Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

еми хора имам два вапроса 1-вия е няква игра подобна на идея като на HellGate : Lodnon и 2-рия не6то от сорта на Готик само неми препора4ваите Елдерите :) искам не6то подобно като Готик в смисал жанр и 3рд персон гледна то4ка ако има де ако ли не приемам всякви предложения за яки РПГ-та :) мерси предварително :) :rolleyes: :smile1:

Edited by EverCool
Link to comment
Share on other sites

еми хора имам два вапроса 1-вия е няква игра подобна на идея като на HellGate : Lodnon и 2-рия не6то от сорта на Готик само неми препора4ваите Елдерите :) искам не6то подобно като Готик в смисал жанр и 3рд персон гледна то4ка ако има де ако ли не приемам всякви предложения за яки РПГ-та :) мерси предварително :) :rolleyes: :smile1:

 

Сега се сещам за едно - Two Worlds. Ако искаш пробвай и The Witcher . Това ,което може да не ти хареса при The Witcher е ,че камерата не е точно от 3-то лице като Готик ,а е наречена Over-The-Shoulder. Мен лично много ми хареса ,така че ако ти се занимава да сваляш пробвай и нея.

Edited by deepkill
Link to comment
Share on other sites

Assassin's Creed-само от клипчета и треилари ма зариби тая игрица.

Някои знае ли кога излиза за PC?

 

Края на февруари, началото на март. Там някъде беше датата, но не мога да ти кажа точно кога, защото не помня :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Бих ти препоръчал Operation Flashpoint - GOTY Edition (съдържа и трите версии на играта) и само графиката не е нещо особенно , но играта си е военен симулатор ... по нашите тракери може да се намери .

:laughing:

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
играе ми се някакъв футболен мениджър... кой е най-добрият в момента?

почвай футбол мениджър 2008 и бъди готов да си грезеш ноктите от яд :D

Link to comment
Share on other sites

Silver

Играта е много стара. Италианска на мен лично ми беше много интересна. Има доста комбота.лошото е че имам смо оригинален диск и нз дали я има в нета.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
играе ми се някакъв футболен мениджър... кой е най-добрият в момента?

За мен поне хеттрик си е най - добрия футболен мениджър. Играеш с реални хора има си първенство, купа на страната и национални отбори, около 900 000 хиляди потребители от целия свят. Пробвай го.

http://hattrick.org - ако имаш въпроси по играта ще помагам с каквото мога :)

Link to comment
Share on other sites

Искаш рпг с мечове и да е средновековно , аз ти препоръчвам Siege Of Avalon ама нямам линк ... преди го бях качил някъде .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...