Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Не знам в коя тема спорихме спорихме по въпроса, но да кажа, сега минах покрай училището на Родопи, където Виден излиза до него. Излее, че знак за забранено паркира ИМА. Катилите са го скрили зад дървото, в клоните, а на самото кръстовището седи само знак-а за неравностите и скоростта ли беше. Та там няма право да се спира. Който спре там да си прибира детето е педерас :)

Всички спиращи там, не зависимо по каква причина, са... ПЕДЕРАСИ!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами училището ( >>> https://www.google.bg/maps/@42.150389,24.739869,3a,75y,181.77h,91.39t/data=!3m4!1e1!3m2!1scF3Vis2xwj-xChdCNTsuYg!2e0?hl=bg)  преди кръстовището на Руски (след моста на Герджика) ?! То там са някакви мега анално податливи животни. ВИНАГИ спират върху булеварда, ВЪПРЕКИ, че има улица отзад до училището

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си ? До там и обратно се минава през светофар,2 еднопосочни улици , кръстовище ,обратен завой и е +350 метра към маршрута  . :)

Link to comment
Share on other sites

Днес пак ме удариха....един заспал чичак даде назад с изгнилото си паджеро и ми счупи стопа и задра прясно боядисаната броня..... явно никога нЕма ме сполети тоя късмет да имам кола без външни забележки за повече от 3-4 месеца, това е....предавам се  :Facepalm:

 

Вие с Коста сте некви тотални каръци, честно.... 

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си ? До там и обратно се минава през светофар,2 еднопосочни улици , кръстовище ,обратен завой и е +350 метра към маршрута  . :)

До там и обратно се минава през СЪЩИЯ светофар в едната посока и чак 350 метра не са. Еднопосочните улици са в посоката, в която искаш да отидеш и това, че са еднопосочни единствено помага. Не виждам причина да се спира на булеварда, след като има прекрасен паркинг отзад.

 

Още по-малко пък виждам причина някой да си вози детето до училище сам, след като училището има собствен транспорт и цената е горе-долу същата като да се разкарваш с твоя автомобил (като сложиш и амортизации, а не само бензина). Отделно, че децата се социализират в бусчето. Класик я имат същата услуга и общо взето излиза наполовина на цената на такситата, а пък колко време пести не е истина.

 

А най-готиното е, че още първия път нашия успя да им оповръща бусчето и сега последен го взимат и първи го оставят :)

Link to comment
Share on other sites

Пуснах го през гоогъл мапса и ми изкара 350м в едната посока . Скоро не съм минавал по тях , но преди бяха доста задръстени от магазините тези еднопосочни улици . Даже ми се е случвало някой да влезе срещу мен .

Link to comment
Share on other sites

Беше иронично... Разбира се , че не е ! Аз лично съм обикалял по 10-15мин за да спра правилно като ми се налага . Въпреки , че веднага след сградата има задънена улица , но все има място и няма да се пречи .

Link to comment
Share on other sites

мен друго ме притеснява... тия хора забелязали ли са как се засилват слизащите от моста... недай си боже някой ден някое "състезателче" да се засвятка докато си взимат децата ...и нали се сещате какво ще четем в черните хроники... нз как не им идват на акъла тия неща на хората, собствените си деца взимат от училище все пак...

Link to comment
Share on other sites

Намерих си тенекеджия и бояджия (отделни места), тенекеджията вече го ползвах доста съм доволен как направи елемента. За бояджията ще пиша в петък след като ми пръсне колата.

 

Тенекеджията се намира тук

ul. "Klisura" 4

 

http://goo.gl/maps/iVh9Y

 

Съвсем културен и точен човек.

Link to comment
Share on other sites

Пуснах го през гоогъл мапса и ми изкара 350м в едната посока . Скоро не съм минавал по тях , но преди бяха доста задръстени от магазините тези еднопосочни улици . Даже ми се е случвало някой да влезе срещу мен .

Нали се предполага да идваш отнякъде. Т.е. ти покрай светофара тъй или иначе минаваш и вместо направо правиш десен заобикаляш градинката, продължаваш направо и си там.

 

Магазините са малко по-надолу по Янко Сакъзов, а не покрай градинката. Надолу в дясно е учебния център, а в ляво има автомивка. Пред учебния център обикновено има и места за паркиране. Може да е около 300 метра наистина, но не е особено усилие да се минат и рядко има задръстване.

 

Предполагам на булеварда е по-лесно да се спре наистина, пък има и спирка, но аз специално не бих. Иначе е 3-4 лентов булеварда, та спрелите там не ми пречат толкова, колкото тези пред Алекото до пожарната.

Link to comment
Share on other sites

Всички спиращи там, не зависимо по каква причина, са... ПЕДЕРАСИ!

 

Абе карай направо - всички, даже и тия, дето минават от там са ПЕДЕРАСИ...аз затова и никога не минавам от там. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе карай направо - всички, даже и тия, дето минават от там са ПЕДЕРАСИ...аз затова и никога не минавам от там. :lol:

Аа..., не! Не, не... Някои са си обикновени мисири... с гущер на капака на барутника си.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

По повод един велосипедист, който вчера почти щеше да се качи на капака на една кола пред мен, когато пресичаше карайки с поне 20 км/ч една пешеходна пътека, да напомня - внимавайте в града, че хората вече са изтрещели...всеки може отвсякъде да ви се яхне на капака даже и без да разберете откъде ви е дошло. Аааа, да - и си купете по един видеорегистратор...понякога може да ви е доста полезен, особено ако не дай боже ударите някой неправилно пресичащ. :inqn

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=uWED8GFynOQ

Link to comment
Share on other sites

 

Реконтра - и в такова няма да се кача...малко ми е малко и ще ме е срам. :lol:

 

П.П. По повод по-горно ми клипче с пешеходците се чудя....ако системата на едно такова даде фира и блъсне пешеходец, кой ли ще е отговорен за случката... :notify:

Link to comment
Share on other sites

Производителя. Както и в момента се случва от време на време, като се прецакват някои системи. Във всеки случай предпочитам трафик съставен от компютри пред такъв от лелки и пиян джигити с купени книжки.

Link to comment
Share on other sites

Във всеки случай предпочитам трафик съставен от компютри пред такъв от лелки и пиян джигити с купени книжки.

 

Подкрепям. Но лелките и пияните джигити пак ще съставляват определен процент от автомобилите, като ще правят тъпотии, които ще объркват компютрите.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

За такива SAFE MODE режим и никакви опции за бърникане по системата. А луди пешеходци - гол да го барат. В смисъл не е виновен компютъра ако бръкнеш вътре под напрежение и те удари тока, примерно.... 

Link to comment
Share on other sites

Времето, в което всички ще са задължени да карат роботизирани автомобили е много, много далеч.
Аз визирах ситуацията при която 30% от автомобилите са роботи, а останалите са си нормални със стари лелки и пияни позьори зад волана. Няма как да има SAFE MODE режим.

Link to comment
Share on other sites

Значи няма такъв карък.Оставям си колата да видят дали тече гарнитурата.Оказва се че ми тече радиатора.Та айде нов за 150лв :D 

Баща ми вчера я остави да й изперат тапицерията,че доста гадно смърдеше вътре.

Link to comment
Share on other sites

Не си карък, карък щеше да си ако не бяха ти видели теча на радиатора... да направи "тапа" и тогава вече на път да прегрееш мотора едно хубаво. Даже трябва да си доволен, че горе-долу навреме си хванал проблема.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...