Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

<личен пост>

 

що млъкнахте бря, тамън се бях разболял от добро настроение

я веднага някой >застъпник< на политическа партия Гаргаров спонтанно да забележи колко са смущаващи скоростите и пинговете към нелокалните сървъри

 

</личен пост>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нали знаеш, че копирането на МАК е престъпление? Или ся ще ми обясниш, как кой щял да ме хване. Може никой, но закво да трябва да го правя като спокойно може да не е по МАК.

 

Много искам да видя тоя член от Закон, по който се криминализира копирането на МАК адрес. При положение, че в Windows си го има като съвсем достъпна функция, без да ползвам каквито и да е помощни програми...

Link to comment
Share on other sites

<личен пост>

 

що млъкнахте бря, тамън се бях разболял от добро настроение

я веднага някой >застъпник< на политическа партия Гаргаров спонтанно да забележи колко са смущаващи скоростите и пинговете към нелокалните сървъри

 

</личен пост>

 

:rofl: :lol: Ахахаха ей тоя човек искам да го почерпя някой ден... за 2ри път ми оправя настроението днес

Link to comment
Share on other sites

Добре че е той :D

 

П.п Като се замисля едно време имаше още един веселяк, но неговия хумор беше друг.Ако не се сещата, става дума за Мечката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дали е сформирал политическа партия не знам, но суичовете му навяват предизборна кампания с тези картинки по тях.

Link to comment
Share on other sites

tedy след като изяде толква бой в темата за DHCP-то сега ближе рани и няма кой да поддържа пламъка.

tedy, ама ние с добро чуство бе човек ...

 

е щом трябва, ще те отменя, да видиш че и аз съм човек ... :

 

518881565.png

 

$7 суичовете на евроком дават по добър пинг от хладната кутия hau is dis posibl [horrified]

 

 

/me се шмугва в окопа и зачаква шрапнелите

 

okop.png

Link to comment
Share on other sites

furiozo нещо е изчаткал днеска :laughing: Айде като ще сравняваме тестове пуснете нещо задокеанско примерно NY - малко да се разнообразим :laughing:

Link to comment
Share on other sites

@furiozo, не ближа рани бе човек :) просто като по-мъдър, се оттеглих от глупавия спор, който май и без мен продължихте с подобаващи приказки. Даже някои постове може и да съм пропуснал, щото ако видя всичките, ще трябва да се поднови войната :bgrin:

Айде и аз като човек да се намеся, защото видях, че и без мен успяхте мощно да осерете темата, само дето само на мен се дърлят повечето тук ха съм се обадил.

518944199.png

:P

А резултата на Wispera мисля седи добре до твоя по-горе ;) . Та понеже в една друга тема стана въпрос че с устройства за $10 не можело да има хубава мрежа, ти ся провокативно споменаваш за $7 на ЕК :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой да не каже нещо.Ето и от мен на ниската тарифа на Кулбокс.Незнам дали влошава връзката ама по същото влакно от 3 месеца ползвам и телевизията.

 

519248492.png

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Жоре, ето ти Париж и от мене:

 

522017880.png

<оффтопиц>

RaptoR лош, лош... :bgrin: :laughing:

</оффтопиц>

 

Едит /Мидекс/: Ти мани, ами и аз вадя към Париж почти като неговата скорост, че и с по-нисък пинг (51)... ;)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

абе не знам дали е от тва че тесвам с друг браузър или някой нещо е оптимизирал рутирането ама взех да изкарвам доста по нисък пинг към тоя парижки сървър ;[

 

522230639.png

 

имам чуството че производителнистта на браузъра и съответно на компютъра бая влияят на пинга от speedtest.net

Link to comment
Share on other sites

Нета на куулбокс може ли да се използва на няколко компютъра зад рутер?

 

Зависи от бройката ;) Тва беше един от въпросите ми преди да се пусна на тях. Казаха ми, че няма проблем стига да не са над 5 да кажем ;) Ясно е тогава, че пускаш на половината вход и резват. За 3 4 няма никой да ти направи проблем.

Link to comment
Share on other sites

Да пусна освен едно AP с SSID = CooolBox FREE и да пробвам кога ще ме изключат :D

 

Направо ще ти отговоря - точно никога.

Edited by PiToMeN
Link to comment
Share on other sites

Зависи от бройката ;) Тва беше един от въпросите ми преди да се пусна на тях. Казаха ми, че няма проблем стига да не са над 5 да кажем ;) Ясно е тогава, че пускаш на половината вход и резват. За 3 4 няма никой да ти направи проблем.

 

Към 10 са. Ама са офис компютри. Никой не се е засилил да сваля торенти.

Link to comment
Share on other sites

Зависи от бройката ;) Тва беше един от въпросите ми преди да се пусна на тях. Казаха ми, че няма проблем стига да не са над 5 да кажем ;) Ясно е тогава, че пускаш на половината вход и резват. За 3 4 няма никой да ти направи проблем.

 

Аз имам поне десетина мак адреса зад рутера, с тенденция да станат 30-40 и досега никой не ми е направил забележка :)

Link to comment
Share on other sites

Пак казвам, че е според зависи.За домашни абонати ми казаха, че това е ограниченито. Сега за фирма сигурно не е така.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...