Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

Капучиното, вувузелата навряна до дванадесетопръстника, куфара спретнат и на летището! Само по пътя да си вземат по един чадър да ги пази от дъжда от яйца и домати, който ги чака на летището в Италия.

Евала на Словакия! Победиха със сърцата игра и страхотна преса! Навряха италианците и антифутбола им на дълбоко, тъмно и топло!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

/off

 

Виктория!

 

Катарина, излагаш се, без повторения играем :D

 

 

Как да не се радва човек на японците!!!

Някой друг отбор вкарвал ли е от ПСУ на това световно?

Link to comment
Share on other sites

Някой друг отбор вкарвал ли е от ПСУ на това световно?

При това не един ами два гола от двама различни играчи. Японците определено се очертават като най-добри изпълнители на пряк-свободни удари. Прави впечатление, че повечето играчи правят изключително плътни и силни удари.

Link to comment
Share on other sites

Първия гол си беше чист вратарски. Вярно е че и топката за пореден път взе да криволичи като "плажна" такава, но все пак от толкова далече във вратарския ъгъл....

Link to comment
Share on other sites

Тоя Хонда е като малка хондичка на терена, баси пича. Японците направиха невероятен мач и заслужено продължават напред! :punk

Link to comment
Share on other sites

Браво, браво, браво на самураите! Показаха страхотен дух и много добра игра! Много се радвам за този отбор! Страхотен мач, дано продължат със силните представяния, винаги съм симпатизирал на азиатските отбори! Хонда наистина направи страхотен мач! Не знам в кой отбор играе това момче, но съм сигурен, че ще заиграе за по-именит :D

Link to comment
Share on other sites

Браво, браво, браво на самураите! Показаха страхотен дух и много добра игра! Много се радвам за този отбор! Страхотен мач, дано продължат със силните представяния, винаги съм симпатизирал на азиатските отбори! Хонда наистина направи страхотен мач! Не знам в кой отбор играе това момче, но съм сигурен, че ще заиграе за по-именит :D

В ЦСКА Москва играе Хондата

Италия - у лево , жабчета!

А камерунците такъв малшанс на тва световно.. , ама и те не показаха кой знае каква игра , японците съвсем заслужено си взеха второто място според мен , евалата на тия момчета , дано стигнат по-напред от осминафинал

Link to comment
Share on other sites

/off

Катарина, излагаш се, без повторения играем biggrin.gif

 

ВЕРНО ЛИ СТАНА ТАКА ?!?!?!?

 

--------------------------

 

Никога досега през годините не съм продумал лошо срещу Бразилия, но вече започвам да си мисля, че ги тикат отвсякъде към купата angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Май гадните ви отборчета наистина се представят зле в предишните години, че да ругаете пред най-силния отбор от Европа - Италия :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Май гадните ви отборчета наистина се представят зле в предишните години, че да ругаете пред най-силния отбор от Европа - Италия :laughing:

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :Facepalm: :JC_golly: :JC_golly: :JC_golly:

 

_________

 

Дано се базикаш.

Link to comment
Share on other sites

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :Facepalm: :JC_golly: :JC_golly: :JC_golly:

 

_________

 

Дано се базикаш.

Италия е с 4 световни титли няма какво повече да говорим :) Айде лека вечер

Link to comment
Share on other sites

Италия е с 4 световни титли няма какво повече да говорим :) Айде лека вечер

 

 

Италия е ПОСЛЕДНА в групата след Парагвай, СЛОВАКИЯ и НОВА ЗЕЛАНДИЯ :lol: айде лека вечер и на теб

Link to comment
Share on other sites

Италия е с 4 световни титли, обаче Германия е най-добрия европейски отбор. Погледни кви успехи и колко финала а играли.

Испания супер много ме разочарова и издразниха. Цяло второ полувреме си разиграваха с къси пасчета около центъра като мишки. Играха все едно не са Еп и като третораздяден отбор, темпто беше убийствено бавно, приспиващи и гледката беше грозна. като им вкараха гола можеха да потърсят нов, а не да правят такива изпълнения. Не знам кво му става На Вия и въпреки головете от началото на СП играе супер тъпо и дразнещо. Почнал е да се прави на циркаджия да ми отиграва топката по некви и той не знае кви начини и имам чусвсото, че се мисли за Пеле. Освен Торес напълно си заслужаваше и той смяна.

Link to comment
Share on other sites

Ех как ги мразя пристрастените коментатори на БНТ,не е истина просто.

 

Компактно играели Уругвай,чудесно се били разположили по терана,скучни им били вече атаките по десния фланг,не му пукало на Соларес на кура от съдята.....е сиктир бе,малко професионализъм дали бива,а?!

Link to comment
Share on other sites

Те затва си пускаш некой други нови хитове и слушаш, може и олд скоол :) - Днес комбинирах новата песен на еминем и малко тупак :) Та, Dunc не ми се спори, факт, е че Италия е с най-много титли в света от Европа, все пак ако гледахме кой колко финали имаше и дали единия отбор е играл по-красиво или не едва ли щеше да има толкова фенчета на Реал :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега остава да потрошат и Уругвай laughing.gif

 

Между другото обърнахте ли внимание на възпитанието и спортсменството на американската скамейка? Не като някои френски, италиански и прочее боклуци!

Link to comment
Share on other sites

Сега остава да потрошат и Уругвай laughing.gif

 

Между другото обърнахте ли внимание на възпитанието и спортсменството на американската скамейка? Не като някои френски, италиански и прочее боклуци!

Не ми се вярва Уругвай да направят такива пропуски като американците. Гана имат изключително физически силен отбор, но им липсва онази мисъл в играта, която да ги направи наистина сериозен тийм. Освен това защитата им се пропуква сериозно на моменти и благодарение единствено на вратаря успяват да удържат положението.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае някъде по-качествен стрийм из нета да се намира ?

 

Ако намериш нещо пиши, че тия от БНТ са баси т*ашака.Стрийм-а им не стига, че сечеше като за световно, ами и последно като гледах сайта... нищо не гледах, защото липсваше!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...