Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Някое хубаво куестче да ми препоръчате да си поблъскам малко главата :bgrin: Последно съм играл still life, black mirror, Myst IV, Syberia 1,2. Ако се сетите за нещо друго моля пишете :)

Пробвай тук, има много голям списък с игри от този жанр:

http://adventurescafe.com/punbb/viewtopic.php?id=13

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Напоследък World Racing 2. Като изключим няколко бъга по пистите с "невидими" пиксели, играта е идеална.

Иначе основно Trackmania и NFS Porsche

Link to comment
Share on other sites

Напоследък World Racing 2. Като изключим няколко бъга по пистите с "невидими" пиксели, играта е идеална.

 

Ако това ти е харесало, препоръчвам особено силно WR 1. Откъм места за каране и състезания е по-добре, по разнообразна и почти толкова красива.

Link to comment
Share on other sites

Ако това ти е харесало, препоръчвам особено силно WR 1. Откъм места за каране и състезания е по-добре, по разнообразна и почти толкова красива.

 

На WR 1 не ми харесва демиджа. Иначе и нея доста съм я играл и си прав, че местата за крийзване са много повече и малко-поприятни. :punk

Link to comment
Share on other sites

Например Evo GT. Много ми харесваше играта, но нямах нервите и я изоставих точно както наскоро след четири години мъки заебах кариерата на вайпър рейсинг. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз съм е играл и още е имам на компютъра даже , но като поиграя повече и започва да ми се гади ... не знам защо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Еми сещам се за няколко , Empire Earth / Empire Earth 2 / Age Of Mythology и Age Of Mythology The Titans ... това са игрите и дано ти харесат .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Я кажете нещо дето да мяза на делта форс, ама да може да се пука сам, не да ми зачислят стадо глупаци за управление.

Още се чудя как в 4К бяха подкарали на една от машините ДФ1 на 800х600.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Я кажете нещо дето да мяза на делта форс, ама да може да се пука сам, не да ми зачислят стадо глупаци за управление.

Още се чудя как в 4К бяха подкарали на една от машините ДФ1 на 800х600.

"Conflict Denied Ops " Много приятна игрица ! :punk Всъщност е Ту мен тактикс . Идиотът който ти е зачислен за помощник е много хитър и на всичкото отгоре когато решиш можеш да сменяш персоните по време на действие. Всеки от типовете си има специфично въоръжение и е спец в определени неща.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Някой може ли да ми предложи добър адвенчър с интересна история и що годе добра графика, защото не ми се ще като го играя да ми е в средата на екрана и да се кьоря.

 

Като изключим Syberia 1 и 2, Black Mirror, Escape from monkey island и още една с една детективка, но забравих как се казваше.

 

Пробвах Perry Rhodan, но нещо ми забива след откриващата кът-сцена. Някой ако има решение на това, също ще съм благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Можеш да пробваш Tunguska, има малко малоумни пъзели на места, но като цяло е ок. Nibiru не е лошо, има някои пъзели, които също на моменти са зле разработени и трябва да направиш нещата в ТОЧЕН РЕД, въпреки че ти знаеш какво искаш да стане. Но в днешно време коя игра пък няма тъпи пъзели, така че... :D

 

Ако обичаш неща тип Myst, пробвай Aura: Fate of the Ages, останах мноооого доволен и я изиграш почти без спойлери. Втората Aura e доста позатъпяла в сравнение с оригинала. И разбира се, обичаш ли Myst неща, просто изиграй всички мистове, може би без 5, който е прекалено разводнен и разточен дори за моя вкус.

Link to comment
Share on other sites

Не харесвам типа игри с 360 градусовите панорами. Харесвам такива адвенчъри, тип Syberia. Където камерата се мести от различни гледни точки и се напътства човека с мишката. Ще ги разгледам тези твои предложение, а тъпите пъзели ако са много тъпи, ще ги минавам със солюшън. Какво да се прави.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...