Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Първо да се изфукам, че днес ми пуснаха цифровата телевизия.Вади невероятна картина дори и на обикновен телевизор.Невярвах, че ще усетя разлика, но уви :)

 

И аз да зарадвам тези от Кичука.Днес като бяха момчетата при мен ми казаха, че почти цялата фирма сега работила по мрежата там.До 1 месец както се каза май ще покрият в Кичука ама незнам точно в кой район.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А случайно,някой да знае кога ще дойдат в Тракия(и дали въобще ще идват :rolleyes: ),че този гигашит вече не се понася :sick :sick :sick

пусни си n3 няма да сгрешиш. Аз също чаках coolbox, ама накрая ми писна : ) Сега един приятел също ще минава от ггбит на тях ;)

Link to comment
Share on other sites

Не че искам да те отчайвам, ама май няма да е тая година Тракия...

:cry :cry :cry отчая ме,всеки път с голяма надежда поглеждам картата на покритието им и все се оказва,че живея от другата страна на "Берлинската стена"(сигурно в ГДР са били с по-надежден нет от гигашита :rolleyes: )

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

:cry :cry :cry отчая ме,всеки път с голяма надежда поглеждам картата на покритието им и все се оказва,че живея от другата страна на "Берлинската стена"(сигурно в ГДР са били с по-надежден нет от гигашита :rolleyes: )

 

Искаш да кажеш че освен Гигабит нямаш друг избор???

Link to comment
Share on other sites

н3 наистина ги хвалят, че били добре.Да ама като гледам и тяхната карта на покритието са на дереджето на Кулбокс.

 

Иначе не се учудвам, че съфорумеца е като при "Берлинската стена".До скоро и аз бях така за телевизията....Уж на центъра пък никой няма обхват ....Само ЕК и радвай се там.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш че освен Гигабит нямаш друг избор???

 

Ами освен гигашита,другият вариант е нетгруп.Там нещата също не са идеални(поне в моя квартал),но като цяло смятам,че Гаров е по-добрият вариант.Не искам да пускм заявка за него,защото по Закона на Мърфи,точно когато пусна поръчката и coolbox-a,ще дойдат и до моята родна стряха.Ако тази фирма обаче наистина през настоящата година няма да пуска кабели в Тракия,май наистина ще погледна като временен вариант на Нетгруп.Въпреки всичко,като чета форума и като слушам какво говорят мои приятели за coolbox-a и стигам до извода,че това е нета,който търся. Причините са няколко:

 

1.по-надеждна връзка

2.по-добър съпорт

3.по-добър ъплоуд(още се чудя как не са ме баннали от арена и замунда,за престъпно ниска скорост на ъплоуд)

4.телефон(край на едно друго иго-бтк)

 

Общо взето с един куршум,няколко заека :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами освен гигашита,другият вариант е нетгруп.Там нещата също не са идеални(поне в моя квартал),но като цяло смятам,че Гаров е по-добрият вариант.Не искам да пускм заявка за него,защото по Закона на Мърфи,точно когато пусна поръчката и coolbox-a,ще дойдат и до моята родна стряха.Ако тази фирма обаче наистина през настоящата година няма да пуска кабели в Тракия,май наистина ще погледна като временен вариант на Нетгруп.Въпреки всичко,като чета форума и като слушам какво говорят мои приятели за coolbox-a и стигам до извода,че това е нета,който търся. Причините са няколко:

 

1.по-надеждна връзка

2.по-добър съпорт

3.по-добър ъплоуд(още се чудя как не са ме баннали от арена и замунда,за престъпно ниска скорост на ъплоуд)

4.телефон(край на едно друго иго-бтк)

 

Общо взето с един куршум,няколко заека :rolleyes:

ще работят и в тракия тази година. чакат да им излезе строителното разрешение и да влезе в сила за лятото. просто в момента имат зелена светлина за Южен, добро посрещане от районното кметство, а и в този район има голям глад за прилични доставчици. корпоративните клиенти по бул. Южен също биха им дошли тамън и затова са се съсредоточили на това място. ДЦЦ неслучайно също почнаха инвазията от там ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама coolboxa и n3 не се припокриват и милиметър. Все едно в комбина завладяват Плд :) , като и при 2-та услугата е на много добро ниво...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

затова вече се зарекох - никаква смяна, след Визио, ЕК Лан - може да са добри/лоши, но се отзовават на всякакви обаждания, следващия доставчик наистина трябва да ме впечатли с отношение, компетентност, загриженост и тогава да се реша :)

 

Аз по-добро отношение от това на Кулбокса не съм срещал.Ако чакаш по-добро няма да намериш, защото просто НЯМА ПО-добро!!!Например вчера имах проблем с единият сет-топ-бокс на телевизора.Веднага звъня на съпорта, с който съвсем между другото говоря безплатно, от телефона на Кулбокс.Прилично ме питат кой абонат съм, обясниха ми най-спокойно, че имат много техника и ще се наложи малко да поседя на слушалката, извинява ми се 10 пъти, че чакам на телефона, оправи ми проблема.После най-спокойно ми каза ако има проблеми веднага да звъня когато и да е.Тея дни щяли да ми звъннат да питат как е положението и т.н.Просто с кеф ходя да си плащам нета, защото не ми взимат парите като на свиня и дори да питам нещо не ми вика "незнам ни ма занимавай", а в офиса веднага ми се отговаря.Оная не е сложена само да събира пари...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Мдаа Кичука са го подхванали сериозно от всякъде :rolleyes:

 

136552652017229078841242675067mMEcX5OT1sSq3u3ZfPpZ.JPG

Това е на Даме Груев...

 

аз като гледам края на тоя месец сигурно ще имам и аз coolbox,преди седмица 2,мярнах тяхна кола до стадиона на билата в кичука...отделно и от към Васил Коларов да има кабел

Link to comment
Share on other sites

Сега малко информация за тези които са видели екипи тук и там...

Ще ги гледате постоянно из целият град :)

но това не означава че работят по еди си кой квартал или че ще пускат някой друг, фирмата не се занимава само с частни клиенти а там тарифите са други :)

Съответно и зоната на покритие е друга :)

Moderator @ cooolbox forums.

Стига с тея видях екип еди къде си etc :D

Link to comment
Share on other sites

С телевизията имаше доста проблеми и по моите наблюдение остана само 1 от тях.Замръзваше картината, насичаше, не работиха субтитри и се разминаваха канали на 2-та приемника

 

Аз съм с 2 сет-топ-бокса и проблема само, който остана е, че като пусна вторият сет-топ-бокс на стен-бай режим и остава след повторно включване на бял екран.Трябва да го рестартират централно и тръгва пак.По обещание на оператора и този проблем ще бъде решен до 15-ти.

Link to comment
Share on other sites

определено има какво още да се пипа по нея.все пак до началото на месеца беше безплатно за тестове, така че според мене е добре да не се бърза.

Link to comment
Share on other sites

То може и още да се просрочи с безплатният период.Поне така ми каза тази в офиса, че още незнаели от кога ще започне да се плаща.Те за това се мотат и с фактурата този месец.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В коя част на кичука си?

Горещото каре затваря следните булеварди и улици:

Александър Стамболийски, Димитър Талев, Никола Вапцаров, Стефан Стамболов, Петър Динеков и Коматевко Шосе.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

вчера докато си проверявах сметките е epay.bg, забелязах че може да се плаща през техния сайт месечната такса.Някой да е пробвал?

Link to comment
Share on other sites

вчера докато си проверявах сметките е epay.bg, забелязах че може да се плаща през техния сайт месечната такса.Някой да е пробвал?
Да наистина ги има в списъка на интернет доставчици в epay.bg.Днес ще идват да ми прекарват нета и ще питам.Ще пиша по-късно резултата.
Link to comment
Share on other sites

http://www.google.com/maps/ms?hl=en&pt...ac49e525b972846

Актуално покритие на Cooolbox И покритието на ОФИС пакетите :)

 

 

V smirneski na Silistra dali ste idva skoro.

Виж картата от линка. Така като гледам няма да са скоро.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...