Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

И затова са на първо място по надеждност на автомобила, че и не само... 

 

В една от класациите:

 

На предпоследно място е италианската Alfa Romeo с 46% автомобили, стигнали до автосервиз през първата година.

 

 

Както е казал поручик Галицин ,тия могат да правят паста и сладолед... Стефчо, голямо име имат...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И затова са на първо място по надеждност на автомобила, че и не само...

 

В една от класациите:

 

 

Както е казал поручик Галицин ,тия могат да правят паста и сладолед... Стефчо, голямо име имат... :laughing:

дори да се наложи да харча мои пари пак бих купил Алфа пред Шкода или която и да е френска или японска чикия. За гтр не говорим :-D
Link to comment
Share on other sites

Всеки път прибирайки се от работа минавам покрай този сериозно модван F150 и се чудя дали да не спра и да питам собственика на сервиза колко му иска. :)

Snapshot_rig.jpg

Link to comment
Share on other sites

Всеки път прибирайки се от работа минавам покрай този сериозно модван F150 и се чудя дали да не спра и да питам собственика на сервиза колко му иска. :)

 

Ти го питай и колко гори, ако изобщо това е фактор за тебе.... :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Ми такива са фактите, Весо - водят във всички класации японците, чекни. 

И като чекна какво ? Ще се промени с магическа пръчка, това което виждам със собствените си очи ?

Link to comment
Share on other sites

И какво виждаш? От собствени наблюдения виждам колко пъти влиза Vw, opel i fiat по ел частта и колко японците. Не разбрах и на ГТР-а кво му е. Това че се чипосва у хвърля скоростни кутии? Ми то е при всички, дори АМГ.

Link to comment
Share on other sites

Писал съм нагоре какво виждам, но не е важно. Просто споделих опит, за разлика от бойфенчетата, дето са тука да си ги мерят. Както и да е.

Link to comment
Share on other sites

Опелите не гният, те стават по-бързи.

Ъхъм... Щот при рЕзко подаване на газ и в следствие повишените вибрации, успяват да изръсят по нЕкое кило ръжда на пътя и поради рЕзкото олекчаване се изстрелват напред като куршуми....

Link to comment
Share on other sites

Писал съм нагоре какво виждам, но не е важно. Просто споделих опит, за разлика от бойфенчетата, дето са тука да си ги мерят. Както и да е.

 

Поправи ме ако греша, ама ти говориш за стари автомобили, бая стари... Там е една вълшебна мъгла.... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм... Щот при рЕзко подаване на газ и в следствие повишените вибрации, успяват да изръсят по нЕкое кило ръжда на пътя и поради рЕзкото олекчаване се изстрелват напред като куршуми....

 

Ти майтап, ама съм виждал как при натискане на съединител, той потъва... Но не като на скъсано жило, а като на криеница... Дупката беше като за 45 номер буфка...

Link to comment
Share on other sites

Добре, че има толкова много марки и толкова заблудени да искат да стават ватмани, че да има повече истински коли за нас. :)

Link to comment
Share on other sites

Да има как да съберат всичките с пърдялниците да си мерят пишките само на определени, отдалечени места, докато естественият подбор не вразуми останалите живи....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

До 15 години макс, лични автомобили управлявани от хора ще има само по пистите, така че ще е все тая какви са, понеже термина "кеф от шофирането" ще е нерелевантен.

Link to comment
Share on other sites

До 15 години макс, лични автомобили управлявани от хора ще има само по пистите, ...

 

Многооооо, ама много оптимистичен срок си сложил. Да не говорим пък в страни като нашата кога точно ще се случи това...:)

Link to comment
Share on other sites

Там някъде...когато оправят всички пътища, щото 30 години не им стигнаха да ги оправят, та поне в следващите 30 дано запълнят всички дупки. Ако сега пуснат някъде 2  "гугълки" една срещу друга, много ще ми е любопитно когато се разминават, как точно ще избегнат дупките, когато ги има в изобилие и в двете платна - май трябва да им вкарат специален софтуер само за България. :lol:

А иначе кола без шофьор - мечтата на Дедо, който много обича да го возят...тъкмо няма да плаща на шофьор. :laughing1:

 

А между другото вчера чух по новините, как в някаква малка циганска махала (забравих  в кой град) им били асфалтирали идеално улицата, обаче ония решили, че за да не карат бързо колите покрай тях, грабнали 2 кирки и оформили няколко кратера по протежението на цялата улица....гениално. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...