Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

В този ред на мисли, аз понякога се чудя защо е необходима тоалетната хартия? Не съм ходила да видя, но съм чувала, че на ИЗТОК от Рая не използват такава. А във всяка тоалетна има и съответното приспособление (а.к.а биде на Запад от Рая) за подмиване на изходящите отверстия... Може би хартията се ползва само за подсушаване, знам ли?! Някой ден ще отида да видя!

 

Точно само за подсушаване се ползва хартията. Тъй и тъй правите ремонти вземете си от Мосю Бриколаж

има едни дъски за тоалетната с пръскалка отзад. Просто е бижу! Можеш да се подмиваш и докато вършиш "тежката работа" и е особено полезно ако си ял люто! :) Нашата е на 4+ години вече и леко се пропука но още го благославям тъста задето ни я подари на времето!

 

ШШШШт, тихо, да не чуе Дедо Мраз! Ще ми завижда яко и ще иска да дойде на гости да ми го изяде :)

Добре, доволна съм вече! Това ме успокои временно! Но за тези цели, които ми намеквате не става, щото много лепи, иска много близане и се разхищава ценен материал :laughing:

 

Чу той чу... само че на шоколад не налита толкова колкото на мед :) Особено акациев. От шоколадите само Линдор и то по малко че ми става някак сладко и мазно от него..

 

 

Да се оплача леко - взех някакъв мед ужким магарешки трън - нищо общо с този който преди бях взел а кафето става отврат. Вече само от четвъртък пазара от щанда от който си взимам акациевия мед винаги и само такъв... 10 пъти по-вкусно е отколкото със захар даже!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе вие откачихте ли с тия кенефи бе хора!??!? Ники - два шамара зад врата на жената или този, който не си е изчистил кенефа, след като го е засрал :laughing:

 

Направо лошо ми стана от тия кенефни писания

 

post-12-1234538466.gif

Link to comment
Share on other sites

а още малко по-на изток като стане още по-оскъдна водата няма бидета, а има кофи с пясък. е те тва ако успееш да убедиш някого, че е по-примамлива оферта от тоалетната хартия ще получиш потупване по рамото и жълта значка по директен маркетинг, равносилна на черен колан с 5 бели конеца в други спортове.

накратко: невинаги чуждата кокошка е патка.

 

Да, мобо, водата върши десетократно повече работа от 'артишката. А дори и да я ползваш, водата после не ти мърда - само правиш двойна работа :excl:

 

Чу той чу... само че на шоколад не налита толкова колкото на мед :) Особено акациев. От шоколадите само Линдор и то по малко че ми става някак сладко и мазно от него..

 

Ами то става въпрос за мед де, и то домашен, с проследен произход! Шоколада го поръчах на netrootbg! :)

 

post-12-1234538466.gif

 

Ми много хубава емотиконка имаш, браво! А на нас? :heart:

 

П.П. Ей това заслужавам аз :spam-die:

Link to comment
Share on other sites

Абе вие откачихте ли с тия кенефи бе хора!??!? Ники - два шамара зад врата на жената или този, който не си е изчистил кенефа, след като го е засрал :laughing:

 

Нищо не разбираш. Толкова свикнах с тоя кенеф и толкова си го обичам, че вече като идем другаде и получавам запек :lol:

 

Иначе не знам кой е - 50/50 може и да съм аз... за съжаление нямам по-хубава снимка, а ме мързеше да го чистя преди да го снимам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да се оплача леко - взех някакъв мед ужким магарешки трън - нищо общо с този който преди бях взел а кафето става отврат. Вече само от четвъртък пазара от щанда от който си взимам акациевия мед винаги и само такъв... 10 пъти по-вкусно е отколкото със захар даже!
Винаги съм се чудил, тоя мед дето от нещо си, пчелите с GPS ли ги следят дали ходят точно там, много пъти съм се чудил, щото и ние гледаме пчели бая е трудно да ги следиш. Намам много вяра на тея с доказания произход на меда
Link to comment
Share on other sites

сигурно е заради днешната светла дата ама тая вечер тъкмо поръчвах патрулка да разтървава двама супер-дупер-ултра-хипер-мега яки бизнесмени, които бяха пренесли спора си по предимството на едно кръстовище извън колите и бяха изчерпали вербалната комуникация и... тея земаха та си седнаха на седалките и си бегаха.

а аз трябваше да обяснявам къв съм, кво съм, къде съм, как съм, колко съм, защо съм, и що по дяволите ги събуждам дежурните......баси кви гадни ора са тея. вместо да се бяха избили, та поне да имаше смисъл от обаждането ми :angry1 .

Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли, аз понякога се чудя защо е необходима тоалетната хартия? Не съм ходила да видя, но съм чувала, че на ИЗТОК от Рая не използват такава. А във всяка тоалетна има и съответното приспособление (а.к.а биде на Запад от Рая) за подмиване на изходящите отверстия... Може би хартията се ползва само за подсушаване, знам ли?! Някой ден ще отида да видя!

Аз га бях на изток бях на седмото небе в техните кенефи - навсякъде си има водичка да си ощастливиш дупандрата... а моята обича да бъде чистичка и щастливка ;)

По - добре да не ти описвам какъв течен шоколад продават при мен. Води се, че наподобява крем(creamy style). Няма нищо общо с тези които съм опитвал в България. А като споменем и цена от 1.20$ за 450 грама :lol:. Ако не забравя ще ти донеса някой път. На snejko също така.

Не знам дали е тоя дето ми прати Киро по теб, май този беше някакъв home made нещо си, ама не ми хареса. Любо обаче беше във възторг и за сефте си изяде кофичката почти сам ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е тоя дето ми прати Киро по теб, май този беше някакъв home made нещо си, ама не ми хареса. Любо обаче беше във възторг и за сефте си изяде кофичката почти сам ;)

Ами сетих се, че обичаш шоколад и реших да ти взема. В край на сметка Киро реши да ти го купи.

Duncan Hines е фирмата. Кутията е кръгла с червен капак и пише с големи букви: Creamy Home-Style (Milk Chocolate). Най - уникалният който съм опитвал. Ако е от този същия Киро или аз можем да ви донесем още.

 

А сега по темата за тоалетните. Много често може да срещнете хотели в които няма тоалетна хартия изобщо. В Албания бях в такъв в който имаше :). Разбираше биде-то беше задължително като атрибут. Много чужденци бяхме и може би затова имаше екстри като хартия. Виждал съм и ръчно направено биде. В една къща в която живееха едни турци. За по няколко месеца само идваха, не за постоянно. Бяха си преработили с едни тръбички и го бяха сложили по подобен начин на djadomraz на тоалетната. Понеже беше с подръчни материали самата седалка не беше пипана. Под нея минаваше една тръбичка и пръскаше когато се наложи :). Честно казано много смешно изглеждаше. Нямам спомен дали я снимах. Ще потърся за снимка.

Link to comment
Share on other sites

Е те за това говорех:

 

dsc02653nm9.th.jpg dsc02654nl4.th.jpg

 

ужас...бидета , мидета..... по хубу от тоалетната хартия няма ....

у вас не бих се опитал да се изходя.... не обичам да има стърчащи тръби около ..... ми .... некво некомфортно ми е пък като знам че и пръска....пффф заеби :sick

тва е извратено :wacko:

 

пък и чужбината кво било.....ГОЛЕМ ПРАЗ .... кът ви се присере по път ще ви вида некомфортно ли ви е като се обършете баш по Български със списанието на жена ви...... у нас сме си изтънчени ама на КЪРА всички сме равни :lol: :punk

 

 

пс : верно ли японските коли има ли вградени бидета ? :unsure:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха ти си ГОЛЯМ просто.

 

И аз мислех така обаче знаеш ли какъв кеф е като си ял люта манджа ама МНОГО люта после докато "друсаш крушата" да можеш да пуснеш "водното охлаждане", а? НЕЗАМЕНИМО Е!!! Отделно че това не стърчи изобщо а струята е като от чешмата - аерирана а не насочена като за разпробиване. Изобщо не пръска а да гали нежно. Пак ти казвам - минаваш през мексиканския ресторант, връщаш се и ведната изпиваш 2 алка зелцера преди да те свие сериозно стомаха (ако си късметлия и не те е свил вече), след това като ти дойде "напъна" пускаш хладка вода а отстрани с ръчката можеш при нужда да усилиш охлаждането.

 

Инак на къра като ти се прис*ре и нямаш и тоалетна хартия да видиш с разни листенца как става работата... мани ами бях намерил едно дето е по-меко и приятно отколкото с тоалетна хартия - магарешки уши ли се казваше, какво не помня но беше направо чудно!

 

 

ПС: в японските коли това си е от стандартното оборудване, даже не се води екстра! :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз мислех така обаче знаеш ли какъв кеф е като си ял люта манджа ама МНОГО люта после докато "друсаш крушата" да можеш да пуснеш "водното охлаждане", а? НЕЗАМЕНИМО Е!!!

Дедомраз изби рибата, мухахахахахаха, ама което си е верно, верно си е. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами сетих се, че обичаш шоколад и реших да ти взема. В край на сметка Киро реши да ти го купи.

Duncan Hines е фирмата. Кутията е кръгла с червен капак и пише с големи букви: Creamy Home-Style (Milk Chocolate). Най - уникалният който съм опитвал. Ако е от този същия Киро или аз можем да ви донесем още.

 

А сега по темата за тоалетните. Много често може да срещнете хотели в които няма тоалетна хартия изобщо. В Албания бях в такъв в който имаше :). Разбираше биде-то беше задължително като атрибут. Много чужденци бяхме и може би затова имаше екстри като хартия. Виждал съм и ръчно направено биде. В една къща в която живееха едни турци. За по няколко месеца само идваха, не за постоянно. Бяха си преработили с едни тръбички и го бяха сложили по подобен начин на djadomraz на тоалетната. Понеже беше с подръчни материали самата седалка не беше пипана. Под нея минаваше една тръбичка и пръскаше когато се наложи :). Честно казано много смешно изглеждаше. Нямам спомен дали я снимах. Ще потърся за снимка.

 

Стига с тоя шоколад, че ще ходя да купя и аз баси........

Link to comment
Share on other sites

Със сутрешният чай(с мед) и "водното охлаждане" на Дядо Мраз, направо щях да го излея върху клавиатурата

Link to comment
Share on other sites

Със сутрешният чай(с мед) и "водното охлаждане" на Дядо Мраз, направо щях да го излея върху клавиатурата

Нали знаеш, че на високооборотните двигатели им трябва водно охлаждане :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ами сетих се, че обичаш шоколад и реших да ти взема. В край на сметка Киро реши да ти го купи.

Duncan Hines е фирмата. Кутията е кръгла с червен капак и пише с големи букви: Creamy Home-Style (Milk Chocolate). Най - уникалният който съм опитвал. Ако е от този същия Киро или аз можем да ви донесем още.

Значи за същия става дума. На мен изобщо не ми хареса, а Любо почти го вдиша. На мен обаче толкова ми се беше разчегъртал апетита за течен шоколад, че на другия ден си купих една малка Нутела, че да си утоля течношоколадовия глад:)

Link to comment
Share on other sites

Да не ти пука. Аз мойта я мия под течаща вода :lol:

 

Обикновено хората смятат, че го казвам като майтап, но не е така - говоря от личен опит - клавиатура се почиства най-добре в миялна машина. Съвсем отговорно го казвам. Миялната машина в офиса редовно спасява клавиатурите, които моите "колеги" редовно черпят я с кафе с пет лъжици захар, я с кока кола - сещайте се от тия двете как залепват клавишите после и как се работи с лепнещи клавиши... Като стане така изобщо не му мисля - клавиатурата в миялната и старт на пълна програма. Въпроса е после да я изчакате да изсъхне хубаво преди да я боцнете обратно в компютъра. Това измива всичко от всякъде - дори от местата, които не можете да достигнете без да разглобите клавата.

 

По тоалетния въпрос - zlobil-е колкото и да се бършеш с каквато и да е харитя - само яко го размазваш по гъза си... колкото повече, толкова повече размазваш... а водата всичко отмива... прави си сметката сам кое е за предпочитане. Освен ако не си от тия дето така познават кое е предницата на гащите им и кое задницата - по оцветяването - жълтото е отпред, кафеникавото е отзад... ама не ми приличаш на такъв...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Аз мойта клавиатура си е разглабям и я изчиствам от всякъде, отнема ми около десет минути.

Ако имах миялна щях и аз да пробвам трика още преди много време.

Моята клавиатура е на повече от шест години вече (това си ми е първата клавиатура)... дано изкара още дълго.

:)

Link to comment
Share on other sites

Значи за същия става дума. На мен изобщо не ми хареса, а Любо почти го вдиша. На мен обаче толкова ми се беше разчегъртал апетита за течен шоколад, че на другия ден си купих една малка Нутела, че да си утоля течношоколадовия глад:)

Прав е бил Любо да го вдиша. Никакъв вкус нямаш за течен шоколад. Това е най - невероятният който някога съм опитвал. Тия на Нутел-а не смея да ги опитам дори. Взимал съм си няколко пъти и всеки път съм съжалявал. Довечера ще ми правят домашен течен шоколад. Ако не сме пийнали много може и да напиша какво ми е мнението за него :). В краен случай утре.

 

Обикновено хората смятат, че го казвам като майтап, но не е така - говоря от личен опит - клавиатура се почиства най-добре в миялна машина.

Аз моята клавиатура я мия с душ-телефон. Разглобявам я и горната част на която са копчетата я измивам много старателно с хладка вода. В никакъв случай с топла. Така прецаках една клавиатура преди години. Даже бях извадил копчетата. От топлата вода се разшириха и после заяждаха много гадно. На сегашната не могат да се вадят и затова така я мия. Много добре се получава. Правя обаче струята да е тънка и започва обилното поливане. Ако не се лъжа миялните машини го правят с топла вода. Така не се ли прецаква после?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...