Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

Гледам няма такава тема, а утре е откриването на Мондиала. Нека в темата обсъждаме представянето на отборите и играчите. Кои са вашите фаворити? Аз ще стискам палци за Аржентина и Холандия като отбори, а за играчите, ще се радвам ако Лео Меси стане голмайстор на първенството.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Аз се надявам изненадата на Мондиала да стане някоя африканска държава, да стигне поне да четвърт финал. И дано Италия, Германия и Англия не преминат груповата фаза.

Link to comment
Share on other sites

италия и испания са моите фаворити.

въпрос - от колко е откриването на първенството и в кое време ще става излъчването на мачовете, до колкото знам ще дават по 3 мача на ден?

Link to comment
Share on other sites

италия и испания са моите фаворити.

въпрос - от колко е откриването на първенството и в кое време ще става излъчването на мачовете, до колкото знам ще дават по 3 мача на ден?

 

от 17 е мача на ЮАР,21.30 е следващия. Фаворити за мен са Бразилия и Испания,но ми се иска повече испанците да дигнат купата,Англия и Италия като стил на игра в момента най-много до 1/4 финал ще стигнат :)

Link to comment
Share on other sites

Южна Африка срещу Мексико - 11 юни 17:00 по БНТ 1

Уругвай срещу Франция - 11 юни 21:30 по БНТ 1

Корея, Южна срещу Гърция - 12 юни 14:30 по БНТ 1

Аржентина срещу Нигерия - 12 юни 17:00 по БНТ 1

Англия срещу САЩ - 12 юни 21:30 по БНТ 1

Алжир срещу Словения - 13 юни 14:30 по БНТ 1

Сърбия срещу Гана - 13 юни 17:00 по БНТ 1

Германия срещу Австралия - 13 юни 21:30 по БНТ 1

Link to comment
Share on other sites

италия и испания са моите фаворити.

въпрос - от колко е откриването на първенството и в кое време ще става излъчването на мачовете, до колкото знам ще дават по 3 мача на ден?

15:00 Зов от Африка: Студио Мондиал 2010 и Откриване на Световното първенство по футбол 2010 – пряко предаване от Йоханесбург (Южна Африка)

Maчовете варират от 2 до 4 на ден. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм върл фен на Холандия и смятам, че ако Робен/ван Перси/Снайдер не се счупят, отборът ще стигне до финал. От африканските отбори не очаквам нищо - много статии четох за "скрития коз" Камерун - голям смях. Иначе не знам защо искам Англия да се провали заради Руни :) Тооолкова много разчитат на него, че ако се издъни, ще бъде priceless.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм върл фен на Холандия и смятам, че ако Робен/ван Перси/Снайдер не се счупят, отборът ще стигне до финал.

 

http://worldcup.bg/news/Fizioterapevtut-na-Roben-Arien-e-gotov-da-igrae-sreshtu-Daniya.613.html

Уж е готов Робен за игра, дано ако го пуснат в първия мач се е възстановил напълно, че да не отпадне от самото начало.

 

Аз искам Португалия да се изложи тотално, най вече Роналдо, толкова ми е противен тоя.... гол да не вкара дано и да го контузят яко.

Link to comment
Share on other sites

Холандия, Аржентина, Англия. Надеждите ми са за Холандия - тоя отбор заслужава вече да вземе нещо! Иначе бих се радвал на успехи от Сръбска страна, но не разчитам особено...

Link to comment
Share on other sites

Получи се учудващо добър мач. Очакванията ми за надмощие на Мексико се оправдаха, но без резултат - доста грешки в защита и неточни отигравания в атака. Голът на домакините беше страхотен - перфектна контра, перфектен шут. Дали Тсабалалайка (или както там се казва) искаше да направи точно това е друг въпрос.

 

Много досадни бяха постоянните дандании от публиката, а и коментаторът се насра да повтаря "бафана-бафана".

Link to comment
Share on other sites

Имаше, защото вратарят беше излезнал напред.

 

Това някакво правило ли е ? Пък и за сметка на вратаря на гредата имаше футболист, който стоеше и гледаше гола от първия ред :)

 

едит: Мерси,че обясни Борка :)

Link to comment
Share on other sites

A player is in an offside position if he is in his opponents' half of the field and is nearer to his opponents' goal line than both the ball and the next to last opponent.

 

Сиреч по правило засадата е положение, при което нападателят е по-близо до гол линията от топката и предпоследния в защитата. В случая вратарят беше предпоследният, а защитникът - последният.

Link to comment
Share on other sites

Звуците не знам, но националната ни телевизия е за закриване. Как не ги е срам да излъчват в тая резолюция, с толкова компресирана картина и с този коментар. Та това дори не е 16:9. Просто :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...