Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

С това 2:0 май Чили бяха до тук. Пък кой знае, имат 2-рото полувреме да се доказват. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Кака още има време за 2ри жълт... спокоен съм.

 

_______________

 

И Пепи Василев само влече "Жоро" от "Дневник" към жалкото си ниво.

Link to comment
Share on other sites

Холандците не ги виждам следващия мач... А Ван Пършо че е некадърник се доказва с всеки следващ мач...

 

Жалко за Чили. Започнаха отлично и даже ми вдъхнаха надежда. Бразилците обаче ги потрошиха. Дано успеят да направят нещо, но дотук просто се разбиват в отбраната им и така и не могат да стигнат до сносен удар... А след тия 2 парцала се и уплашиха...

 

Съдията за сметка на това кефи изключително! Дано да е така до края!

 

off - Друго си е ледена бира от пресен кег beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Холандците не ги виждам следващия мач... А Ван Пършо че е некадърник се доказва с всеки следващ мач...

Не ги отписвай толкова бързо. Бразилия са фаворити, но и холандците имат няколко отлични играчи.

Link to comment
Share on other sites

Все повече замирисва на финал Аржентина - Бразилия.... Не знам обаче дали играчите на дебелия гном ще се справят със защитата на тъпия гном....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ехх, те осминафиналите не са минали дето се вика и рибата я сложихте в тигана. Бразилците не можаха да бият Португалия например. Малко май е рано за такива прогнози :)

Link to comment
Share on other sites

Държа да отбележа, че не се ангажирам изцяло с точна прогноза. Раное е още. Затова само казах ЗАМИРИСВА. От видяното дотук така изглежда.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че, ако Испания се събуди се сети, че е крайно време да вдигне оборотите,и заиграе както може срещу Португалия, това може да се окаже повратния мач за тях в турнира. Също така е от значение Дел Боске да разкара Бускетс от титулярния състав, да пусне Силва, Вия да спре да прави циркове и накрая Торес и Фабрегас да се посъвземат след контзуиите.

Абе тоя ван Перси нищо не играе до тука. Голям е кавал.

Link to comment
Share on other sites

Все повече замирисва на финал Аржентина - Бразилия.... Не знам обаче дали играчите на дебелия гном ще се справят със защитата на тъпия гном....

 

 

 

 

laughing.gif lol.gif w00t.gif

Ххахахахахаха....

Точно така си е!

 

Въпреки, че коментатора, каза за дебелия гном, че бил невиждан прагматик lol.gif

 

Аз смятам, че Германия спокойно може да опъне Аржентина! Освен , ако не зачетат 3 гола от засада!

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че, ако Испания се събуди се сети, че е крайно време да вдигне оборотите,и заиграе както може срещу Португалия, това може да се окаже повратния мач за тях в турнира. Също така е от значение Дел Боске да разкара Бускетс от титулярния състав, да пусне Силва, Вия да спре да прави циркове и накрая Торес и Фабрегас да се посъвземат след контзуиите.

Абе тоя ван Перси нищо не играе до тука. Голям е кавал.

:bgrin: Силва вместо Бускетс... Дел Боске да не е Марадона.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля, че Аржентина все още не са имали нито един сериозен мач и още е прекалено рано да се каже, че ще отидат на финал. Шансовете им срещу Германия ги определям около 40%

Link to comment
Share on other sites

laughing.gif lol.gif w00t.gif

Ххахахахахаха....

Точно така си е!

 

Въпреки, че коментатора, каза за дебелия гном, че бил невиждан прагматик lol.gif

 

Аз смятам, че Германия спокойно може да опъне Аржентина! Освен , ако не зачетат 3 гола от засада!

 

 

Според мен по-скоро е обратното - Аржентина ще си ги смачкат освен ако не им отменят 3-4 чисти гола...

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден Блатер категорично отрече нови дискусии относно видео технологиите, днес пее друга приказка:

 

http://uk.eurosport.yahoo.com/29062010/58/world-cup-2010-fifa-consider-goal-line-technology.html

 

Защо ми се струва, че организационното ниво на ФИФА не е чак толкова по-добро от това на БФС?

Link to comment
Share on other sites

Въпросът с видеонаблюдението не е толкова прост. Футбол се играе на много нива и не навсякъде се предават мачовете по тв. При промяна на правилата как ще се процедира в долните дивизии където няма камери или дори във висшите лиги на бедни страни като нашата примерно?!

 

http://sportcafe.bg/id_225759855_Tochna_nauka_li_e_futbolat?

Link to comment
Share on other sites

Както сега се прави с баскетбола - в NBA гледат видеа, в зала Академик всички си псуваме съдията и сме доволни и щастливи :D

Link to comment
Share on other sites

:bgrin: Силва вместо Бускетс... Дел Боске да не е Марадона.

До сега Испания винаги играеше само с един опорен полузащитник.

Link to comment
Share on other sites

Въпросът с видеонаблюдението не е толкова прост. Футбол се играе на много нива и не навсякъде се предават мачовете по тв. При промяна на правилата как ще се процедира в долните дивизии където няма камери или дори във висшите лиги на бедни страни като нашата примерно?!

Е кое му е сложното? Кой го интересува колко прецизно е съдийството в долните дивизии и в забутаните държави? Тук не става въпрос дори за промяна на правила, а за използване на реални възможности за прецизиране на съдийството в международни срещи, когато залозите са наистина големи. Нещата са си ясни и точни и няма нито противоречия, нито усложнения.

 

Жалко за японците, малшанс.

Link to comment
Share on other sites

И мене, но като се стигне дузпи винаги е така.... Тази вечер съм силно за Португалия и след това искам да смачкат тия цигани на четвъртфинала punk.gif

 

Както и подозирах и както хич не ми се искаше преобладават циганета с наближаването на финалната фаза... angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Колкото видях от мача на Япония, те си играха просто като квартален отбор. Всичките им успешни пасове бяха по случайност. Атаките също. Изобщо не бяха сигурни на терена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...