Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Ще се наложи да пропусна днес. Вече е почти 18 часа, а аз съм буквално на майната си. На 2 часа от Калотина. Няма как да успея да се прибера и да се оправя дори и за 22 часа.

Моята ситуация също се усложнява неимоверно и вероятно няма да мога да се докопам до Йегера. Съжалявам, но в оставащите три дни просто ми се стовариха страшно много ангажименти. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тамън тръгвах... Ще се събираме ли въобще?

Ред: Тръгвам, най много с Виден да пием по някоя-друга бира за ваше здраве :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се прибирам... Не бях видял какво сте писали тук и си отидох в Йегера, като Пешо се доказа като най-сериозния в групата. Искам да ви кажа, че сте ТОТАЛНИ мисири в невиждан мащаб и чеп за зеле не става от вас!  :laughing1: 
 

Сега ще си полегна, понеже ми е тежко и утре ще продължа да ви нареждам, мисири проскубани! 

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви кажа, че сте ТОТАЛНИ мисири в невиждан мащаб и чеп за зеле не става от вас!  :laughing1: 

Ма гоУем си мисир, на теб ти е широко около врата, ама на мен ми остават точно два дни преди полета, който е в 6.30 сутринта и още имам една камара глупости за вършене преди да започна да си стягам багажа. Много е лесно да мисирстваш на чужд гръб. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изобщо, ама изобщо не приемам мисирски оправдания. Какъв е тоя багаж дето два дни ми го стягаш? Мисирска перушина? Тотална трагедия сте всичките - факт!  :laughing1:  

Link to comment
Share on other sites

Какъв е тоя багаж дето два дни ми го стягаш? Мисирска перушина?  :laughing1:  

Ма ти освен уникален мисир, явно си и чукча-мисир с пистелски уклон и липсващи читателски умения. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дълго време мислих... кой ли трябва да е мисиртът на мисирите, но след като съобщи, че няма да идва на собственото си изпращане 40 минути преди срещата... наградата отива при....
Цък

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Веско трябваше да направи стриптийза и да ни забавлява, вместо Ванчо да плещи за казуалното ебaнe на дневна база....

 

Кадри от един кошмарно тежък ден за Иван:

 

P9caiDD.jpg

 

pLrj75I.jpg

 

или защо не трябва по никакъв начин да подценяваме дядовата ракия...  :laughing1: 

 

 

Трябва да имам поне час и нещо записи от онзи ден, но трябва да го потърся из някой свален хард :)

 

Още нещо отпреди повече от 10 години... 23.02.2008

 

DSszWSR.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Бахти... Третата снимка е още от времето преди да си пуснеш истински цици... Как летят годините.....

 

П.п. А Ванчо кой го инсталира по очи в този шезлонг? :blink:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Никой не го е инсталирал, той сам отиде "за малко"... На слънце и избра тая поза... На мен ми стана лошо дето си бях добре  :laughing1: 

 

Иначе той обича да поляга - пример от Покрива , откриване сезон Ф1 2012

4VYF6SA.jpg

Стефчо е тотално без коментар... Снимки с Весо няма да качвам, че ще ме убие...

 

zxgygCn.jpg


 

Link to comment
Share on other sites

Значи се оказва, че на Ванчо вратарчето му е много лабаво....

А с Бай Веселин снимките са винаги епик! Имам тук едни, дет е заел поза а ла Волният Уили....

Link to comment
Share on other sites

Аз имам много, както и часове видео, което ме е страх да прегледам...  :laughing1: 

Но истински култовите си остават тези:

rITeX9k.jpg

 

l10tnlF.jpg

 

Всички, които знаят ИСТОРИЯТА знаят защо...  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз именно след тази история започнах да уважавам като мъж, крехкия и невръстен по онова време Стасьо....

Това да влачиш на рамото си онова голямо и бълващо по стени и тавани говедо си е наистина мъжка работа! Аз на второто изригване просто щях да го метна на пода и да му спестя мъките с ритници и препарат за отпушване на канали, прокаран с помощта на четка за тоалетна....

 

 

П.п. И за милионен път ти казвам - Тая твоята жена е ЗЛАТНА! На ръце трябва да я носиш и паметник преживе да и вдигнеш!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Значи Стаси имаше "леката" подкрепа на Гено докато да го турят да легне... И нелеката задача да следи след това да диша и да не се задави кашалота насън докато ние не възмутимо се наливахме и тъпчехме...  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Намерих целия запис - 33 минути и нещо е той и във вида му не трябва да вижда бял свят, че ще настъпи смут и хаус у форума, ще има разводи и тем подобни мисирщини, така, че ще си го запазя :D

 

Не само Иван полежава :)

 

1.JPG

 

Пламен фотографира :)

 

2.JPG

 

Приготовленията са на ниво, както винаги :)

 

3.JPG

 

Бирата изчезнА :), Тук лично аз на тая среща се направИх мармалад, един литър джим'че без малко си направих, два дена ме нямаше после :)

 

4.JPG

 

Отборна снимка

 

5.jpg

 

На тая среща Стефчо май се чудеше да заминава ли да не заминава ли...

 

6.JPG

 

Охааа :)

 

7.JPG

 

Галин с лекция по помпа дюза и комънрейл май към Жоро :)

 

8.JPG

 

Маминто манекенче :)

 

9.JPG

 

А, дали могат да пеят или не могат :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...