Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

..... и тока премигна, компа се изключи, задейства се няква защита и 10 мин не мога да го включа....абе бедствено положение :(

Да ве , ша му *ба майката ! Един турнир тексас холдем са бях записал и 22$ потънах заради токовия удар, не ме пуска ся да влеза...

Link to comment
Share on other sites

В Каршиака на ул. Брезовска нямаме вода....добре, че имам достатъчно бира :(

 

 

В Тракия и ние нямаме.Бахти.Май ще ходя да лягам,че тъпо.

 

 

В целия град няма вода :blink: .Аз съм в Мараша-тук нямаме(с още двама приятели си чатя и те нямат),в съдийския също няма и сега ти ми казваш че в Каршиака също няма...баси мамата :wacko:

 

 

В каршияка няма вода! В Прослав - също. Казаха ми, че и в град Стамболийски също няма! Що ли си мисля, че пак паднаха 5 снежинки и - бетствено положение! Сигурно се е вдигнало нивото на Марица и e наводнила помпите... Снегът ни изненада! :)

 

 

Вашта лесна! Ние с жената сме омазани до уши! Чистене, миене след майсторите, местене на една спалня в друга, разглобяване, влачене, прашоляци и .... спря водата!!!! Класика просто :devil

 

Дядо Мраз не е никакъв дядо Мраз! Ники, ако ми видиш косата на какво прилича след ровичкането из праха ще ти стане лошо. Ако не ни пуснат водата лягам на паркета, бал съм маа му!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на центъра и имам ... който няма да взима една хавлия и дрехи и да пристига

 

а да .. и да не забравите 5 лева за входа :lol:

Имаш грънци...едвам тече, колкото да си измиеш ръцете... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Спря ми и нета и тъкмо викам - сега остава и тока да спре...и той спря! :)

Ама наистина - вънка вали! Не се шегува!

 

Ние имаме вода вече...

Link to comment
Share on other sites

Метнах и 6 крилца във фритюрника, които ще бъдат последвани от бейби картофки. Нека съм гей :punk

 

Въпреки, че цялото ми тяло е като бито с тояги се поусмихнах малко...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък скромен...отрязах си едно парче кашкавал :lol: .Превъртях най-накрая God of War III...мисля да се отправям към леглото,че съм първа смяна и си ***** мамата :D

Link to comment
Share on other sites

Днес съм без колата, в 9:30 съм на кафенце, вънка вали супер много...абе то това май е за хвалбите :D

 

и аз неска карам 99-ти номер рейс. Еб*л съм му мамата. 10 санта сняг и естествено вече има бедствие......Снегорини не видях дори 1....Идилия. За какво да рием като ще натрупа :lol:

Link to comment
Share on other sites

е много си е готино навън, кво искате и вие :) от работа до нас - час и 10 минути... маршрут, който принципно се минава за 10 минути, в задръстване - 15... кво да си говорим... другото е, че сутринта 5 минути си търсих колата, и като накрая я открих 15 минути чистене :D

Link to comment
Share on other sites

е много си е готино навън, кво искате и вие :) от работа до нас - час и 10 минути... маршрут, който принципно се минава за 10 минути, в задръстване - 15... кво да си говорим... другото е, че сутринта 5 минути си търсих колата, и като накрая я открих 15 минути чистене :D

 

поради тия прични съм кондуктор днеска...и дано после в паркинга на метро няма коли :lol:

Link to comment
Share on other sites

В "ZaZa", Лаваца Супер Крема Бадем ... ммм, много ме предразполага това кафенце.И като седна от към фасадата, пече слънчице...чета си вестника... почти бих казал, че това е щастие.

Link to comment
Share on other sites

другото е, че сутринта 5 минути си търсих колата, и като накрая я открих 15 минути чистене :D

Добре, че поне поне си изчистил правилната. Да не се окаже накрая като този. :D

Аз пък днес, освен, че ми отне време да си намеря колата, ами накрая се оказа, че няма как да излезна, защото пак са ме запушили (тази седмица втори път). Този път поне знам кой е (комшията, който е спрял като арабин в пустиня :unsure: ). Лошото е че оставих всичко за вършене за последния работен ден, но хубавото е че може и следващата седмица, пък и така може да не си чистя колата все още и да си стоя на топло. :)

Link to comment
Share on other sites

....да, ама ние от старото поколение сме свикнали като го извадим да се позамием, ся с бира ли да се мия....май ще прескоча тая вечер, имам си оправдание :lol:

 

ПП: Жената си легна псувайки скапаната ни държава :beerchug

Щастливец....! :bgrin:

 

А аз днес му хапнах главата :bgrin: 'щот съм много отворен си свалих зимните гуми... и хем снощи си мислих да взема да ги метна в багажника... та, тази сутрин мъкааа.. няма излизане и 2-3 дена сигурно ще обикалям с двойката насам - натам...

 

Прав беше дядо ми навремето като ми казваше - Не е важно моето момче колко акъл имаш, а навреме да ти идва!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Днеска пих най-гадното кафе...в Студиозис...УЖАСНО Е!!!!

 

Тва кафе ли е?Ако не беше до ПУ сигурно нямаше кой да стъпи вътре.Възможно най-голямата дупка.Сервират ти като на куче ако изобщо сервитутката ти запомни поръчката преди да се върне 3 4 пъти да те пита ти кво искаше... :angry1 Пък за димната завеса вътре да не говорим.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Имам да чета и конспектирам към 200 страници, повечето от които са писани за и от Имануел Кант :cry Няма такава гадост. Който ми разбра поста, да помаха с лявото ухо...

Link to comment
Share on other sites

Днес бях грубо изпикан от съфорумец! :angry:

Ако го приемем буквално...бая зор ще да е било, докато излезеш. :lol:

Хайде сега се оплачи като хората, като разкажеш случката и кажеш кой е съфорумеца...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...