Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

X-Men Origins: Wolverine - 9/10 От доста време не съм играл толкова яка игра. Можеби само Call Of Duty 5. Страшна работа. Разнообразна от началото до края (колкото може да е разнообразна подобна игра). Горещо препоръчвам.

 

The Godfather 2 - Това разочарование никой не заслужава да го играе. Графиката му е по-зле от тази на GTA3 и тук изобщо не си правя майтап. Съвсем сериозно. Колите са просто едни квадрати. Има общо около 6 модела. Града е 5 улици. Като те подгонят куките, няма къде да избягаш! Имаше и някакво летище, да се разхождаш и да си разрастваш семейството, но не стигнах до използването му. Просто отказвам да си го причиня.

 

НЕ ИГРАЙТЕ тази игра ако цените времето си. Нищо ново няма да видите в нея. По-добре изиграйте GTA: Vice City ако не сте.

 

Ето едно сравнение, да не си помисли някой, че преувеличавам за графиката.

 

The Godfather 2 - 2009

 

948957_20090407_790screen003.jpg

 

GTA 3 - 2002

 

gta3_790screen005.jpg

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Новия NEED FOR SPEED - SHIFT

 

Ами давам ревюто на GameTrailers , което според мен (щом те я препоръчват и има толкова висока оценка - доверявам им се) заслужава да й обрънем внимание в тази тема - па макар и да предстои да я разкършим и ние тепърва.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

 

Ти да не си я играл вече? Темата по принцип е за игри които сме играли и препоръчваме на другите. Като за филмите.

 

Shift излиза днес по магазините и тепърва предстои да я кракват, защото в момента кракната версия няма.

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже интересна военна стратегия тип C&C или пък нещо подобно на Warhammer: Mark Of Chaos.

Moже и стара да е.

C&C 3 и C&C 3 Uprising пробва ли ги?

Link to comment
Share on other sites

C&C 3 и C&C 3 Uprising пробва ли ги?

 

:) 2 часа след твоя пост, след 30 минути свободно ровене за игри в Арената, попаднах именно на тях.

 

И поне засега съм особено доволен от постижението на ЕА. Най-малкото е много красива.

 

Иначе благодаря за точния съвет.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление е твърде далеч от фаворита ми: M.A.X.: Mechanized Assault and Exploration

 

линк1 линк2

 

Gamezilla са го казали добре:

 

"M.A.X. is a phenomenal game. I don't want to slight other great games (which I compared this game to liberally), but M.A.X. is more refined, more strategy-oriented, and simply more fun than any of its big brothers. Not only are the individual missions big (and often long), but between the tutorial missions, single play campaign, custom campaigns, individual missions and multiplay, this is by far the biggest game of its kind. Trust me -- you will not just whiz through this game. I would almost have expected many of the included levels (either the individual levels or the custom scenarios) to be provided as an add-on for the game, because they are so extensive."

 

За съжаление е от далечната 1996. Готиното е, че мога да си я купя за 6$, ако нищо друго не ми допадне.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление е твърде далеч от фаворита ми: M.A.X.: Mechanized Assault and Exploration

 

линк1 линк2

 

Gamezilla са го казали добре:

 

"M.A.X. is a phenomenal game. I don't want to slight other great games (which I compared this game to liberally), but M.A.X. is more refined, more strategy-oriented, and simply more fun than any of its big brothers. Not only are the individual missions big (and often long), but between the tutorial missions, single play campaign, custom campaigns, individual missions and multiplay, this is by far the biggest game of its kind. Trust me -- you will not just whiz through this game. I would almost have expected many of the included levels (either the individual levels or the custom scenarios) to be provided as an add-on for the game, because they are so extensive."

 

За съжаление е от далечната 1996. Готиното е, че мога да си я купя за 6$, ако нищо друго не ми допадне.

Много подобна на тази е

, но на мен лично ми се струва малко еднообразна. Не се сещам обаче от къде си я дръпнах, барабар с бонуспаковете, ъпдейта и пача Entrenchment.
Link to comment
Share on other sites

Sins of solar empire на мен лично не ми хареса. Homeworld е в пъти по-добра ако ще е космическа стратегия.

Ако не нищо общо, то поне между двете игри няма почти нищо общо! Единствената прилика е, че и двете са космически стратегии. В Homeworld няма доста неща каквито обаче има в Sins of а solar empire.... Да не говорим за разликата в датите на производство на двете игри и логичните последствия от това.

Link to comment
Share on other sites

Ако не нищо общо, то поне между двете игри няма почти нищо общо! Единствената прилика е, че и двете са космически стратегии. В Homeworld няма доста неща каквито обаче има в Sins of а solar empire.... Да не говорим за разликата в датите на производство на двете игри и логичните последствия от това.

 

И двете са космически стратегии в реално време. Какво общо трябва да имат? Еднакви единици? Еднаква структура на управление? Еднакъв начин за ъпгрейдване на сгради/проучвания? При Хоумуърлд, действието се развива на една обща карта, а при Sins of a solar empire - трябва да се завземат някакви системи, които трябва да са свързани помежду си. А датата на производство говори в полза на Homeworld, защото старите игри са много по-стойностни от новите.

 

То тогава, всяка стратегия няма нищо общо с друга стратегия. Warcraft няма нищо общо със Starcraft, които пък нямат нищо общо с C&C или Age of Empires.

Link to comment
Share on other sites

Ок! ПИчелиш. Доволен?

 

П.п. Като ти остане време, поиграй малко и на двете и може да подискутираме отново ;)

Link to comment
Share on other sites

Много подобна на тази е
, но на мен лично ми се струва малко еднообразна. Не се сещам обаче от къде си я дръпнах, барабар с бонуспаковете, ъпдейта и пача Entrenchment.

 

Ще я пробвам. Дано да ми допадне. Благодаря за предложението!

 

Sins of solar empire на мен лично не ми хареса. Homeworld е в пъти по-добра ако ще е космическа стратегия.

 

 

Homeworld съм я пробвал преди време и не можа да ме грабне.

 

 

Това което търся в една военна стратегия аз е по-скоро комплексността й, отколкото екшъна. За екшън т.е. динамика, макро и микро контрол и т.н. има една Стратегия - Брууд-а, голям фен съм й, но много е времеемка, а нямам желание да отделям толкова време вече на една игра. И затова търся по-подходяща за сингъл, като там вече много важна става комплексността - за пример да дам Аното и Сив 1-2-3-4, но те пък са много комплексни и не толкова военно-биткаджийски ориентирани - с една дума (станаха 100 -на ама нищо :) ) искам нещо средно - най-близо до това е М.А.Х. по-специално първата, втората е доста по-зле.

 

Ще видим сега тази Sins of a Solar Empire. То между другото, ако е трудна за намиране, можеш да ми я пратиш на един архив през скайпа, ако не ти е проблем.

 

Edit: Има я и се закачи в Замунда.

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Ок! ПИчелиш. Доволен?

 

П.п. Като ти остане време, поиграй малко и на двете и може да подискутираме отново ;)

 

Не. Не съм доволен. Бъркаш ме с някой.

 

Аз съм ги играл и двете, затова говоря. И за мен няма чак толкова голяма разлика. Както казах - космическа стратегия в реално време. Ти ако слагаш всяка игра в отделна категория - добре. Щом ти е по-лесно да ги разграничаваш..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой може ли да ми препоръча игра от сорта на Prince of Persia или half - life че от много време ми се играе нещо такова и не мога да намеря :(

(трябва да може да върви на 1gb Ram, 3+ amd athlon, ati 2600 xt) мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Prince of Persia и Half-Life са 2 различни игри. :) Кое по-точно те привлече в тях като обща черта, че да мога да ти препоръчам нещо.

 

Ми и в двете игри няма толкова голямо значение кви предмети имаш колкото съмото управление на героя, а и историята на игрите ми харесва. Общо взето си търся игра, в която от по голямо значение е играча, а не предметите с които е навлечен.

Link to comment
Share on other sites

И 4 ще тръгне. Самоче ако няма пад, изобщо няма смисъл да я тегли. Ако изобщо се играе, клавиатурата разваля удоволствието много.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...