Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Не, никакъв проблем от топлата вода... дори си я зареждам със съответните препарати миялната. До сега няма клавиатура да ми е пострадала от тая операция. Клавиатурите основно са тия на Dell - обичайните офисни черни клавиатури (последния модел, малкия, е просто уникален, много ми допада), дето се правят за яка експлоатация, нищо фенси... може би твоята е била някаква по-така и е била съответно по-чувствителна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Обикновено хората смятат, че го казвам като майтап, но не е така - говоря от личен опит - клавиатура се почиства най-добре в миялна машина. Съвсем отговорно го казвам. Миялната машина в офиса редовно спасява клавиатурите, които моите "колеги" редовно черпят я с кафе с пет лъжици захар, я с кока кола - сещайте се от тия двете как залепват клавишите после и как се работи с лепнещи клавиши... Като стане така изобщо не му мисля - клавиатурата в миялната и старт на пълна програма. Въпроса е после да я изчакате да изсъхне хубаво преди да я боцнете обратно в компютъра. Това измива всичко от всякъде - дори от местата, които не можете да достигнете без да разглобите клавата.

 

По тоалетния въпрос - zlobil-е колкото и да се бършеш с каквато и да е харитя - само яко го размазваш по гъза си... колкото повече, толкова повече размазваш... а водата всичко отмива... прави си сметката сам кое е за предпочитане. Освен ако не си от тия дето така познават кое е предницата на гащите им и кое задницата - по оцветяването - жълтото е отпред, кафеникавото е отзад... ама не ми приличаш на такъв...

Бършете се с мокри кърпичи...аз у нас съм превзел малкия кенеф(по-уютно ми е там :lol: ) обаче там няма чешма и фактически "дупето" си го мия вечер когато се къпя...като се забърсвам ползвам мокри кърпички!Пък и после найш колко хубаво мирише-сегашните ми са с мирис на бадем :lol: :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз моята клавиатура я мия с душ-телефон.

 

И аз така,ама с топла вода(не вряла). Нищо не се дефотрмира,даже след като се измие много по мазно хваща. Клавиатурата е Logitech.

 

edit. Аве,дайте да се преместим в другата тема,тая с тия кенефи,бидета и клавиатури я осрахме.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Може да си направите тема Тоалетен хумор :lol: :lol:

А аз все още съм болен на хапове :sick ,а ми се пие бира :angry:

Link to comment
Share on other sites

А аз все още съм болен на хапове :sick ,а ми се пие бира :angry:

И аз съм на инжекции, ама майната му, взех си една бира и ударих една реч-тост....

Link to comment
Share on other sites

Ако не беше ангината заедно с вируса и аз щях да се прежаля :cry ама сега няма бира за мен още поне седмица :angry:

Link to comment
Share on other sites

Обикновено хората смятат, че го казвам като майтап, но не е така - говоря от личен опит - клавиатура се почиства най-добре в миялна машина. Съвсем отговорно го казвам. Миялната машина в офиса редовно спасява клавиатурите, които моите "колеги" редовно черпят я с кафе с пет лъжици захар, я с кока кола - сещайте се от тия двете как залепват клавишите после и как се работи с лепнещи клавиши... Като стане така изобщо не му мисля - клавиатурата в миялната и старт на пълна програма. Въпроса е после да я изчакате да изсъхне хубаво преди да я боцнете обратно в компютъра. Това измива всичко от всякъде - дори от местата, които не можете да достигнете без да разглобите клавата.

 

По тоалетния въпрос - zlobil-е колкото и да се бършеш с каквато и да е харитя - само яко го размазваш по гъза си... колкото повече, толкова повече размазваш... а водата всичко отмива... прави си сметката сам кое е за предпочитане. Освен ако не си от тия дето така познават кое е предницата на гащите им и кое задницата - по оцветяването - жълтото е отпред, кафеникавото е отзад... ама не ми приличаш на такъв...

 

Ся тая дето я имам няква мултимедийна.....ала-бала....Та пускам водата до Ф бутоните :D

Link to comment
Share on other sites

Данъчните ме одраха 53 лв. само за тва че искам да си регистрирам колата и да и плащам данък :angry1 :angry1 :angry1 Хубаво ми казваха не е регистрирай няма кой да те търси :angry1 :angry1 :angry1

 

Отделно сега вече имам право да си платя данъка....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Хубаво ми казваха не е регистрирай няма кой да те търси :angry1 :angry1 :angry1

 

Ейййййй не се научи кога е Е и кога е Я и това е пък аз не знам защо много се дразня конкретно на това. Дай да те светна най-накрая - когато гововиш за нещо в женски род е "Я" когато можеш пред това Я да сложиш думата нея и да не се промени смисъла. Другото е само когато обясняваш дали нещо Е така или НЕ Е така. Примерно: "Химикалката ми (нея) Е синя. Без да искам (нея) Я настъпах и (нея) Я счупих."

 

Дължиш ми 1 бира за лекцията :bgrin:

 

Иначе тези 53лв са си за номера и т.н. те са тук малко там малко и се събират. Не помня вече но на мен май към 90лв ми излезна отделно маркирането и другите глупости за още 100тина лв. От друга страна си е хубаво че официално навсякъде се води твоя :)

Link to comment
Share on other sites

Ейййййй не се научи кога е Е и кога е Я и това е пък аз не знам защо много се дразня конкретно на това. Дай да те светна най-накрая - когато гововиш за нещо в женски род е "Я" когато можеш пред това Я да сложиш думата нея и да не се промени смисъла. Другото е само когато обясняваш дали нещо Е така или НЕ Е така. Примерно: "Химикалката ми (нея) Е синя. Без да искам (нея) Я настъпах и (нея) Я счупих."

 

Дължиш ми 1 бира за лекцията :bgrin:

 

Иначе тези 53лв са си за номера и т.н. те са тук малко там малко и се събират. Не помня вече но на мен май към 90лв ми излезна отделно маркирането и другите глупости за още 100тина лв. От друга страна си е хубаво че официално навсякъде се води твоя :)

 

Добре ще помня :bgrin:

 

Иначе тея 53 лв не са за номера.Тя номера си има аз Я регистрирах на йорданов ден сега е заведох в данъчното на отчет.Тея 53 лв. идват от няква такса 2%.Понеже колата ми се води с оценка от 2600 лв. слагат ти 2% от тях да платиш и отделно след тва се плаща данък :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Добре ще помня :bgrin:

 

Иначе тея 53 лв не са за номера.Тя номера си има аз Я регистрирах на йорданов ден сега е заведох в данъчното на отчет.Тея 53 лв. идват от няква такса 2%.Понеже колата ми се води с оценка от 2600 лв. слагат ти 2% от тях да платиш и отделно след тва се плаща данък :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

50% уцели - не е зле :lol:

 

Иначе нали знаеш - от смъртта и данъците никой не е избягал (поне не за дълго)...

Link to comment
Share on other sites

Откраднаха ми чистачките...не ме е яд - 15 лв е нов комплект, а и така или иначе бяха в списъка за смяна, но се чудя и мая каква е причината някой да прибегне до такова деяние!?

Link to comment
Share on other sites

Откраднаха ми чистачките...не ме е яд - 15 лв е нов комплект, а и така или иначе бяха в списъка за смяна, но се чудя и мая каква е причината някой да прибегне до такова деяние!?

Още преди доста години Тодор Колев обясни този феномен в прословутата песен "Как ще ги стигнем американците":

Накъдето погледнат очите ми - всичко краде и краде...

 

Май от тогава нищо не е мръднало и на йота. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Довечера ще ми правят домашен течен шоколад. Ако не сме пийнали много може и да напиша какво ми е мнението за него :). В краен случай утре.

 

И аз се пробвах в събота с домашен шоколад, НО! Най-гадното вещество за работа в кухня е СУХОТО МЛЯКО! НИКОГА, АМА НИКОГА не иска да се разтвори като хората и да стане на "гъста каша" :angry1 ... Все на бучки се събира! Побеснях! Сега в хладилника имам една купа, пълна с бучици сухо мляко като бонбонки! Щото го прецедих! Отделно, че изкипя на котлона докато се опитвах да почистя пръските от сладкия шоколад (разбит с миксера накрая!) от мивката :angry1 :angry1 :angry1 Много гадно се чисти!

 

Така, че ще ти бъда благодарна, ако ми кажеш впечатленията и РЕЦЕПТАТА за домашния течен шоколад на едно ЛС, за да не осерем темата още, че РаптоР накрая ще пусне водата и охлаждането..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре ще помня :bgrin:

 

Иначе тея 53 лв не са за номера.Тя номера си има аз Я регистрирах на йорданов ден сега е заведох в данъчното на отчет.Тея 53 лв. идват от няква такса 2%.Понеже колата ми се води с оценка от 2600 лв. слагат ти 2% от тях да платиш и отделно след тва се плаща данък :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

за тва мойта кола беше 800 лв по документи по 2% - смятай :lol:

 

Счупих предното крило на Ферарито в оградата днес :angry1

 

лошо и аз я отпрах няколко пъти в опит да я въртя в нас :lol:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Така, че ще ти бъда благодарна, ако ми кажеш впечатленията и РЕЦЕПТАТА за домашния течен шоколад на едно ЛС, за да не осерем темата още, че РаптоР накрая ще пусне водата и охлаждането..... :lol:

Получи се уникално добре. По - добър не бях опитвал. Дори този американския който хвалех не е толкова добре. Рецепта в момента не мога да ти кажа. Не присъствах в момента на правенето му. Мен ме научиха да правя лазаня със специален сос за заливане. Прибрах се късно обаче и нямаше как да присъствам за шоколада. Ще разпитам как са го приготвили понеже смятам и това да се науча да правя :).

Link to comment
Share on other sites

Получи се уникално добре. По - добър не бях опитвал. Дори този американския който хвалех не е толкова добре. Рецепта в момента не мога да ти кажа. Не присъствах в момента на правенето му. Мен ме научиха да правя лазаня със специален сос за заливане. Прибрах се късно обаче и нямаше как да присъствам за шоколада. Ще разпитам как са го приготвили понеже смятам и това да се науча да правя :).

 

Само като ги чета тези работи и ми потекоха лигите. Като се върнеш отново и смяташ да готвиш подобни неща дали няма да е много нахално да се присъединя към дегустаторите? :lol:

Link to comment
Share on other sites

за тва мойта кола беше 800 лв по документи по 2% - смятай :lol:

 

Сещаш ли се че аз е купих от София и там това беше минималното, което искаха да ми пишат :angry1 :angry1 :angry1 Запънаха се и под 2500 вика немога да пиша...Верно е че София не е България... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Егати и абсолютно насраната Виста. В един момент реши просто да дава син екран още в началото при зареждането на някакъв смотан драйвер за дисковата подсистема. На всичкото отгоре нов софтуер не е инсталиран през последните поне два месеца. Иначе Вистата и лаптопа са буквално от четири месеца. Ако не беше брокерския софтуер, който използвам за да ми носи доходи, щях отдавна да съм затрил всичко виндовско на този лаптоп. Гадните копелета не предлагат версии за Линукс, мамка му. :devil

Link to comment
Share on other sites

През цялото време си мислех че съм си взел куче! Грешал съм! Взел съм си звяр! Че хапе всичко, което му се изпречи на пътя - ръце, крака, мебели, завивки и т.н. се примирхме. Че пасеше всички цветя, до които можеше да се докопа - ок - преместихме ги на високо. Че рови пръстта на големите цветя, които няма къде да преместим - ок. Че пикае и ака наред - ок. Че вие постоянно в момента, в който остане сама в стаята - ок. Че постоянно капризничи за яденето, въпреки, че й взимаме най-скъпата храна за малки кученца - ок. Но днес беше кулминацията - реших да й сложа каишка, защото след по-малко от месец ще започне да излиза, живот и здраве, и трябва да свиква. Сигурно повечето от вас са били на свинско погребение и знаят какви звуци издава прасе, когато го колят. Е, в сравнение със звуците, които издаваше моето куче, тези на прасето са като шум от капене на листа! То не беше квичене, то не беше давене, то не беше дърпане, то не беше хапане на каишката - какво ли не! Направо, ако някой слушаше отстрани какво се случва, щеше да си помисли, че на това животинче му съдират кожата с ръждив нож... Е, как ще се научи да излиза с каишка - не ми го побира главата! Имал съм и други кучета, но такова чудо не е било. Включително и доберман(тази порода не се слави с много висока интелигентност). Всички малки кученца правят бели, но в сравнение с това са като декоративни рибки! Преди да си взема хъски, четох, че са много своенравни и трудно се поддават на обучение, но това определено не го очаквах!!!! Каквото и да правите - НЕ СИ ВЗИМАЙТЕ ХЪСКИ!!!!!!!!!! Трябваше да послушам Aquila!

Link to comment
Share on other sites

sandman, благодаря за съвета. Дано jozo те послуша. Аз лично харесвам кучета, които не са издържали изпита за котка. Например чихуахуа :)

Link to comment
Share on other sites

Например чихуахуа :)

Много е ситно.Аз не харесвам декоративни такива кучета.Трябва ми нещо,дето да ме варди-немска овчарка например.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...