Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хаха, Рууу, уби ме :D

Хубави бяха нашите срещи. Дали баба помни онзи разговор? :D

И аз имам доста снимки, но съм на телефона, а те са на ПС. Лека от мен :)

Ако си говорим честно, мен всички ме дразните понякога, ама и аз ви дразня, та има баланс :)

Link to comment
Share on other sites

Хаха, тоя на записа ли? Трябва да го чуя утре...

Аз говоря за един разговор за ку*ви, на който баба стана неволен слушател :D

Link to comment
Share on other sites

Бях забравил как бабата слушА за коври и стриптизьорки  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

 

Обаче Руми как тихо и подмолно ни е записвАл...  :evil

 

А ето и първото парти на моя територия в ресторанта ми - 27.10.2007... 

whZKjmy.jpg 

 

xTOtU5p.jpg

 

Помните ли докато си печах скарата на терасата как оня опел подхвръкна и се вряза в тополата?  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Значи Стаси имаше "леката" подкрепа на Гено докато да го турят да легне... И нелеката задача да следи след това да диша и да не се задави кашалота насън докато ние не възмутимо се наливахме и тъпчехме...  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

 

Това мисля, че няма да го забравя никога :). Вечерта беше доста забавна, но аз не помня да е имало скучна форумна среща. Между другото тогава и аз бях доста подпийнал и на следващия ден ми беше доста лошичко :D Скоро се очаква и аз да се върна от София към Пловдив и ще се включа в следващото събиране в Йегерхофа :)

 

 

Ето един пост от тогава :D

 

-----------------------------------------------------------

 

Между другото трактата "КАКА ВИ Е БЯСНА" минава засега в зелената зона (като изключим чашата и отнесения й за мезе винен кебап), а аз все още не стъпвам в източния санитарен възел

 

post-12-1236941130.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Уникум! :laughing1:  :laughing1:  :laughing1: 

Стаси, онази нощ научихте нещо важно - бира и ракия не може да се месят на гьотьоря в една и съща вечер! 

От мен чао, другари, тръгвам за Девин... 

Link to comment
Share on other sites

Бирата по принцип не се меша с нищо! И това го знаят и дечицата в трети клас.

Link to comment
Share on other sites

Бирата по принцип не се меша с нищо! И това го знаят и дечицата в трети клас.

 

Пиринското може да го мешаш с всичко...то не е точно бира...

Link to comment
Share on other sites

Пиринското може да го мешаш с всичко...то не е точно бира...

 

До едно време :D След определено количество пак започва да пречи. "Един приятел така ми каза" :D

 

едит: Аз напоследък пия или само бира, или 1 малка да утоля жаждата и прехвърлям на нещо друго :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Ми не знам... Аз до третото пикане може и да суична на нещо друго. Ама подмина ли го, знам, че съм в опасна акватория и и в никакъв случай курсът не бива да се променя  ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Бахти... Третата снимка е още от времето преди да си пуснеш истински цици... Как летят годините.....

Тогава още не е познавал злоупотребата с "Пиринско". :lol:

 

Бахти - фиркам си сам в механа за 15 с камина... Добре че набарах сРПското! 

Къде това бе мисире, в Девин ли? Отиди до Триград в Замъка Хорлог - страшен хотел е! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами имам триетажна вила на разположение за 4 нощувки със закуска за 320 лева ... Та къв хотел, кви 5 леа??? Ебем ти и претъпканите хотели дето за същото (всъщност много по-малко от това, което имам реално) ми искаха 1400-2000 лева? Ква газ си пил? Мисир! Дай си пустия фейс да видиш на какво място съм...  

Между другото Бъчвите е брутална ме'ана, такова светкавично сервиране не бех виждАл. Тая вечер в Старата върба!  

Link to comment
Share on other sites

Тогава още не е познавал злоупотребата с "Пиринско". :lol:

 

Къде това бе мисире, в Девин ли? Отиди до Триград в Замъка Хорлог - страшен хотел е! :punk

Изобщо не съм очарован от тоя замък.

Нито от персонала, нито от собственика...супер скапано отношение и цени в небесата....И изобщо не е кой знае какво....

В Девин правилната кръчма е точно след центъра, до реката. Старата върба. Както и мистър Иванов споделя. Няколко пъти съм ходил там. Малка е и не всеки път има места. Но е топ.

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм очарован от тоя замък.

Нито от персонала, нито от собственика...супер скапано отношение и цени в небесата....И изобщо не е кой знае какво....

Младежо, явно сме били в различни замъци. :)

Собственикът не го знам кой е, но персонала бяха все местни хора, които и миг не ни оставиха без внимание, да не говорим за изцяло домашно приготвената храна, сирене и кашкавал от местната мандра, прясно изпечена домашна баница, мурсалски чай и сок от бъз и боровинки на корем. За цените не знам с какво го сравняваш, но в два пъти по-скъпия Спа хотел Персенк в Девин, мърсотията и вонята на цигари беше покъртителна.

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм очарован от тоя замък.

Нито от персонала, нито от собственика...супер скапано отношение и цени в небесата....И изобщо не е кой знае какво....

В Девин правилната кръчма е точно след центъра, до реката. Старата върба. Както и мистър Иванов споделя. Няколко пъти съм ходил там. Малка е и не всеки път има места. Но е топ.

 

Върбата се каза ТОТАЛЕН резил... Ебати и кварталната каравана! Точно за квартални пиянки. Бъчвите е КЛАСИ нагоре, особено за семейства с деца. Посредствена храна, удуших се в тоя вагон и станах вир вода, БЕЗУМНА тъпня с тия кухненски ъгли вместо да се сложат масите до прозорците и да се гледа реката. Агнешкото беше прилично, но "дроб сармата" си беше преварен ориз с магданоз - дроб не видОх -  не може тва да ми го сервираш за близо 17 лева!!! Картофите на децата бяха добри. Слаба работа - става да седнеш с другари да се осереш, но с деца ли си - трагедия. 

 

Младежо, явно сме били в различни замъци. :)

Собственикът не го знам кой е, но персонала бяха все местни хора, които и миг не ни оставиха без внимание, да не говорим за изцяло домашно приготвената храна, сирене и кашкавал от местната мандра, прясно изпечена домашна баница, мурсалски чай и сок от бъз и боровинки на корем. За цените не знам с какво го сравняваш, но в два пъти по-скъпия Спа хотел Персенк в Девин, мърсотията и вонята на цигари беше покъртителна.

 

Утре ще съм в аквапарка цял ден, ще видим. Приятелят ми е бил миналата седмица там и в хотела - ресторанта каза пълна отврат. И понеже има някакви права за рецензии в Гугъл или където там - вика направих ги мат и маскара - тотален шит. Ще видим утре парка. Истината си остава КРИС и ще се върна пак тук. Отделно че и кухнята им е много добра и на безумно по-ниски цени. Одеве раздигах фамилията на бургия от калпавата върба само да се върна преди да затвори кухнята и да си доям като хората. В смисъл на теферич и с готината група на персонала. И заради мен ми стояха до одеве на масата да си лафим, отделно какви манатарки ми направиха за ... 6 лева... 

 

ЕДИТ: Иване, на първи идвам ама там ме е страх да влизам, че осъмвам тежко... Много поздрави на Сашо и Наско и Нино Данонино ако е там 

Link to comment
Share on other sites

Утре ще съм в аквапарка цял ден, ще видим.

Аквапарка е добре. Даже много добре. В ресторанта се въртяха едни чевермета, ама имах друга програма и не опрях до тях. :laughing1:

cheverme2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...