Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

2рия картон чиста симулация и търсен контакт.

Съдията... в АЛЖИР - без вазилин.

 

 

Момък, ако ми кажеш сега, че не му подложи лакът нарочно, просто @$€№$%§№@$%@$§€@$. Това че го изигра с хващане за лицето мангалът е друга бира. Малкото кьосе гейско бе настървено още от предишното спречкване да мърсува. Мамичката му @№$%€@$€@. Поне 5 циганина с от 3 до5 сачми в калпавия да го !@€№%§№$%Ъ§€№ тоя боклук

 

ЕДИТ: За първи път коментаторите бяха на някакво прилично ниво! Стенли, сравни ги с всичко друго дотук и помисли пак.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Впрочем г-н Пайташев нямам нищо против него, разбира ги нещата. Обаче явно отдавна не е коментирал. Но е много по-добре от Пепи "Кума-лиса" Василев и оня бастун другия, който врещи за щяло и нещяло. А другия плешив в студиото, който говореше на махленски жаргон на мача на Англия ... no comment.

Гигова... тя сигурно може други работи.

 

Чичо (щом аз съм момък), оня се беше засилил от долна махала. Ако за всяко бутване с лакът се дава картон... ебати и критериите. Да, определено имаше контакт. Определено кака не трябваше да посяга - няма работа да посяга. Ама това е "обичайна практика", наложено е като нещо нормално и не може да се свирят такива измислени фалове и картони, пък на други да им чупят краката.

Точно като ситуацията с Италия днес. Да, строго нормативно погледнато имаше непозволена игра. Тя обаче по-всички критерии минаваше за "единоборство в наказателното поле". Нищо повече.

 

Това взе да се превръща в "Световно първенство за примадони 2010 ЮАР". И като излезе един отбор да игра мъжката и малко по-твърдо, като Нова Зеландия, и се почва песничката "фал, фал, фал, дузпа, гол и картон" за примадоните. Тия преструвки ... за паркетни занимания да ги пускат. Ние искаме футболни агрументи - не ръгби, а футбол (Ноза Зеландия си игра баш футбол).

Link to comment
Share on other sites

Момък, явно забравяш, че гледаме ФУТБОЛ. Специално в тази ситуация подлагането беше НАРОЧНО, без значение крайния резултат. Ако ти се гледа екшън, има NHL, ръгби и прочее.

Link to comment
Share on other sites

Коя ситуация има подлагане, чичо? (че така написано не става ясно - за Кака или за Ди Натале; то пък и в двете има съответно 1вата удар с лакет, 2рата непозволено задържане)

http://www.youtube.com/watch?v=m4ymCaR1mKM&feature=youtube_gdata

и по-добро качество >

http://www.dailymotion.com/video/xdrali_kaka-s-red-card-yy-brazil-vs-ivory_sport

 

Не бъркай шаха с футбола.

 

____________

 

Зелнико, аз не съм пиян ама ти не отБИРАш фусбал :D

Link to comment
Share on other sites

Естествено че на Кака бе, лъжеш че си спрял да пиеш, тиквенико laughing.gif

 

Тая чупка у лево е случайна, нали? Гнасното гейче още преди това предизвика скандал! И понеже го отсвириха реши да търти на ината си, както и друг път е правил! Пак казвам - язък му за таланта на тоя боклук!

 

ЕДИТ: Ти че си пиян няма лошо, ама ти се губи причинно-следствената връзка laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе , че Кака си го изигра кавалската няма спор , ама и печката преувеличи малко с падането и хващането за главата. Жълтия за Кака си беше на място , ако не си беше изкарал първия 2 минути по-рано всичко щеше да е 6 , ама и "слонът" трябваше да отнесе 1 жълт.

Link to comment
Share on other sites

Брикетът симулира удар в лицето! Всеки би го направил в такава ситуация! Редно ли е обаче един опитен футболист, лежащ и на славни лаври и на огромни трансфери, да се държи като простак в ма'алата и да подлага така лакет нарочно??!?

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Ти че си пиян няма лошо, ама ти се губи причинно-следствената връзка laughing.gif

Щом ще си говорим за връзки ще се правя на заспал - викат, че прекъсвало такива безмислени сПорове.

 

И да не забравяме, Сръбия Шампион!

Link to comment
Share on other sites

Не заспивай бе! Пиющите не правят така! Поне не по тъмно, аматьор laughing.gif

 

Сърбия не знам, но като гледам така Слоновете са способни да отнесат и скуадри, и испански фурии, френски мекерета да не говорим!

 

Което е по-притеснитално - ако 6-ти номер е трамвая.... ще е жалко наистина

Link to comment
Share on other sites

Италия точно едвам стихнаха до раенството. Дузпата беше пресилена, освен това играха хубаво само първото полувреме докато изравнят. Освен това от всикчите удари на Италия имаше само три хубави- двата на Монтоливо и последния на Каморанези.

За мен втория гол на фабиано не трябваше да бъде прзнавам. Тоя та с едната, т с другата ръка я поема тая топка. Па после съдята отишал и си лафи с него и пуска невинни бъзици, все едно са някви стари дружки. Контузията на Елано съвсем не беше заради африканеца. Елано беше този, който скочи по- бурно със шпагата. А на Кака за какво му беше да го прави тва изпълнения. Все едно го направи някой български кавал. Отбора му води, той малко по-рано си беше изкарал вече картон. Тва, което направи беше абсолютно нарочно.

Link to comment
Share on other sites

Италия точно едвам стихнаха до раенството. Дузпата беше пресилена, освен това играха хубаво само първото полувреме докато изравнят. Освен това от всикчите удари на Италия имаше само три хубави- двата на Монтоливо и последния на Каморанези.

За мен втория гол на фабиано не трябваше да бъде прзнавам. Тоя та с едната, т с другата ръка я поема тая топка. Па после съдята отишал и си лафи с него и пуска невинни бъзици, все едно са някви стари дружки. Контузията на Елано съвсем не беше заради африканеца. Елано беше този, който скочи по- бурно със шпагата. А на Кака за какво му беше да го прави тва изпълнения. Все едно го направи някой български кавал. Отбора му води, той малко по-рано си беше изкарал вече картон. Тва, което направи беше абсолютно нарочно.

 

Това нарочно е израз на детската му простащина на тва момче! Трети и последен път повтарям - язък му за таланта!

 

Красивото повторение, в което се видя как съдията е ВИДЯЛ и РАЗБРАЛ играта с ръка на Фабиано, която фактически бе двойна. Дори да приемем второто повеждане за рамо, първият допир си беше ръка! РЕЗИЛ! Няколкото неприятни контузии на Бразилски играчи НЕ бяха по вина на Слоновете. И в двата случая играчите на Дунга се нанизваха сами.

 

Още веднъж - Бразилия надигра Слоновете, но мача бе опорочен от некадърен съдия - ФРЕНСКО гевезе.

Link to comment
Share on other sites

Красивото повторение, в което се видя как съдията е ВИДЯЛ и РАЗБРАЛ играта с ръка на Фабиано, която фактически бе двойна.

Дам , след този тънък момент , който уловиха камерите ми е интересно дали ФИФА ще предприеме нещо срещу съдията.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно малоумен съдия, а нашите нещастни коментатори слепи ли са не знам, ама тая игра с ръка въобще не я отчетоха... Дрънкат си техните простотии и тва е...

Link to comment
Share on other sites

Аз като го гледах тва повторение със съдята и Фабино имах чувството, че му казва:" Ее айде ся признай си, имаше ръка. Видях я аз,ама от мен да мине."

Link to comment
Share on other sites

Нима нямаше игра с ръка, че и втори път помощ с ръка при втория гол на Фабиано?
K'во да е нямало игра с ръка, тоя по-добре да я беше хванал топката под мишница и да се опита да влезне барабар с нея във вратата... Бахти и рамото, ония първо си поведе с длан топката, след това я спря на бицепс, епа да беше направил волейболна забивка, като му тръгна...
Още веднъж - Бразилия надигра Слоновете, но мача бе опорочен от некадърен съдия - ФРЕНСКО гевезе.
Ами да, явно е навик, когато френския футбол се проваля - френските съдии се стараят да провалят футбола на останалите...

 

П.П. Предпочитам тези коментатори, пред ония дебили, дето водеха ШЛ по бТВ... На терена вкарват гол със задна ножица и рикошет от двете греди, коментатора през това време обяснява как се запознали майката и бащата на страничния рефер... Или колко пъти до сега в историята на първенството играч бил пръднал, докато отпразнува гола си...

Link to comment
Share on other sites

Кака си изчисти жълтия картон, кво има да му се чудите :)... Лошо щеше да е ако на 1/8 финал бе получил жълт и беше пропуснал 1/4 финала

Link to comment
Share on other sites

Мнооого ме е яд за Кот д'Ивоар с тоя измислен втори гол се се преобърна мача. Кака няма какво да реве и да се жалва, Raptor е много прав като казва, че той си е виновен и е пълен келеш. Дано само Кот д'Ивоар да победи следващия мач , а португалците да сбъркат, с две победи обаче, не мисля че бразилците ще са надъхани за победа срещу Португалия, по-скоро към равен ще отиде мача.

 

 

3:0 за Португалия дотук, май само чудо може да изкара Кот д'Ивоар от групите. Тея корейци много слабо играят, няма и помен от играта им срещу Бразилия.

 

Станаха 4, май в КНДР пак ще забранят гледането на мачовете.

Link to comment
Share on other sites

Според мен семейството на треньора на КНДР вече е арестувано, а отсега се правят разчети за футболистите кой в коя мина ще работи laughing.gif

 

Жалко за швейцарците. Поредният съдия малоумник им съсипа мача. Откъде по дяволите Саудитска арабия ще ми има съдии като за световно първенство?!?!?!angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах, че са четирима и са в неизвестност, явно слухове всякакви. Иначе испанците добре играят, Торес пропуска доволно, но ако продължават така поне един гол още ще вкарат. А съдията пожали Вия за този удар, беше си за картон. Прави ми впечатление как се толерират по-голямите отбори.

 

Как може да я пропусне Вия тая дузпа, все се чудя, уж много добри нападатели, а пък редовно пропускат дузпи. Преди време Стоичков или Зидан като застанеха зад бялата точка, вече се знаеше, че ще има гол. Сега нещо няма такива играчи. Не че има значение този гол за испанците ама е някак си смешно футболист от класата на Вия даже да не уцели вратата.

Link to comment
Share on other sites

Испания не знам ... те въобще вярват ли си, че с толкова пропуски могат да бият някой след групите? При това ниво на защитния футбол на световното? Не, че не ги харесвам ама много несериозно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...