Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Днес бях грубо изпикан от съфорумец! :angry:

 

Споделял ли съм че сестра ми имаше навика да ме дразни така като каже нещо ама до половината и после "ааа няма значение"... дай поне инфо донякъде какво е станало, така "днес имах проблем" освен да дразни любопитни хора като мен (а май и Пламен) друга файда няма :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам да чета и конспектирам към 200 страници, повечето от които са писани за и от Имануел Кант :cry Няма такава гадост. Който ми разбра поста, да помаха с лявото ухо...

 

Любимия ми предмет беше филобулшитс. Така се приспивах с тях...ама и си писах сам оценки. Жорката знае....може би :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Пукнах си мазол , пръснах си автършейв в окото , поразях се два пъти докато се бръснах ... бахти :cry

 

Господ ме наказва за тва че съм некадърен дрифтър май ... :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Пукнах си мазол , пръснах си автършейв в окото , поразях се два пъти докато се бръснах ... бахти :cry

 

Лягай си докато е време че да не стане по-голяма беля :)

Link to comment
Share on other sites

Е, ти пък.

 

Аз искам да се оплача, че ми е скучно.Едно такова ми е...усещам, че си пилея времето.Прави ми се нещо интересно, изграждащо и допринасящо към опита ми...

Link to comment
Share on other sites

Намери си хоби или стани студент. ;)

 

Аз пък току що разбрах, че съм достигнал крайната точка на омазването на уиндоуса ми. Успях да му разкажа играта само за година и половина, при положение, че преди да си взема новия компютър, не ми се е налагало да преинсталирам поне 4. Сега вече само се надлъгваме взаимно и нищо сериозно не мога да свърша.

 

Edit: Пак го излъгах. Инквизицията се отлага. :)

Edited by break
Link to comment
Share on other sites

Значи си запиши допълнителен профил. :) Много свободно време имаш нещо. Аз като бях, не ми оставаше кой знае колко.

Edited by break
Link to comment
Share on other sites

сигурно скоро имаш рожден ден... ма това са тъпотии... дупки, сатурни, шитни...

 

като ми тръгне надолу, спирам, оглеждам се, претеглям всичко и обикновено откривам, че нещо пропускам, че сам съм се засилил в грешната посока и е достатъчно просто да кривна в страни, за да се оправя и тръгна нагоре. Въпроса е наистина да се спреш и да се огледаш, а не да продължаваш да копаш.

Link to comment
Share on other sites

Пукнах си мазол , пръснах си автършейв в окото , поразях се два пъти докато се бръснах ... бахти :cry

 

Господ ме наказва за тва че съм некадърен дрифтър май ... :lol:

 

Добре де..С мотика ли се бръснеш. Аз до сега съм си пускал кръвица 2 пъти. Ама я внимавам баце, щото на тоя свят съм се влюбил първо в себе си и не сакам да се нараня :lol:

 

Тва с автършева е крива хава. Аз успях да си пръсна лак за коса :D

Link to comment
Share on other sites

Тая сутрин пък...още като спях си мацнах в очото и много пареше :D

и преди малко мн яко си дръннах кофатга в 1 отворен шкаф :lol:

Link to comment
Share on other sites

Баси, 4 часа се бъхтах на един покер турнир(трябваше да уча правилата в движение, защото си мислех че е Тексас, а се оказа някакъв друг вид), спечелих го, а на края се оказа, че нищо не съм спечелил - тоя турнир бил само за точки...

Link to comment
Share on other sites

Пукнах си мазол , пръснах си автършейв в окото , поразях се два пъти докато се бръснах ... бахти :cry

 

Господ ме наказва за тва че съм некадърен дрифтър май ... :lol:

Баце как си пръсна автършейв?Твоя да не е под формата на спрей дагоеба :lol: .И наче и аз до ся не съм се порязвал докато се бръсна...хем са праскам пет за четири :lol:

 

 

Edit:gado ... имам 2 коментара

1-ачхахахаххжахахжахахахха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2-мда рядка ми е още...нали съм млад и зелен :)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Баце как си пръсна автършейв?Твоя да не е под формата на спрей дагоеба :lol: .И наче и аз до ся не съм се порязвал докато се бръсна...хем са праскам пет за четири :lol:

 

Ами ако брадицата ти е като на сиромах Лазар нивата....

Link to comment
Share on other sites

Баси смотаната работа, майна! 100(oт 8000) човека преди края на покер турнира(първите 64-ма печелят билет за турнир с 2500$ награден фонд). Имах 53000$(виртуални пари естествено :) ). На Стъд с първите 6 карти правя фул - 3 аса с 2 дами. Оставаме 2-ма човека. През цялото време го подузирам за флош. Влизам All in. И той с последната карта ми вади каре десятки...

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Баси смотаната работа, майна! 100(oт 8000) човека преди края на покер турнира(първите 64-ма печелят билет за турнир с 2500$ награден фонд). Имах 53000$(виртуални пари естествено :) ). На Стъд с първите 6 карти правя фул - 3 аса с 2 дами. Оставаме 2-ма човека. През цялото време го подузирам за флош. Влизам All in. И той с последната карта ми вади каре десятки...

 

=> добре, че са били виртуални. Нали така :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

За турнирите са виртуални, но входната такса и печалбата предполагам са реални. Трябва пак да си кача pokerstars... да ги профукам и ония $4, дето ми останаха :D

Link to comment
Share on other sites

Тряя давам пари за малък блутууут dongle :cry

баси тряя спра да гледам кво праат хора с АА1 шитбуците си :wacko:

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

За турнирите са виртуални, но входната такса и печалбата предполагам са реални. Трябва пак да си кача pokerstars... да ги профукам и ония $4, дето ми останаха :D
И аз съм със покерстарс. Входна такса няма. Поне за този турнир, в който аз участвах. Печалбата е: първите 64-ма печелят билет за безплатен вход в турнир с истински печалби.
Link to comment
Share on other sites

А защо просто не напишете FreeMoney и не спечелите по 10 долара? И ако направите 1500 точки за 1 месец, печелите още 25 долара...

 

Пък ако заеб*т тия глупости и свършат някаква свястна работа могат и по $250 или 2500 да спечелят ама това е отделна тема :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...