Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

Мамка му и мач, бях заложил за САЩ, срещу Англия играха добре, а сега се огъват пред словенците.

 

GO, YANKEES, GO :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Айде сега кажете ми, че предпочитате да гледате мачове като Испания - Швейцария, отколкото нещо подобно на това, което правят САЩ и Словения :D

Link to comment
Share on other sites

Айде сега кажете ми, че предпочитате да гледате мачове като Испания - Швейцария, отколкото нещо подобно на това, което правят САЩ и Словения :D

Според скромното ми мнение, дотук този мач е най-добрият изигран на това СП.

 

Единствено съдията не беше много на ниво, направи няколко много сериозни грешки.

Link to comment
Share on other sites

Продължават равните.Сигурно ще е световното с най-много равни двубои.Не гледах мача, но се надявам да е бил интересен.

Браво на съседите ни, както каза някой по-горе, сега и Гана да ги опънат и айдеее.Франсетата май го издухаха, кой ли ще е следващия?Може би Португалия...,Англия или пък и Испания..

Link to comment
Share on other sites

Продължават равните.

какви значи продължават равните? Това 2:2 беше първия равен след 8 (осем) поредни не равни мача

Link to comment
Share on other sites

Браво на англичаните, големи са. Бойко реми дето се вика, хаха. Айде, Германия, Англия и Франция да тичат вкъщи след другия кръг :)

:lol: Чул те господ, но мисля, че англичаните ще бият Словения и ще продължат beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Раптър http://www.eurovisionsports.tv/?x=81&y=40 тука можеш да гледаш мачове онлайн директно без тъпи коментари с натюрлих звук,HD картина.

Моето предположение е че Гана ще станат световни шампоани.

Приятно гледане и наздраве...

Link to comment
Share on other sites

Инглънд, гоу хоум.

 

Ако някой намери запис на студиото след мача да поства, че не можах да запиша всички наливки, отправени към англичаните. Това, което успях да запиша обаче е:

 

"Еди-кой-си каза за Крауч, че ако не беше станал футболист щеше да е девственик."

 

"А, кво да коментирам англичаните, една банда полуидиоти, половината някви негърчета, другата половина с физиономии на някви безпризорни от средата на 18-ти век."

 

"-Ашли Коул е избягал 11 км за 90 минути...

-Да ве... Житен бегач."

 

"-След като станахме персони нон-грата на тероторията на Обединеното Кралство...

-АЙ ДОН'Т ГИВ А ШИТ дет се вика."

Link to comment
Share on other sites

:lol: Чул те господ, но мисля, че англичаните ще бият Словения и ще продължат beer.gif

възможно е, но с такава игра нямат много шанс дори за равен

Link to comment
Share on other sites

Тва за Крауч съм го чел в статия за нго, в която той самият го казва това за себе си пред репортера.

Аз съм на мнение, че мача се разви така главно заради съдята. Не може в първите 20 минути да покажеш 5 ьълти картона. Можеше да спести поне два- по един и за двата отбора. Въпреки всичко Германия си е Германия и показа какво може и още след гола натисна сърбите. Удърът на Кедира беше страотен, щеше да счупи гредата- по подобие на Чаби онзи ден срещу Швейцария. Второто полувреме греманците съвсем навряха Сърбия в миша дупка и само малоумните пропуски на Подолски лишиха Германия от поне равенство. Той с тея толкова пропуски и както не му вървеше играта въобще е трябваше да играе цял мач, още повече пък да бие дузпата. Според мен първи изпълнител на дузпи в тяхния отбор трябва да е Швайнщайгер. А пък сърбите няма такива ахмаци- два поредни мача две едни и същи малоумни дузпи. С тва, което го направиха точно си заслужаваха да им забодат и тая дузпа. С тоя резултат групата доста се завързва.

Че Англия си изигра уникално слаб, безидеен, муден и скучен мача си е така. Че половината звезди играха безобразо, също така, но Руни няма кво да се коментира. Псто защото той толкова си може и точно тук на Сп втори поред мач го виждаме унккалния нападател, героя на страната кво прави- нищо. В МанЮ играят само за него и всичко, което правят е за него, затова излиза, че той е някъв хипер Бог.

Много ме е яд, че пропуснах мача на САЩ и Словевения. Съвсем се заплесанх забравих, че има втори мач и се махнах от телевизора.

Да кажа нещо и за смешниците Франция. Франция- жалки, смешни, трагични. Общо взето беше ясно, че франзуците няма да направят много и ще последва може би няква издънка. Те мача го изиграха в типичен стил- скучно, безидейно, слабо. Все едно бяха излезнала, колкото да мине мача и го изиграха на сила. Ама то при Доменек тва е нещо нормално. С тоя треньор толкова, но французите късно се осетиха да го разкарат. И тия неговите гениални смени са без коментар, имам чувството, че той ги прави ей така едно към гьотере. Първия мач във френските медии го критикували, че бил закъснял със смените, че не бил пуснал Малуда, отделно във френския лагер имало конфликти що играел Гуркуф. Еми сега си го пусна Флорн, Гуркуф не игра, направи смените на време и все същата посредственост.

Отделно и в двата мача Анри остана резерва. Франция се класира благодарение на него, колко време Доменек го толерираше и го пускаше постоянно. Ми да го беше пуснал и в някой от тия двата мача, поне от уважение или заради това, че е с много опит и може да измисли нещо.

Явно излиза, че на предишното СП финала, който игра Франция е благодарение на Зидан и на последните останали футблисти от предното им поколение, а не на някво кой знаеш кво водене от страна на Доменек.

Общо взето като се замисля последните години франзуците на СП са на приливи и отливи- 94-та не класират, 98-ма стават СШ, 2002-ра отпадат в групите, 2006-та - финал и сега по всичко личи, че ще си стегнат багажа пак след групите.

Link to comment
Share on other sites

Холандците за малко да повторят подвизите на англичаните от вчера. Добре че се събудиха второто полувреме. Аксиния, притеснен съм!

Link to comment
Share on other sites

И аз, Ерхонтия, и аз. Не вървят нещата. Робен ли липсва? Не могат да се сработят ли? Не знам. Уж тренировъчните мачове ги взеха лесно. Японците на моменти бяха много страшни. Японците?!?! Ами като дойде германската машина или някой друг "гигант"? Ще ядем браунита с марихуджана и ще се хилим като овце.

 

Добре, че има Bacardi Mojito + Aftershock Black, та в момента не ми пука особено за оранжевите :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...