Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Къде следваш - малка ми се вижда тази семестриална такса.Мойта е 125,в другите уни-та също около тази цирфа се въртят...

В ПУ-то съм. За различните специалности са различни такси (мойта е по-глупава за това по-малка такса сигурно). Ся си погледнах бележката от миналата година като си плащах семестъра, не е 106 , а е 107 лв , защото има 1 лв за банката :lol:

Edited by err0r^
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днеска тъкмо се обръснах 10 лева за автомивка , и взе че заваля тоя мръсен дъжд та направи колата цялата на кафяви капки , ходих по една кал , щото нямаше друг път - та освиних и стелките и за капак едни мундари от работата ми лекьосаха задната седалка ... а утре е важен и тържествен последен 15ти септември , аз ще бъда официален с костюм .. и намацана кола :bgrin: ужас ..

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

ебахти гадният понеделник , ебахти гадното движение , ебахти гадния първи учебен ден , да отида от смирненски до хепито на магистралата ми отне повече от 1 час един олигофрен щеше да ме вкара в канавката само и само да мине една кола преди мене даже на светофара пак остана отзад отгоре на всичкото като му казах че е малоумен жена му ме обяви за най-големият простак и че аз съм бил виновен че не съм му дал да се прибере в лентата след като отсрещната кола щеше да го размаже и щяхме да измрем половината свят........БААААХТИ ХОРАТА

Link to comment
Share on other sites

Майтап да няма неска беше ужасно . Минах по В.Априлов и хванах Пещерско ( задръстването беше от колелото на Ц.Гара ) после хванах Руски и трябваше да правя ляв завой за 6-ти септември и просто беше такава романтика няма място на Руски ама се бутат бутат от каде дойде тоя народ немога да си обясня . Така като се замисля ако от селата покрай Пловдив се изсипят всички може и да се сабере толкова народ . Вече усещам какво им е на шопите всеки ден :)

Link to comment
Share on other sites

а иии забравих най-важното ...... за капак един скапан полицаи ми взе 20лв НЕГОВАТА ““@#!@#И*(&)( ПЕДЕ@#!@#!@# карам си пред мене един микробус сигурно 63та година ДИЗЕЛ пуши да си ебе мамата осетих как почват да ми сълзят очите изпреварвам го и батката полицаи ме спира и вика кво праим ? как кво праим бе тоя ме задуши му викам , тоа тъпир вика да бе разбирам вземи документите и ела да го отразим в едно актче за превишена скорост..... а е ТАКА гледам като бастун , вика му нормален ли си как ше пишеш за такова нещо и тука му идва на батката гениалната идея да го почерпа за не ми отразява НЕВЕРОЯТНОТО нарушение да изпреваря ония КОТУР..... некааа некааа аз до КАТ и 10000 пъти мога да ида ама тоя до Св.Петър само 1 път ще отиде....... дейба него@#!@#!@#!@# !@#!%$#^&***(

Link to comment
Share on other sites

Имам зелена крастава жаба на терасата :( Нямам идея как е попаднала, но не се маха вече 3 ден. Страх ме е да я хвана и сваля долу, не мога да я хвърля през терасата, защото рискувам да не оцелее. На всичкото отгоре се притеснявам, че на терасата е сухо и й хвърлям вода. Единственото, което мога да измисля е да търся алтернативно място за проскане на прането и да си я кръстя Кермит примерно.

 

BlackGuardian, естествено :lol: Най-вече, че жабката ще е много по-щастлива далече от панелката ми. В процес на търсене на желаещи съм ;)

Edited by E.T.
Link to comment
Share on other sites

Днес получих за пореден път Бъбречна криза. ( НЯМА ТАКАВА БОЛКА)

Ставам аз сутринта влизам в банята, обличам се за работа и решавам че е време да тръгвам.

Тъкмо се обувам и се почна с гадната болка в бъбреците а минута по късно вече ме болеше и коремната област.

Та до преди малко ме тъпкаха с инжекции и лекарства за да мога да се осеферя. :cry

Link to comment
Share on other sites

Чувствам главата си много 'поп-фолк'... Ще се пръсне... тъпа болка, остра болка, пулсираща болка, ритмична болка, синусуидална болка, ексцентрична болка и болка с доплеров ефект... Все едно съм си наврял главата в багажника на пернишка голф двойка и са ми пуснали "Бял мерцедес..."

Link to comment
Share on other sites

Само за днеска успях да изговоря 25 лева през Skype. Като се замисля ако падна под 200 лева сметка за телефони и трябва да се радвам. Това за моите само.

Link to comment
Share on other sites

Само старшината липсва, за да ми е отвратителен деня....Или поне започването му...Паднах от леглото :(

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, Снежка. :(

 

И аз гледам едно, понякога се замислям какво ще е като си умре, защото дори баща ми се лигави с него вече, влиза много под кожата. Дано ти мине скоро!

Link to comment
Share on other sites

За 3 километра с колата днес 2-ма щяха да ме натрсат :angry1 :angry1 :angry1 Тея хора що не си гледат в огледата :angry1 :angry1 :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

....понякога се замислям какво ще е като си умре, защото дори баща ми се лигави с него вече, влиза много под кожата. Дано ти мине скоро!
Когато единайсет-годишната ми кучка умря пред очите ми - умря и част от мен. Може и да съм лигльо, но според мен умря член от семейството...

 

Спомням си, че се натрясках като казак... Помогна... поне малко...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...