Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

Англия просто :sick :sick :sick Как може един фаворит за купата да играе по този начин, че и тъпият коментатор да ги хвали колко добри били. Съдията им спести няколко картона поне, че и не остави словенците накрая да си довършат атаката след смешната ситуация около тъч линията. Капело така се беше сковал, че нямам думи. Браво на словенците, много мъжка и смела игра, според мен те заслужаваха да продължат. Англия не ги виждам как ще минат 1/8 финал. Дано им се падне Германия и да им напълни кошницата.

 

 

 

NEO_DDT нямам против и германците не ги харесвам, иска ми се просто на осминафиналите който и да се падне с Англия да ги опука яко.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Американците първи в групата. :lol:

Хаахахах, сега и аз го видях. Гол в 91-вата минута. :)

Link to comment
Share on other sites

Много се радвам за американците! Щеше да е брутално, ако отпаднат след два неправилно отменени гола. Ама те сами си усложниха положението с хилядите пропуски днес. В крайна сметка заслужено продължават напреди и мисля, че имат реален шанс да стигнат и по-нататък.

Link to comment
Share on other sites

Напук на съдиите и всички хейтъри, американците спечелиха групата абсолютно заслужено с добра игра

Абсолютно заслужено завършиха на върха в групата! Интересното е сега кой ще срещнат от съседната група D, че и там се очертава една мътна и кървава. :lol:

Link to comment
Share on other sites

знаете ли дали се гледа головата разлика или мачовете по между отборите при определяне на крайното класиране?

Головата разлика се гледа. Ако и там има ревенсвто се гледат вкараните голове. Например и двата отбора (отбор А и Б) са +2, отбор А с 6 вкарани и 4 на тях са им вкарали ще се подреди преди отбор Б, където те са вкарали 3 и са им вкарали 1.

Дано да съм го написал разбираемо. :)

Link to comment
Share on other sites

Австралия - Сърбия 2:1 май това е бил по-интересният мач. Жалко за сърбите и жалко, че на Гана не и достигна малко късмет да бие Германия.

Link to comment
Share on other sites

Австралия - Сърбия 2:1 май това е бил по-интересният мач. Жалко за сърбите и жалко, че на Гана не и достигна малко късмет да бие Германия.

На Гана не късмет, а класа не им достигна. Направиха толкова много прилични атаки и всички до една ги осраха като кифладжии я с некадърно спиране, я с прекалено бавене. В следващата фаза никой няма да им прости такива "пропуски".

Link to comment
Share on other sites

Тоя Йозил е голям талант. Май в следващата фаза, английските табуретки ще бъдят пратени в къщи по живо по здраво.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Германия вчера бяха на кантар с Гана.

Моята прогноза е 2:0 за Англия срещу Германия. Предполагам ще се отпушат малко...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ех как ми се иска жабарите да глътнат въздух този мач, ама няма голяма вероятност да стане.

Link to comment
Share on other sites

Е как? :) Да паднат естествено, което като гледам как играят дотук, е напълно вероятно. Очаквах жабарите да са супер настървени в този решителен за тях мач, но явно са презадоволени от трофеи и не им се играе :lol:

 

 

Уникален мач, много инфарктен, на моменти ми спираше сърцето, че гадните жабари ще изравнят и продължат напред. Най-накрая някой да ги бие с техните методи

Link to comment
Share on other sites

Мама ви италианска, БОЙ ПО ГЛАВАТА!

Жалко, че и нахалните англета оцеляха. Такива измислени отбори ... хвала на Словаците.

Link to comment
Share on other sites

Много драма в последните минути, ей! Третият гол на словаците ме изпълни, че даже прелях от кеф :) Бравос, "шампионите" да ходят да пият капучино.

Link to comment
Share on other sites

Точно така, Виктория! Наздраве!

 

Днес КЗЛ е КЗИ. Полет на АлИталия се композира! laughing.gif

 

Абе финал Словакия - Нова Зеландия бе! beer.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Жабарите сцепиха мрака, оставaйки последни в групата. :lol:

Франция също, а това бяха финалистите от миналото световно :beer:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...