Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

има си оферта да платиш 5 и да получиш 6, но искам да предупредя че трябва по-предния месец да си платиш, защото автоматично ти се прави фактура за един месец напред.

пример:

сега не можеш да платиш за 5 (6) месеца почващи от септември, защото вече в системата им е влезнала фактура за месец септември и тя не може да влезе в примоцията. ако платиш сега за 5 (6) месеца даваш към 150лв за малката тарифа - 5 месеца+септември и всъщност стават 6 (7) месеца.

 

малко е омотано и малко се озъбих кат видех касовия бон, ма сега съм спокоен че чак януари ще ходя пак на касата да платя пак за 5 или 10 месеца :)

 

чудя се ако се наканя си преинсталирам омазаната кошница как ли ще фръкне нетя :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ей ся платените ботове на разни други фирми ще те изядат, че макар и към свои сървъри, пак не е нещо особено :)

Така че не се връзвай, от сега предупреждавам :)

Link to comment
Share on other sites

Аз знам че скоростите на Cooolbox са много добри, но искам да ви напомня че да давате тестове точно с трите сървъра които са собственост на ITD не е особено представително ...

Link to comment
Share on other sites

добре , хвана ме, ама все пак от толква много сървъри точно тия не искаме да ги гледаме.

 

и не ме разбирайте грешно , аз знам че и към други пак са отлични скоростите...

Link to comment
Share on other sites

Знам, но още преди CooolBox да дойдат в града, не знам защо, всички гледаха да дават Пловдив, София и Франкфурт, в краен случай Лондон. Хората традиционно си тестват с тях, а аз от теб разбрах, че са на CooolBox, защото никога не съм обръщал внимание на това.

Link to comment
Share on other sites

Знам, но още преди CooolBox да дойдат в града, не знам защо, всички гледаха да дават Пловдив, София и Франкфурт, в краен случай Лондон. Хората традиционно си тестват с тях, а аз от теб разбрах, че са на CooolBox, защото никога не съм обръщал внимание на това.

Защото преди да дойде Coolbox, сървъра към София беше на Мегалан, а Frankfurt беше някакъв си техен и скоростите бяха що годе реални.

 

Сега чисто и прости си давате локалната скорост, което не е реално

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

то лошо нямаше, до момента когато някой даде резултат 80 мбит от Франкфурт, от тогава не ме кефи особено да гледам резултати с тези сървъри.

Link to comment
Share on other sites

айде сега да направим състезание за най-бавен спиид тест ;)

 

Port Moresby, Папуа Нова Гвинея ;О

 

542088603.png

Да се съзтезаваме :laughing:

 

Gaboron, Ботсвана

542484097.png

Link to comment
Share on other sites

айде сега да направим състезание за най-бавен спиид тест ;)

 

Port Moresby, Папуа Нова Гвинея ;О

 

Хахахахахаха хохохохохохо :rofl:

 

furiozo направо ме размазва на моменти :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

От известно време съм на КуулБокс. Само една дума - перфектен.

 

Пуснах го на wireless и редовно си правя 15 mbit down/10-15 mbit up със сървъри из Западна Европа.

 

Добре, че се махнах от ЕК.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае дали куулбокс са в Кичука около тормпета :) ? Ако ли пък не ако може да ми кажете читав нет с модем в този район.

ТОВА е карето на покритие в Кичука.Стига до ул.димитър Талев.Тромпета е малко по-нататък!

Edited by Gyumishev
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...