Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

Испанците показват много несериозна игра, с която просто нямат никави шансове. Не може да се разхождаш по терена и да имаш претенции за световната титла.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

На Испания им трябваше победа поне с 3 чисти гола, ако искат накрая да се доберат до първото място. Вместо това отново направиха слаб мач, само че този път срещу тях бяха Хондурас. Вия въпреки двата си гола не направи добър мач - изпъсна по тъпашки начин дузпата и последното си положение в мача беше задължен да го вкара. Беше му доставена по превъзходен начин топкаа, вместо това той тръгна да мия спира, да се бави, а трябваше веднага да си я бучне във вратата. Торес все още е не в опитимално състояние след операцията и това си личи по крещящ начин. Дано малко да живн докато дойде време за 1/8 финалите и по нататък. Мисля, че и Шави не направи особено добър мач за неговите стандарти.

Наистина четирима играчи на КНДР са изченали и нищо не се знае за тях и нищо и не се съобщава. Според някои медии са поискали политическо убежище в ЮАР.

Link to comment
Share on other sites

За това как ще влиза във форма Торес... джин, джин, джин ... to the win!!! :D ( да, знам че "виктъри" е правилната дума ама няма да е същото )

Link to comment
Share on other sites

То не е много ясно дали испанците ще минат групите даже. Но ми прави впечатление, че играят много слабо. Разпиляни са, пред наказателното поле не знаят какво да правят. Слаби. Чили могат да им напълнят кошницата в последния мач. Тая група стана доста закучена.

Link to comment
Share on other sites

И понеже вдругиден играят англичаните, малко да се посмеем на тях гръб :Д.

 

the-sun-world-cup-2010.jpg

Link to comment
Share on other sites

Казвам го с най-добро чуство - пожелавам на момчетата във Фреснкия национал да изиграят един невероятен мач и да покажат, че въпреки всички има изключително качествен футбол във Франция (вътрешния шампионат визирам) и да отпаднат с чест.

Link to comment
Share on other sites

Уви, няма да се сбъдне пожеланието ти.

 

 

 

Искам Суарез да вкара най-накрая!

 

LOL, сега пък искам някой да ми подари Aston Martin DBS! :D

Link to comment
Share on other sites

Днешната среща на френските мекерета показа, че ИМА възмездие! В Ирландия уискито предполагам се лее мащабно в момента!laughing.gif

 

Жалко, че домакините не направиха по-убедителна победа. Както каза коментаторът на полувремето, куфарите са стегнати и самолета рулира - марш в кочината, френски боклуци!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Мексико май продължава напред с по-добра голова разлика. А за франсетата просто нямам думи, супер хепи съм, даже ми се искаше без вкаран гол да се приберат. Зидан и Платини сигурно им се плаче. Явно и в по-напреднали страни като Франция стават ала български мизерии, Евра набил кондиционния треньор, поне в България такива работи не са се случвали.

Link to comment
Share on other sites

ЮАР с много хубав и бърз футбол срещу отбор, който беше излезнал колкото да мине мача и който игра от 25 минута с човек по- малко. Тва въобще не беше показателно. Червения картон беше супер пресилен. Какато и да е Франция с гейския бараж, който направиха и начело с тоя палячо за треньор напълно заслужено си заминават.

Link to comment
Share on other sites

Първите осминафинилисти вече са ясни. Поздравления за Мексико и Уругвай. Французите им пожелавам да продължават с хубавата игра и да са толкова добри на европейското и на другото световно. Най-наредения световен шапнион някога, днес си получи заслуженото. Поздравления за ЮАР. Хубаво играха, евала. Жалко че отпадат, но за тях това си е добро постижение.

 

Довечера се надявам Аржентина да не правят глупости и да бият Гърция. Корея играят по-готино от гърците и мисля те заслужават да идат напред, но това предстои да се реши.

Link to comment
Share on other sites

Абе никой ли не забелязва колко им е жалко студиото на БНТ и колко са жалки с тая СМС игра? Това да не им е "Като лъвовете"? Кви са тия цигански изпълнения? Дано да им е последното да предават ЕВРО и Световно първенство.

Link to comment
Share on other sites

Сега ще дойде охраната на Гигова да ти сипе. Това е студио ГИГОВА. Тя да си показва новите ролки, обувки и прически - плюс гащичките.

Link to comment
Share on other sites

Роналдо: Господ ме е пратил да покажа как се играе футбол

Месси: Никого не съм пращал!

Link to comment
Share on other sites

Като гледам резултата от Нигерия : Република Корея, може би него трябваше да дават.

Link to comment
Share on other sites

ВратарА на Гръция е изял баницата с късметите. Егати ударите, егати чудото. Тоя златен трябва да го направят в Гърция.

Link to comment
Share on other sites

Гърците са много тъпа нация. Сетиха се да играят футбол последните 15 минути на последния си мач. Като го направиха това се видя, че не правят лоши неща. да си бяха изиграли тоя мач от началото така и без това нямаше какво да губят, едва ли са очаквали, че ще вземат разбираш ли нещо от Аржентина, а Ю.Корея ще се оака. Докато коментатора припомняше кво са направили на ЕП 2004 и се ханах за главата и се чудех от къде са го изкарали тоя див късмет.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какво крещи негърчето на анонса на световното? Да не е нещо от рода: -Искаааааааам бананииииии?

Link to comment
Share on other sites

Сега ще дойде охраната на Гигова да ти сипе. Това е студио ГИГОВА. Тя да си показва новите ролки, обувки и прически - плюс гащичките.

За обувките няма лошо ама ако и това за гащичките е вярно, тя работата направо изтървана баси.

 

Апропо, чест им прави на аржентинците, че не направиха някаква далавера с мазните гърци.

Link to comment
Share on other sites

Остава днес Англия да направи реми или да загуби от Словения и ще е хубав ден и днес.

 

 

Е, то е ясно, че за мен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...