Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Ъммм - аз такъв спомен нямам... Тва го е казал сигурно след като е пил ракия  :laughing1: 

 

С тебе между другото имаме работа за вършене и съответно ракия за изпиване... Имам един радиатор за обръщане... 

Ще ти го кажа на кратко (за радиатора). - :FU:

 

П.п. Ама мога да ти услужа с тръбни ключове ако искаш.... :rolleyes:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще ти го кажа на кратко (за радиатора). - :FU:

 

Ще ме караш да си давам парите на разни хашлаци вместо на тебе? Работата е сигурно за 30 мин. Просто ти трябва горелката.    

Link to comment
Share on other sites

Хуу... Тебе тогава щете пратя да вържеш един конвектомат (прясно продаден) и да преместиш две хладилни камери. Едната в Клоаката, другата в Обзор. След това имам да ти възложа и няколко (тунелни и конзолни) съдомиялни за правене на нови управления (докато си почиваш), както и един ледо генератор за трошен лед, със скромната производителност от два тона в денонощие.

 

Кажи с кое ще се заемеш първо?

Link to comment
Share on other sites

Искам само най-отговорно да спомена, че на всички "майсторчета" ще им го натегля три ката при първа възможност! Вече и най-големите въшкари, дето преди се молеха за къшей хляб започнаха да се правят на голямата работа! Аз не че няма да се оправя сам, нито ще ми е за първи път, но определено ще покажа кон боб яде ли при първия удобен случай!  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Искам само най-отговорно да спомена, че на всички "майсторчета" ще им го натегля три ката при първа възможност! Вече и най-големите въшкари, дето преди се молеха за къшей хляб започнаха да се правят на голямата работа! Аз не че няма да се оправя сам, нито ще ми е за първи път, но определено ще покажа кон боб яде ли при първия удобен случай!  :angry1

Да не ти се налага да търсиш "майстори". То и преди беше така, но сега скоро един колега го зарязват с наполовина налепена баня и му казали "Намерихме друг обект на по-висока цена и няма да се върнем". 

Отделно, че за добър ден на 20лв се цупят.

Link to comment
Share on other sites

Споко, скоро ще останат безработа...

 

Само да дойде такъв момент и да дойдат да ми мякуат пред вратата пак! Особено нетърпеливо очаквам да се върнат посрани тия аслани, дето отидоха по Германия, Англия, Испания... Такъв боб ще направя....

 

====================================

 

Абе тия курви са полудели бе!!!

 

Цена за половин час:
60 лв.
Цена за 2 часа:
200 лв.
Цена за вечер:
800 лв.
Цена за анален секс:
150 лв.
Link to comment
Share on other sites

Всички са полудели...търпение приятелю, ще му дойде времето.

 

В смисъл за 800 лева + ядене и пиене ако застана пред университета за 15 минути ще намеря поне три седмични оферти!!! 

Link to comment
Share on other sites

 

Само да дойде такъв момент и да дойдат да ми мякуат пред вратата пак! Особено нетърпеливо очаквам да се върнат посрани тия аслани, дето отидоха по Германия, Англия, Испания... Такъв боб ще направя....

 

====================================

 

Абе тия курви са полудели бе!!!

 

Цена за половин час:
60 лв.
Цена за 2 часа:
200 лв.
Цена за вечер:
800 лв.
Цена за анален секс:
150 лв.

 

Тия цени на курвите в Пловдив са си от доста години, там не са мърдали, а тази цена за цяла вечер е объркана при положение че 2 часа е 200 - обикновено като покриеш 6 часа се брои цяла нощ, та няма как да е по-скъпо от 5-600 лв ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Само да дойде такъв момент и да дойдат да ми мякуат пред вратата пак! Особено нетърпеливо очаквам да се върнат посрани тия аслани, дето отидоха по Германия, Англия, Испания... Такъв боб ще направя....

 

====================================

 

Абе тия курви са полудели бе!!!

 

Цена за половин час:
60 лв.
Цена за 2 часа:
200 лв.
Цена за вечер:
800 лв.
Цена за анален секс:
150 лв.

 

И ко са...? Не стига дет са те преебали майсторите, ами ти се отщя и жилата да олабиш за успокоение... Егатттти гредата!

Ама така е, животът е скапан.

Link to comment
Share on other sites

И ко са...? Не стига дет са те преебали майсторите, ами ти се отщя и жилата да олабиш за успокоение... Егатттти гредата!

Ама така е, животът е скапан.

Може да е искал да си викне курва за цяла нощ, и след ебането да я накара да свърши работата на майсторите :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

И ко са...? Не стига дет са те преебали майсторите, ами ти се отщя и жилата да олабиш за успокоение... Егатттти гредата!

Ама така е, животът е скапан.

 

Майсторите не могат мен да ме преебат, има'ги иба'ам аз, ма ша дойде Видовден... И тебе има 'та ибаам!!!  :laughing1:

 

Може да е искал да си викне курва за цяла нощ, и след ебането да я накара да свърши работата на майсторите :lol: :lol:

 

БАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Не е момента за ползване на майстори в строителството. Мнооого си повярваха, че и не падат грам от цените. Да не говорим, че над половината след тях трябва да си дооправяш нещата. Чисто нова сграда, изпълнена с качествени материали и тече покрива от деня на завършване! Отворите за отичане на плосък покрив на 3-4 см над нивото на покрива. И затворено с мембрана да се не вижда. Ужас безумен. Много съм им насъбрал. То за това тия дето не допускат такива неща заминаха.

 

Link to comment
Share on other sites

Абе, то си има и клетва такава..."Майстор да ти влезе в къщата". Ама сега съвсем са си повярвали... Та, каквото мога, сам си го правя...изолация, картон, шпакловка, боя, зидария, замаска, покрив, ВиК, електро.... Още не съм лепил плочки, но скоро и това ще стане. И без това ще оправям след някой, по-добре след мен си... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да бе, 20лв. за квадрата. Моят фаянсаджия му плащам по 15лв. квадрата. Драмата ми е замазка в момента. Имам човек, но работи по половин ден в два апартамента и то е доста работата, та ще трябва да го чакам още седмица. Иначе майстори има, ама повечето много си вярват и се пробват. Направо се чудя как им минават номерата и колко балъци има, дето им плащат. Както казах, трябва да правя замазка в баня /за вдигане на ниво и една в стая, където махнах 5см. сгур, за да положа Ф50 за обратна вода от кухня. И питам насам-натам, все няма, все заети, а аз бързам. Моят човек, за който споменах горе, тогава ми каза месец и почти го напсувах, ама почти.

Та питайки, разбирам, че сина на една комшийка, който допреди години държеше доста машини за кафе из града, затворил машините /наместили се били други хора, връзкари/ и почнал замазки, бани и т.н. Познаваме се от почти 20 години с него, звъня му, идва след един ден и получавам дата за старт 24, като след като 10 пъти питах за цени, същият се прави на разсеян. Затраях си, защото очаквах да има включване, след като на тръгване му казах, че чакам цени на другия ден. Звъни ми след ден и заявява, че му трябва капаро /аз капаро не давам никогиш, но той не знае/ и да му дам ключ, че да си занесе материали... Обяснявам три пъти, че материали си купувам САМО аз и такива да ги нямаме, но прави опит да ме убеди, че ще ми даде цени преди да купи и ако не ми харесват, ще купувам аз. Та както си говорим какви пари ще ми вземе за труд, кое ще почне първо и т.н., той пак споменава капаро и аз, въпреки че никакво намерение нямам да дам, решавам да питам колко... И получавам отговор:"Ми към 1000лв. за начало!"... Тъй, в тоя момент почти щях да си изпуснах телефона /обяснявам пак, ако някой не е прочел, че ще правя две подови замазки, като в стаята ще има и фибран на пода /който е купен и стои на обекта/, ще запълва канали на полагани нови кабели и ще залепи сумарно два листа гипсокартон. Та за материали, като за начало така, човекът искал 1000лв. След като не си изпуснах телефона попитах:"Мислиш да правиш нова замазка на целия вход или?", след което казах, че задължително ще му се обадя и ще му дам капаро и затворих...

 Та след цялото търсене, чакам на 26 да дойде моят човек и да направи проклетата замазка, че да пускам фаянсаджията, който ме планира за 10.10, ама да видим. И да се забави, ще е с ден-два, което му е простено, предвид, че ми прави трета баня и почти нямам забележка. Работи старателно, но има ли плочката шарка, трябва да си му на главата, защото тея работи за него са дребнавости, та по тоя повод свали два реда плочки в моята баня и ходи за нови...

 

 

И такива ми ти раУти. Изобщо им ебавайте мамата, защото докато си мислят, че са незаменими, ще е такова. Като знам що народ изгоних, при ремонта на моя апартамент, то тоя ми ремонт е направо перфе. Лошото е, че след фаянса, шпакловките и латекса, почват "дребните" разходи и довършителни работи, които са ми най-неприятни. Хубавото е, че половината техника за кухнята е купена, без хладилник и аспиратор. Всичко за зареждането на бяната е налице, без някакви закачалки, които изобщо не ги броя...

 

А сега мисля да си допия ракията, която зарязах някъде преди час... :grin:  :grin:  :grin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Това с размотаването със сметката вероятно им е първия урок. И го повтарят преди всеки следващ. Другия е да се вземат минимум 3 обекта и като ти видят гърба, газ на следващия.

Link to comment
Share on other sites

А сега мисля да си допия ракията, която зарязах някъде преди час... :grin:  :grin:  :grin:

 

Ти верно ли си го писАл тва всичкото?!? Аз изпих една бира докато го четох...  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 години минах и аз през това. Четейки сега се убеждавам, че не е било толкова зле. Моите майстори бяха от...с. Мулдава. Тези, които не знаят къде е това, хващаш пътя за КърЖали, недалеч от Станимака вляво от главния път. Та идеята беше той да боядисва само, но се заговорихме та извика и майстор за плочките. Верно си трябва да седиш на главата непрекъснато, с дребни кривини и тук-там големи фуги в банята нещата приключиха.Спомням си един момент точно: Обяснявах им, че душа ще седи в другия край на малката ми баня, тоест трябва да се повдигне от единия край подът, но не е толкова голяма площ. Направо му се стъжни на тоя чичак...взе да реди едни полубългарски слова, единствено разбирах, че "симфона" :D  не трябва да е където искам, а където е в момента. Доста се посмяхме с приятелите после.

Иначе другият боядиса добре. Плочките в кухнята по стената на бокса бяха налепени от друг, за който се сетих след това и вече беше пробван. Едва се нави, но си свърши добре работата.

Последният път по препоръка викнах един за гардероб в коридора, вкарах го в апартамента, поговорихме, всичко ок и след това изчезна, два пъти му звънях. "да, добре" и дотам. Пожелах му весели празници.

Всеки иска, почти нищо не дава, даде ли - или е малко и некачествено, или ти го изкарва през някой изход. Същевременно все за Европата се говори, как е на Германията или как ще се оправи спортът, политиката и какви са жените в България...Няма такъв омагьосан кръг. :rolleyes:

Edited by Samo_minava
Link to comment
Share on other sites

...Всеки иска, почти нищо не дава, даде ли - или е малко и некачествено, или ти го изкарва през някой изход. Същевременно все за Европата се говори, как е на Германията или как ще се оправи спортът, политиката и какви са жените в България...Няма такъв омагьосан кръг. :rolleyes:

- Д'еба тая шибана държава! - изпсува бай Ставри, след като за трети път, не успя от осмия етаж, да уцели кофите за смет...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Предвид разразилата се поредна форумна драма, бих решил да заявя следното:

 

ТЪЙ КАТО

 

1. Усещам как отново ще бъда въвлечен в поредица от небивалици, а нямам нито нерви, нито време за подобни неща. 

 

2. Нямам никакво намерение да засягам хора, които безкрайно уважавам въпреки всичко. 

 

3. Поддържайки на практика почти изцяло сам Търговския раздел от години, Пламен освен всичко друго е и по-стойностен за институцията Булфорум от моята скромна личност, респективно е логично и справедливо аз да се оттегля - не той. 

 

4. Няма никога да променя политиката си да отвръщам подобаващо на разни анонимки, които си позволяват да обиждат Булфорум и/или мен лично, останалите членове на Екипа и най-старите ни потребители (за 16 години ДОКАЗАНО нищо друго не действа адекватно).

 

5. Не желая да бъда участник в повече безсмислени драми и впоследствие сочен с пръст и обвиняван за реакциите си. Изключително много се уморих от това.

 

 

.... смятам да приведа в сила решението, което бях взел още миналата година, но реших да отложа един последен път (знаех си, че бъркам). 

 

И това решение е да премина в зоната на сенките. За мен е удоволствие да познавам всички вас и всички тези, които с годините станаха мои добри приятели. Удоволствие бе и да помагам на всички, на които съм можел да помогна. Благодаря от сърце и на тези, които са помогнали на мен.  

 

Ако някой има нужда да се свърже с мен и случайно не знае телефона ми или фейсбука ми - може да ползва системата за ЛС. Ще поглеждам понякога. 

 

Силно се надявам Пламен да се успокои след това мое закъсняло решение и настроението и интересът му да се върнат. Каквото и да прецени обаче аз няма да променя позицията си. 

 

А сега си сипвам от ракийката на колегата Денчев, която си купих днес, слагам си от домашно маринованото паламудче, уловено в морето край Лозенец и ви казвам довиждане. Ще се виждаме по събиранията на живо. 

 

Пожелавам здраве и успех на всички и помнете:

 

There always might be a raptor lurking in the shadows...  :devil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...