Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Стига бе, аз съм готов да си заложа колата и всичката техника вкъщи, че Германия ще отнесе Гана. Всеки друг резултат ще е нереален.

Link to comment
Share on other sites

Никога не прави подобни залози laughing.gif

 

Гана би Сърбия, Сърбия би Германия, няма нищо сигурно в това първенство. Което фактически е интересното!

Link to comment
Share on other sites

Никога не прави подобни залози laughing.gif

 

Гана би Сърбия, Сърбия би Германия, няма нищо сигурно в това първенство. Което фактически е интересното!

 

Гана би Сърбия, защото Сърбия изигра слаб мач, играха мудно и безидейно и направиха малоумна дузпа. Сърбия би Германия, зашото Германия останаха с човек по- малко от 32 минута и защото Подолски изпусна 987576897345 положения плюс дузпа. От друга страна днес Гана не успя да бие Австралия, които бяха с човек по-малко от 25 минута.

Link to comment
Share on other sites

Той Подолски и той ми е един германец и той, горкия. Ама мохабета беше че няма да стгнат финал, поне аз затова се боря де. Че ще бият Гана е ясно, щото няма как иначе. Все пак и пари трябва да се правят на това първенство. Да не би да е направено за наш кеф случайно. Немците ще минат, но ги виждам максимум до четвъртфиналите. Нагоре няма да ги бъде.

Link to comment
Share on other sites

Германия и Гана правят Х. Сърбия бие австралийците, щото тия пичове, половината им отбор няма да играе. Словенците бият Англия, а Алжир бият САЩ и първенството става мноооооого красиво!

Link to comment
Share on other sites

Мексиканците ще направят нещо голямо според мен , а от големите отбори до сега , като че ли само аржентинците играха със самочувствие и то чак втория мач.

Link to comment
Share on other sites

Германия и Гана правят Х. Сърбия бие австралийците, щото тия пичове, половината им отбор няма да играе. Словенците бият Англия, а Алжир бият САЩ и първенството става мноооооого красиво!

Тва ако го мислиш наистина.... (shake) Ако твоите прогнози земат, че станат, ще те черпя с квото кажеш.

 

Мексиканците ще направят нещо голямо според мен , а от големите отбори до сега , като че ли само аржентинците играха със самочувствие и то чак втория мач.

 

Арженнтиците играха досега с нивки отбори и с тва нападение, което разполагат логично си победиха и в двата мача. С тая никва тактика и с Марадона, който няма нужните спсосбности за треньор на осминафиналите или максимум на четвъртфиналите, като се паднат срещу някои сериозен и грамотен отбор, който знае как да играе, ще си заминат.

Link to comment
Share on other sites

Аз очаквам приятната изненада на това първенство да е Швейцария. Имат добри футболисти на всички постове, опитен треньор и играят много дисциплинирано. Мисля, че могат да стигнат доста далеч, в зависимост от противниците, с които ще играят по-нататък.

Иначе, стискам палци за Ла Фурия. Би трябвало да победят сравнително лесно в оставащите два мача от групата.

Забелязвам, че не малко хора започнаха да отписват немците вече, което може да се окаже голяма грешка. Сигурен съм и аз, че ще победят Гана и ще прескочат групата.

Довечера ще е първият тест за Бразилия, щото КНДР не бяха мерило за истинските им възможности. Сега ще си проличи в каква форма са Кака, Робиньо и Фабиано.

Англичаните очевидно не са в добра форма. Изморени ли са, скарани ли са, не знам, ама не може онази интрига с Тери и Бридж да не си оказва влияние.

Италия и Франция до този момент са очаквано слаби. Тях съм ги отписал отдавна за нещо по-голямо.

А който не е преживял ревът на вувузелите след тежък махмурлук, не е мъж :)))

Link to comment
Share on other sites

Тоя коментатор кьорав ли е бе? Баба ми още на първото повторение видя, че има докосване с глава от новозеландец. Шмелц беше в засада и трябваше да му я свирят, ама поне ще стане интересен мач сега.

Link to comment
Share on other sites

Поздравления за великото новозеландско опълчение! laughing.gif

 

beer.gif

 

Мондиала дотук показва, че вече целият свят се научи да играе футбол! Само такива като нашите забравиха как mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Тия момчета в бЕло ме израдваха. Е такава игра обичам! Твърда, мъжка! А не като разни спецове от Цески и Уесека - дето като отидат в национала и реват като женички от лош терен, груба игра, умора и еди-си-какво.

Лакти раздвало момчето от Нова Зеландия... еми бонбони ли да им даде? И тая дузпа... трудно друг отбор, различен от Италия, ще получи право на такава.

 

Сега да си взимат билети за общ полет с другите "спИцялни" - Франция, Англия и Испания (а да видим и Португалия) - и да реват заедно по пътя на връщане как те са вИлики, пък световното не им е било интересно, щото е имало само Загорка пък те пият Старопрамен.

Link to comment
Share on other sites

Поредното измъчено равенство на Италия. :)

измъчено равенство? След 18 удара на 3 и 15 корнера на 0 се казва опълченците на шипка

Link to comment
Share on other sites

измъчено равенство? След 18 удара на 3 и 15 корнера на 0 се казва опълченците на шипка

 

Когато испанците губят по подобен начин - тогава противника е играл супер и испанците са зле, щото видиш ли не могат да играят срещу 10 човека в защита. Когато великите жабари правят същия мач са супер велика сила и са играли срещу опълченци и само малшанса им е попречил?!

Link to comment
Share on other sites

5 или 10 или 20 удара към вратата и какво... нищо. Добре, че свирнаха дузпата за да измъкнат поне равенството.

Пламен Константинов одеве много добре каза, че повечето отбори излизат с мисълта и нагласата да не загубят, а не с желанието да спечелят.

 

Тотален цирк във Франция: "Петлите" отказаха да тренират, Евра наби треньор :D

Link to comment
Share on other sites

Не, че нещо ама баш реакцията на Анелка е правилна. Трябваше някой да плюе в лицето на лудия. То цял свят знае, че тоя е не в ред.

 

Евала на момчетата от отбора, не може когато всички виждат как трупа се вмирисва от главата да си траят и натискат като мишки - ами наш'ти национали(?!?!?).

Link to comment
Share on other sites

Един чудесен мач, който за съжаление ме докара до истерия. Тоя френски боклук съсипа хубавата среща. Бразилия надигра Слоновете - да, но целия мач бе опорочен. Защо, питам аз, не видяхме нито едно повторение на положението, в което почти със сигурност имаше игра с ръка и дузпа за африканците??? Нима нямаше игра с ръка, че и втори път помощ с ръка при втория гол на Фабиано? Адекватно отразяване на тия събития можеше да промени хода на събитията. Иначе да - Бразилия надигра Слоновете. Но не само с игра. Свинщините на гей кьосето Кака няма да коментирам - язък му за таланта на това долно мекере!

 

Няколко мои лични изявления относно срещата:

 

1. На съдията, на съдията - дъщерята! (и туй е много културно и меко казано)

2. Малко конзола:

 

>Spectator attacks Bulforum_viewer with Vuvuzel sonic strike

>Bulforum_viewer takes 30 damage (+60% sonic defence)

>Bulforum_viewer attacks Spectator with front end vuvuzel rectal intrusion (+20% piercing damage)

>Spectator takes 290 damage (+100% critical hit, vuvuzel lost)

>Spectator Heals for 100 HP

>Bulforum_viewer attacks Spectator with KAVAL, critical hit

>Spectator takes damage of 210, weapon dropped, weapon destroyed

>Specator dies

 

 

Link to comment
Share on other sites

Свинщините на гей кьосето Кака няма да коментирам - язък му за таланта на това долно мекере!

2рия картон чиста симулация и търсен контакт.

Съдията... в АЛЖИР - без вазилин.

 

Оня дето уТепа Елано... той в ултрас агитката на еФЦе Лацио!

 

Фабиано има 2 от ръцете на господ... т.е. може и да му е по-голям от на марадона (нарочно с малка буква).

 

Инак, хубав мач стана.

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ме подлудиха коментаторите, единия беше бахти дървения философ, а другия беше толкова неестествен при радостта си от головетеmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...