Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи, ако до 5 години още не са пуснали масово производство, аз ще пусна! :) Трябват още 5 за да изядат хляба на останалите, и още максимум 5 да се сетят да оправят законодателството. Иначе прототипите на големите корпорации са готови и се справят от прилично до супер!

Link to comment
Share on other sites

От прилично до супер, на празен тестов трак с перфектни условия, огромни знаци и пешеходци, които очакват умната кола да мине, за да скочат пред нея и тя да спре.

Link to comment
Share on other sites

Мдааа, скоро едва ли ще видим безпилотни коли масово по пътищата, а някои едва ли ще ги доживеем... Иначе аз ще купя от първите и ще си монтирам кег и инсталация за бира.... :laughing: 

 

:beerchug  

Link to comment
Share on other sites

Спирачките са добре,но пак ми тече гарнитурата на картера...За 1200км навъртяни тия дни ми цоцна към 1/2 литър от тая дупка долу.

Link to comment
Share on other sites

Ем а де...Нямам време сега.Другата седмица ще ида в един хондов сервиз тука в София.Така или иначе трябва да сменям лагер на главината.

Link to comment
Share on other sites

Ами кой на каквото случи - аз на моята за последните 5 години съм й сменил само един маншон на полуоската, а я карам доста хайдушката по не много добри пътища....друг пък постоянно виси по сервизи щото това протекло, онова избило....на трети пък час през час все се намира по някой, който да го удари я отстрани, я отзад, докато си чака на светофара...абе...късмет.  :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Аз един накрайник, тампоните отзад, накладките... 3г само каране по павета всеки ден все едно съм тестови автомобил. Но в най-скоро време всичко гумено по задния мост ще се сменя, та може да се каже, че трябва да го броим и тва. 

 

Всякакви други намеси са си били по мое желание щото така ми е дошло на акъла.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ти тая кола само по сервизите я караш бе Которе...

Ами Ангеле не е баш тъй :D 3 пъти е ходила в сервиз за 40к изминати.И то за дребни работи лагер главина,Скъсани шпилки,защото идиотите от Диана са много големи.Сега просто исках да не доливам масло на всеки 5к км.Рано или късно щеше да се наложи да я сменя гарнитурата на картера,защото си беше спечена.Не съм си купил нова кола.Ясно ми беше,че все нещо няма да е наред :D А аз искам всичко да е ок.

 

едит:Скоро трябва да ида да ми  операт тапицерията :P

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Недей да я переш сега ;) трябва да е поне 30гр и то минимум 3 дни. Вервай ми. Познат ми е давал оборудването си да си мия салона - първо че излезе адската гняс - , съхна 2 дни при положение, че съм минавал 2 пъти само на изсмукване за да не остане влага в плата, но все пак си иска слънце и време.

 

Видене, сподели колко $ е боята на един детайл в сервиз Тракия, че моя бояджия е невъзможно да го ползвам в момента.

Link to comment
Share on other sites

Е няма да е сега.Като се стопли.За боята мога да питам един приятел в Труд,но май имат доста работа в момента :( 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

За боята съм готов до 100лв за 1 детайл да платя, но искам детайла да е направен "истински", а не да му избие ръжда след 6 месеца щото "не му се занимава" на бояджията да го направи. И кофтито е, че е елемент точно между багажника и бронята... а там вода има винаги застояла.

 

IMG_20150510_134833.jpg

:grin:  :grin:  :grin:

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Това е по-дълго от ФРВ, за вътре не знам дали е по-голямо. От класа на Шаран е.

Обаче е 5 местно, а ФРВ е 6 местно. За мен това 6-то място би било голямо предимство, ако сега избирах кола.

Link to comment
Share on other sites

Не знам в коя тема спорихме спорихме по въпроса, но да кажа, сега минах покрай училището на Родопи, където Виден излиза до него. Излее, че знак за забранено паркира ИМА. Катилите са го скрили зад дървото, в клоните, а на самото кръстовището седи само знак-а за неравностите и скоростта ли беше. Та там няма право да се спира. Който спре там да си прибира детето е педерас :)

Link to comment
Share on other sites

Видене, сподели колко $ е боята на един детайл в сервиз Тракия, че моя бояджия е невъзможно да го ползвам в момента.

 

Принципно 150. Ако е обаче някаква дреболия, иди на място се пазари. Колата ти е голяма веселба без задна броня... :)

 

Не знам в коя тема спорихме спорихме по въпроса, но да кажа, сега минах покрай училището на Родопи, където Виден излиза до него. Излее, че знак за забранено паркира ИМА. Катилите са го скрили зад дървото, в клоните, а на самото кръстовището седи само знак-а за неравностите и скоростта ли беше. Та там няма право да се спира. Който спре там да си прибира детето е педерас :)

 

Шсъ сетиш..... 

Link to comment
Share on other sites

Еми нямам избор утре след тенекеджията директно отивам в сервиз Тракия и ако са ок нещата я оставям. Мястото е 10 на 10см,грам не ме интересува дали ще личи че е боядисано, важното ми е да не тръгне ръжда.

 

А впрочем даже ми казаха да съм си карал без броня :D и без тва по-грозна няма как да стане.

Link to comment
Share on other sites

Днес пак ме удариха....един заспал чичак даде назад с изгнилото си паджеро и ми счупи стопа и задра прясно боядисаната броня..... явно никога нЕма ме сполети тоя късмет да имам кола без външни забележки за повече от 3-4 месеца, това е....предавам се  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Еми аз кво приказвам, имам чисто нова предна маска с ОЕМ боя ... и за кво да я сложа... някое прасе да ме лепне пак. Къде си боядисвал до сега колата или си ползвал доверен сервиз на застрахователя?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...