съм. Как стои въпросът с мултито?

 

Ред: видях....Ако намеря някоя, дето мисиите може да се изпълняват в мулти, ще е супер.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Не съм. Как стои въпросът с мултито?

 

Ред: видях....Ако намеря някоя, дето мисиите може да се изпълняват в мулти, ще е супер.

Ами мисиите са си за сингъл:

http://www.youtube.com/watch?v=R55ITK_hzn4

А мултито си е мулти и освен скиновете и пуцалата, друго общо с играта - няма :

http://www.youtube.com/watch?v=yAxejbHrT0w

Link to comment
Share on other sites

Mini Ninjas

 

http://www.youtube.com/watch?v=LIFNLDQU0VQ

 

 

не съм я играл. случайно попаднах на нея, но като гледам клипчето в youtube ми се струва доста забавна ... нещо от рода на asterix & obelix :beer:

вярно, че е детска, ама тея ситните много радват :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не съм. Как стои въпросът с мултито?

 

Ред: видях....Ако намеря някоя, дето мисиите може да се изпълняват в мулти, ще е супер.

 

Operation Flashpoint сериите!

Имат ЛАН, може да се играе кооператив, може и сам да си правиш мисии.

 

VBS2 US Army Lite

VBS2 Joint Combat Operations Virtual Environment

За тези двете, не знам как е мултиплеъра, не съм ги пипал даже.

Обаче целият тоя реализъм от към тактическо изпълнение на мисиите ти омръзва след време.

 

Мога да ти препоръчам и Rainbow Six от по-старите или SWAT 4... ама не знам как е мултито там. Обаче за сингълплеър са доста отпускащи.

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Цъка ми се някаква 3D пуцалка. Проблема е, че след Crysis и S.T.A.L.K.E.R. к'вото и да сваля ми се струва постно. И Sniper Elite и Call of Duty ми се виждат като игра с пластмасови войничета след изброените две игри. Препоръчайте нещо, дето се надявам да тръгне.

 

Athlon x2

2GB DDR2 800

емВдивия 8800 GT

 

 

П.П. Халото ми е безкрайно тъпа, извън списъка е :D

Link to comment
Share on other sites

Цъка ми се някаква 3D пуцалка. Проблема е, че след Crysis и S.T.A.L.K.E.R. к'вото и да сваля ми се струва постно. И Sniper Elite и Call of Duty ми се виждат като игра с пластмасови войничета след изброените две игри. Препоръчайте нещо, дето се надявам да тръгне.

 

Athlon x2

2GB DDR2 800

емВдивия 8800 GT

 

 

П.П. Халото ми е безкрайно тъпа, извън списъка е :D

 

Far Cry 2 (Crysis я пробвах при един приятел и доста ми прилича на Far Cry)

 

п.п. коя Call of Duty ти се струва "дървена"? 'щото то има бая игри от тази поредица и според мен са доста успешни.

Link to comment
Share on other sites

Call of Duty 1 свалих и след като преди това играх S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat ми се видя дървена, недодялана и ужасно постна... FarCry2 - не знам дали ще ми и интересно, след като съм изиграл Crysis и Crysis Spearhead, а приликите е ясно - CryEngine, CryTek :]

 

Ред: замислям се да мина на 7 и да видя дали ще я бъде работата с Just Cause 2...Или пък Assasin's Creed...

 

Не знам, в stalker-а ме радваше, че има и някакъв елемент на RPG... Абе невероятни попадения са щалкерите, дано украинците продължат добрата работа :D

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

...

Metro 2033, Call of Juarez (и двете части), Mass Effect 2, Dead space заслужават да им се обърне внимание, ако не си ги играл. Assassina също не е за подминаване.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...