Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

... и като ме видя лекаря и веднага ми сложиха системки именно заради предишните заболявания. ...

 

Не съм медик, но трябва да са били доста зли заболявания, за да те слагат веднага на системки :blink: или имаш лекари-перфекционисти :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не съм медик, но трябва да са били доста зли заболявания, за да те слагат веднага на системки :blink: или имаш лекари-перфекционисти :P

Е ти пък да не мислиш, че в системите има нещо кооой знае какво, просто са най-бързия начин за възстановяване на организма максимално ефективно, а аз влезнах малко с протекции, така че ми се обръща подобаващо внимание.

Link to comment
Share on other sites

Е ти пък да не мислиш, че в системите има нещо кооой знае какво, просто са най-бързия начин за възстановяване на организма максимално ефективно, а аз влезнах малко с протекции, така че ми се обръща подобаващо внимание.

Да не задяваш младите сестринчоци :)

 

Легенда:

Сестринчок - мъжка мед. сестра :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е ти пък да не мислиш, че в системите има нещо кооой знае какво, просто са най-бързия начин за възстановяване на организма максимално ефективно, а аз влезнах малко с протекции, така че ми се обръща подобаващо внимание.

 

Ако са преценили по-добре така, отколкото хроничен фаренгит или бронхит... Успешно излекуване

 

Да не задяваш младите сестринчоци :)

 

Легенда:

Сестринчок - мъжка мед. сестра :laughing: :laughing:

 

Луд ли си!??! Сестрите, сестрите трябва да задява :devil

Link to comment
Share on other sites

Гръмна ми захранването на нетбука... Един лаптоп с Виста ми врътна номера с черния екран - още не мога да го оправя... ВПН-а вчера цяла сутрин беше даун... Едни матрични принтери не ме слушат като им задавам размера на хартията и си печатат както си им харесва... Пощата не върви гладко - чат-пат хълца... постоянно ми звънят с тъпи въпроси и ме държат по половин час на телефона за глупости...

Link to comment
Share on other sites

постоянно ми звънят с тъпи въпроси и ме държат по половин час на телефона за глупости...

 

A какво мислиш за следния случай:

 

Обазда ми се жената и ми вика

- Програмата не работи, ела да видиш какво става

Отивам и питам как се е оправила след като ги гледам че всички си работят и тя ми вика

- Не, нищо не работи, еди какво си не мога да направя

При което ми идва да я тресна с нещо по тиквата защото еди-си-каквото можеше по тел да и кажа какво да въведе и къде за да стане и че просто тя е тъпа патка защото не чете какво и е написал компютъра ами като погледне че има иконка със стоп просто спира и затваря очи и почва да се кръсти все едно е видяла дявола.

 

Друг случай пак тези дни но с колегата ми:

- Не мога да настаня хората от резервацията - няма я, нищо не работи... и т.н. в този стил

Хубаво поне че можем без да се разхождам да погледнем какво става - гледам аз базата данни и виждам че някой е маркирал резервацията като обработена, аз мрънкайки кой ще го е направил това тя чува и възкликва:

- Да не би това да е станало когато пробвах да натисна онзи бутон горе дето пише "Приключване"

Продължаваме спокойно да я питаме ама как, кога, какво е станало и гледай отговор:

- Ами забелязах че има нов бутон горе и реших да го пробвам, той ме попита нещо (точния текст е "Това ще маркира резервацията като приключена, моля потвърдете") и тя натиснала ОК защото не и се четяло всичко но нали можело да се оправи.

 

И други подобни случаи кликайки напосоки, и въпреки допълнителните въпроси пак "програмата обработва грешно". Трябваше някакво AI да сложим и уред за четене на мисли за да разбира програмата доколко насериозно го искат еди какво си... А не могат сами да си правят каквото си искат защото според достъпа който имат не трябва да могат да бърникат навсякъде и винаги...

Link to comment
Share on other sites

Ей, Дедо освен, че обичаме и двамата да се заяждаме за щяло и нещяло явно и един тип жени харесваме :D :D :D

( той ме разбра надявам се, минава си за оплакване )

Link to comment
Share on other sites

Искам да си монтирам десет сантиметрови пирони на мястото на ноктите, с които в последствие да си изтръгна лявата очна ябълка, след което да пробия с бормашина дупки на определените места и да премахна челната плоча от черепа си.

Така ме цепи тиквата...

Link to comment
Share on other sites

Искам да си монтирам десет сантиметрови пирони на мястото на ноктите, с които в последствие да си изтръгна лявата очна ябълка, след което да пробия с бормашина дупки на определените места и да премахна челната плоча от черепа си.

Така ме цепи тиквата...

Викни Фреди Крюгер да ти асистира. Той това с ноктите поне го е реализирал :). Така е с крачка напред пред теб. Отделно има опит във ваденето на разни неща от хората :devil

Link to comment
Share on other sites

Ужас е когато в същото време и водата спре! Ами пробвай като арабите - направо с вода (ако има ;) ) :lol:

Винаги е по-добре с вода, тоалетната хартия не може да изчисти всичко и аз от дете съм си свикнала с водичка, да си ми е чиста дупанката ;)

Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли, аз понякога се чудя защо е необходима тоалетната хартия? Не съм ходила да видя, но съм чувала, че на ИЗТОК от Рая не използват такава. А във всяка тоалетна има и съответното приспособление (а.к.а биде на Запад от Рая) за подмиване на изходящите отверстия... Може би хартията се ползва само за подсушаване, знам ли?! Някой ден ще отида да видя!

 

Оплаквам се от дълбоко безпаричие! Дори се отказвам да ходя по магазините, за да не се дразня :cry Но ще изнамеря 5 лв отнякъде и за утрешния празник Трифон Зарезан ще си купя бутилка шампанско ИСКРА и ще се напия, за да забравя безпаричието, поне за ден! Пък в понеделник може и заплата да получа, знам ли?! :huh:

Link to comment
Share on other sites

....

Имаме един подарък(бурканче ;) ) за теб, но от няколко седмици се чудим как да го измислим да ти го дадем. Мисля че за приближаващия празник можете да импровизирате с него :)

Link to comment
Share on other sites

Имаме един подарък(бурканче ;) ) за теб, но от няколко седмици се чудим как да го измислим да ти го дадем. Мисля че за приближаващия празник можете да импровизирате с него :)

 

Течен шоколад? (На ДаТоНик и текат лигите)

Link to comment
Share on other sites

Течен шоколад? (На ДаТоНик и текат лигите)

Нещо по-здравословно :) ... мед собствено пройзвоство, събрал съм личните данни на пчелите, та ако не ти хареса ще ги намерим и ...

Link to comment
Share on other sites

Течен шоколад? (На ДаТоНик и текат лигите)

По - добре да не ти описвам какъв течен шоколад продават при мен. Води се, че наподобява крем(creamy style). Няма нищо общо с тези които съм опитвал в България. А като споменем и цена от 1.20$ за 450 грама :lol:. Ако не забравя ще ти донеса някой път. На snejko също така.

Link to comment
Share on other sites

По - добре да не ти описвам какъв течен шоколад продават при мен. Води се, че наподобява крем(creamy style). Няма нищо общо с тези които съм опитвал в България. А като споменем и цена от 1.20$ за 450 грама :lol:. Ако не забравя ще ти донеса някой път. На snejko също така.

И още не си взел 1 стек?

Link to comment
Share on other sites

ШШШШт, тихо, да не чуе Дедо Мраз! Ще ми завижда яко и ще иска да дойде на гости да ми го изяде :)

Добре, доволна съм вече! Това ме успокои временно! Но за тези цели, които ми намеквате не става, щото много лепи, иска много близане и се разхищава ценен материал :laughing:

 

ЕДИТ: Ванка, следващото ти идване в БГ - поръчка две по 450 мл за мен, пу,пу,пу! Ей ся вече лигите ми съвсем изтекоха...

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли, аз понякога се чудя защо е необходима тоалетната хартия? Не съм ходила да видя, но съм чувала, че на ИЗТОК от Рая не използват такава. А във всяка тоалетна има и съответното приспособление (а.к.а биде на Запад от Рая) за подмиване на изходящите отверстия... Може би хартията се ползва само за подсушаване, знам ли?! Някой ден ще отида да видя!

......

а още малко по-на изток като стане още по-оскъдна водата няма бидета, а има кофи с пясък. е те тва ако успееш да убедиш някого, че е по-примамлива оферта от тоалетната хартия ще получиш потупване по рамото и жълта значка по директен маркетинг, равносилна на черен колан с 5 бели конеца в други спортове.

накратко: невинаги чуждата кокошка е патка.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...