Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Чшшш много сте изагресили бе. Тва споровете кой кара по-по-най кола не бяха ли за тийнейджъри? :lol:

 

Не, спорът тук беше кой кара по-по-най зле кола...и Виден го започна....ама не ще да си признае. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сори батенца ама аз карам най-зле колата. Най-удряна е, най-грозна е... и е най-гадната марка... скрийте се.

Link to comment
Share on other sites

Сори батенца ама аз карам най-зле колата. Най-удряна е, най-грозна е... и е най-гадната марка... скрийте се.

Моята е по-грозна :D И е начукана от градушката.

 

Иначе си смених дисковете и сега ги разработва :) 

Link to comment
Share on other sites

 

Жоро специална оферта за теб http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=68079 200 коня с ГИ+ Автомат   :D

Май не си прочел надолу :) Махнал е газовата, съответно и снимката е от преди 4 години. Общо взето доста неактуална. Само цената се актуализира... Аз бих му препоръчал Opel Zafira с газова, но едва ли би си я взел. :)

Link to comment
Share on other sites

По-хубав от твоята Алфа ли?  :laughing:

Малко коли са по-хубави от Алфата....и все са италиански :) Шкода в тая класация за красота - тавани дъното :D :D :D. Пък и име за пред хората нямат :D

Link to comment
Share on other sites

Хуу, де.... Що след като всяка кола по някое време става на Опел, човек трябва да дава пари за Опел!?! Ей тва не мога да разбера, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

100% е на 100 хиляди километра реални няма никакво съмнение :D

Явно не четеш ;) Двигателя е внос от Япония, те не са като бай Джовани дето върти километри за добро утро.

Пък и преди да суапнеш,ако не провериш на кво дередже е двигател си вкарваш адския автогол :D 

Link to comment
Share on other sites

Кольо, колко коли или двигатели си сменил бе, батьовата!?!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Явно не четеш ;) Двигателя е внос от Япония, те не са като бай Джовани дето върти километри за добро утро.

Пък и преди да суапнеш,ако не провериш на кво дередже е двигател си вкарваш адския автогол :D

мда, никой не си кара колата. Взима я, за да ходи само на църква :-D

 

Въпрос. Как проверяваш двигателя? Аз имах два пред мен като тотално преебах единия на Пунтото. Гледам ги двата на земята и хвърлях боб. Втория също се оказа за "пилене" на главата, ама убий ме нямаше как да разбера докато го гледах на земята ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Еми като се кара с неправилно масло или като не се сменя тъй става. те му дават 0/30 оня кара с 10/40 :D Щото е по-евтино второто.

Link to comment
Share on other sites

 Грънци. Коли със сервизна история и само с правилното масло карани, пак имат сериозно износване. За глупости не ми се спори, Като искаш да си вярваш, вярвай си. Аз знам какво ми е минало през ръцете и пред очите. Кола на 80 000км с износен разпределителен вал например. Не че и на Фиат не съм виждал същото, но ми направи вЧепетление на вече поне 7-8 японски чудеса на хафтомобилната индустрия, износване на разпределителен вал, на петите на вала и т.н. Главата се сменя цялата ако имаш пари и пак наново, с правилното масло, нали. Немските и френските двигатели, трябва поне малко да се постараеш, че да ги преебеш. Джапонските са друга бира, то само си се случва. Обърни Фнимание, много Фнимателно нали, колко джапонски нужника ще срещнеш по улиците и колко немски и френски. Не е случайна тая работа, от мене да го знаеш. Тук не броим Форд и италианските малоумщини от последните години.

Link to comment
Share on other sites

Стига се пъна... Вземи виж картинки в нета на кво мясат тия миксер като карантия, какви неща късат и чупят. Колкото и да се успокояваш, нищо не променя използваните материали и концепция за тва колко трябва да изкарат. Всички са така, ама тва не пречи да има особено тежки случаи.

 

Тва горе беше за Котора.

 

А японски бангии има... ама до 95та масово. И си вървят. На 4.... 3.... 2 цилиндъра.... Ама си вървят,с издухан скорости, изгнили купета... Ама си вървят.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...