Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

М да не го виждам, щото тва в неделя беше хамалщина не беше футбол. Тва дето го правеха Ван Бомел , Де йонг и останалата банда ахмаци е далеч от футбола. Дори Интер, който победи Барселона с така наречение антифутбол, игра чисто и беше далеч от подобен начин на игра.

Предлагам следщаия финал да се съберете тука 5 човека от форума, разбирачите така наречените и да го изсвирите, бил той в ШЛ на ЕП или СП. Тогава да ви видим.

А да и ненадминатия магьонсик Робен можеше да реши мача- два пъти, и двата пъти изигра положението в стил Йовов. Да му е честито на холандчето.

И "ла чикия" са шампиони, видяхме ги иначе колко стуват божествата Аржентина, Бразилия и тем подобни паляци....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Хехе, явно Кайзера ми е прочел мислите: :)

 

Бекенбауер: Финалът на световното беше антиреклама на футбола

 

Легендарният бивш германски футболист Франц Бекенбауер се изказа остро срещу качеството на футбола, който предложиха Испания и Холандия във финала на световното първенство. Според него двубоят е бил слаб и е бил като "антиреклама за играта".

Link to comment
Share on other sites

ЛАЙзера нещо много отворен го дава... да видим какво е мецал за Маншафта през 2006, 2008 и преди отпадането какви ги е дрънкал - просто ми е интересен.

 

___________

 

Я да видим други какво казват >

 

 

"Този грозен, вулгарен, тежък, затворен, отвратителен, нелицеприятен стил беше използван от холандците, за да се противопоставят на Испания. Ако бяха спечелили - добре, цялата нация щеше да се радва. Но те пак загубиха и играха антифутбол. Боли ме, че моята любима Холандия игра по този начин", заяви още Кройф.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...